Zavrieť

Porady

Vyhľadávanie

Donedávna sa mi pri vyhľadávaní zobrazovali výsledky zoradené podľa dátumu príspevku. Teraz mám možnosť zoradiť si ich podľa rôznych kritérií ale túto možnosť tam nevidím a dosť mi chýba.
Usporiadat
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

kukučka Pozri príspevok
napísala som niečo iné? A po pár dňoch sa nemôže ďakovať?
kukučkaaa mojaaaa, ja som ta "privitala v partii" nielen z toho dovodu, ze dakujeme za nejaku finticku na porade dodatocne, ale aj preto, ze ja som niekde nedavno namiesto "hrnce" napisala ze "hrce" ... a v tvojom prispevku je namiesto "hovorit" slovicko "hororit" a to sa mi tak strasne pacilo, ze som ho aj v mojej odpovedi opakovala
ale este aj nieco ine som teraz chcela napisat, co ma minule priam nadchlo a mozno je to funkcia, ktora tiez uz funguje na porade pekne dlho - a tyka sa to prave vyhladavania

najlepsie to asi bude na priklade: v teme zalozenie sro je teraz momentalne 209 prispevkov, ... a viem napr. ze tam nieco mudre a sikovne napisal Jozef ... ale nechce sa mi preklikavat vsetkych 10 stran... a na to je tu funkcia who posted, ktoru som naplno ocenila iba pred par dnami ...

najprv si musim najst tu temu niekde v zozname inych tem, napr. na tejto stranke a tam je okrem inych udajov aj pocet prispevkov ... to som si vsimla uz davno, aj to, ze ked na pocet prispevkov kliknem tak sa mi objavi tabulka s prispievatelmi a s poctom prispevkov, ktore poslali oni osobne... da sa to otvorit aj v novom okne a vtedy ta tabulka vyzera takto: who posted

ale ako pisem, to som uz vedela davnejsie... teraz som "objavila" ze aj pocet prispevkov u kazdeho prispievatela je vlastne "klikaci" a ked si kliknem na cislo prispevkov ktore tam dal Jozef tak sa mi - a to je ta paraaaada!! - zobrazia pekne na jednej stranke pokope .... to je uplne spicova funkcia, za ktoru teraz dakujem (zase dodatocne) Richardovi ... aj ked on sa asi bude smiat, ze to tiez vobec nie je novinka

ak si to vedela, tak sa ospravedlnujem, ak nie ... tak vyskusaj ... je to spica imho ... pekny den prajem


-------------
doplnujem: ked nie som prihlasena, tak ten posledny link v prispevku nefunguje ...
asi mi nieco unika, ... este musim asi popatrat, ci som neurobila niekde chybu, alebo mozno je taketo vyhladavanie pristupne iba prihlasenym uzivatelom, neviem este ...
Naposledy upravil ayya : 20.12.07 at 14:52
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

este raz som si to preverovala, ... nefunguje to iba v mojom prispevku ...

ale v realnom vyhladavani to funguje: ak mam zobrazenu funkciu who posted - vtedy kliknutie na cislo, ktore udava pocet prispevkov jednotlivych prispievatelov zobrazi stranku tak, ako som vyssie pisala ... vyskusala som si to neprihlasena a podarilo sa
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nebol to preklep, "hororí" Stano Štepka
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

kukučka Pozri príspevok
nebol to preklep, "hororí" Stano Štepka
jaaaaaaaj taaaaaaak ako vidno, mam medzery ... teta Kolnikova sa iste teraz hore usmieva, ze kukam ako puk ... ale je to krasne slovicko, zaradujem do mojho aktivneho slovnika, ak dovolis ... len skoda, ze tu nemozem za to dat bodik ani tebe, ani Stanovi Stepkovi ... tak aspon tebe prihodim jeden suhlasik, ok?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ayya, ale však píš po slovensky aby aj ostatní vedeli.
Aké "who posted", veď sa to predsa volá "Kto prispieva" a kliká sa jednoducho na meno...
who posted je len príkaz v riadku, ktorí si netreba všímať .-)
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Richard Pozri príspevok
ayya, ale však píš po slovensky aby aj ostatní vedeli.
Aké "who posted", veď sa to predsa volá "Kto prispieva" a kliká sa jednoducho na meno...
who posted je len príkaz v riadku, ktorí si netreba všímať .-)
treba-netreba vsimla som si ... aj teraz napr. pisem new reply

klikanie na meno nie je pre mna az take zaujimave ako klikanie na pocet prispevkov, klikanie na meno ma hodi na profil,

kliknutie na pocet prispevkov pri mene (nicku) vynecha klasicke vyhladavanie v teme ... nic nemusim zadat, vsetko sa to urobi same ... chvalim ta za to
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať