Zavrieť

Porady

Richard: Prečo?

Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Richard, neviem, kde je zrada (prepáč, opakujem svoj problém).... prídem na Poradu po hodine, alebo po dni (žiaľ nemôžme tu byť nonstop)......Veľmi mi pomáha šetriť čas, keď je téma mnou neprečítaná označená ako naprečítaná. Lenže sa mi opakovane stane, že nie som tu celý deň a ani jedna téma nie je označená ako neprečítaná........ Prosím o navigáciu, ako to spamätať.
Usporiadat
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
tak to bude asi fakt chyba u teba...bo mne to fakt robí iba v témach, kde sú zákony....tu môžem použiť aj tlačítko súhlasím....a aj tvoj nick vidím vľavo
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Tak sa skúsim trochu pohrabať v nastaveniach.

Ďakujem Ti za ochotu.
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Už len pre úplnosť - skúsila som to a podarilo sa

Keby mal niekto podobný problém, v Nastaveniach v časti Rozličné možnosti som si upravila Rozhranie editora textu príspevkov na nižší mód a zabralo to.
Ešte raz ďakujem.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
si šikula....a už sa tam viac nebabri...nech ti to ide
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Richard, v rubrike po porade mi chýba téme domácnosť. Možno by bolo vhodné tam niečo také doplniť. Zrejme by sa našla spústa príspekov, ktoré by sa tam zaradili. Zváž, prosím.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Zuziana,
máš pravdu a asi to aj tak spravím. Otázku však nabudúce prosím zadaj zvlášť nie v rámci inej témy .-)
0 0
JajaFabša JajaFabša

JajaFabša je offline (nepripojený) JajaFabša

Vopred sa ospravedlňujem, ale ako pátram, tak pátram, nemôžem nájsť oblasť, ktorá ma zaujíma. Určite som maxi amatér, je to možno aj tým, že som na Porade krátko. Zaujíma ma technická stránka správ a odpovedí. Robím niekde chybu, len neviem kde. Keď zareagujem na nejakú tému, môj ohlas je uvedený v inej forme ako ostatné. Vpravo dole mám ikony Uprav, Cituj, Rýchla odpoveď, ale ostatní majú miesto Uprav Súhlasím. A ešte mi prosím vysvetlite, čo je to ten nick a SS.
Dala by som túto otázku do "hlúpych", ale tam je iná téma, tak neviem. Ďakujem za pochopenie.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ty pri svojich príspevkoch nemáš súhlas, súhlasiť môžeš len s inými príspevkami, len nie s tvojimi.
Nick: tvoj nick je JajaFabša, môj je lenkak. Je to ako meno.
SS- súkromné správy. Vpravo hore máš pod svojim menom súkromné správy, môžeš hocikomu poslať SS, tieto SS nikto nevidí, iba ten komu ich pošleš. Napíšeš len nick pre koho tá správa má ísť. Ja Ti pošlem jednu SS uvidíš aspoň ako to funguje.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

JajaFabša
Vopred sa ospravedlňujem, ale ako pátram, tak pátram, nemôžem nájsť oblasť, ktorá ma zaujíma. Určite som maxi amatér, je to možno aj tým, že som na Porade krátko. Zaujíma ma technická stránka správ a odpovedí. Robím niekde chybu, len neviem kde. Keď zareagujem na nejakú tému, môj ohlas je uvedený v inej forme ako ostatné. Vpravo dole mám ikony Uprav, Cituj, Rýchla odpoveď, ale ostatní majú miesto Uprav Súhlasím. A ešte mi prosím vysvetlite, čo je to ten nick a SS.
Dala by som túto otázku do "hlúpych", ale tam je iná téma, tak neviem. Ďakujem za pochopenie.
Uprav máš v tvojom príspevku len ty, aby si prípadne mohla do neho zasiahnúť a dodatočne urobiť úpravu alebo opravu alebo poznámku atď. Takže to je O.K.
Skratka SS je pre "súkromné správy" viď hore! nick je tvoje anonymné meno JajaFabša ako si sa zaregistrovala.
0 0
JajaFabša JajaFabša

JajaFabša je offline (nepripojený) JajaFabša

Uf, to som si vydýchla, začala som o sebe pochybovať. Vďaka ľudkovia, zachránili ste mi to moje malé zdravé sebavedomie.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

JajaFabša
Uf, to som si vydýchla, začala som o sebe pochybovať. Vďaka ľudkovia, zachránili ste mi to moje malé zdravé sebavedomie.
Chápem ťa, toto som aj ja takto na začiatku prežívala, kým som na to prišla, resp. poradili mi...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať