Zavrieť

Porady

Čerpaná dovolenka pri nástupe

Prosím prosím o radu.
Prvý mesiac robím v Pohode novú firmu mzdy. Zamestnanec nastúpil 1.5.2007 do zamestnania a hneď po pár dňoch si zobral dovolenku. Nahodila som to do neprítomnosti ale nevypočítalo mi to žiadny dovolenkový priemer a tým pádom nepreplatilo dni dovolenky.
Zabudla som niečo označiť alebo treba to tam v tej mzde natvrdo dopísať ?
Ďakujem za každú radu
Naposledy upravil katkaj : 24.05.07 at 17:28
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    katkaj Pozri príspevok
    Prosím prosím o radu.
    Prvý mesiac robím v Pohode novú firmu mzdy. Zamestnanec nastúpil 1.5.2007 do zamestnania a hneď po pár dňoch si zobral dovolenku. Nahodila som to do neprítomnosti ale nevypočítalo mi to žiadny dovolenkový priemer a tým pádom nepreplatilo dni dovolenky.
    Zabudla som niečo označiť alebo treba to tam v tej mzde natvrdo dopísať ?
    Ďakujem za každú radu
    Dovolenkový priemer si musíš vyrátať sama. A nahodíš si ho potom do jeho výplatnej pásky do kolónky Priemerný zárobok. Ináč ho ráta program sám, len pri dovolenke čerpanej skôr ako treba ho nemá odkiaľ vyrátať.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Dada Pozri príspevok
    Dovolenkový priemer si musíš vyrátať sama. A nahodíš si ho potom do jeho výplatnej pásky do kolónky Priemerný zárobok. Ináč ho ráta program sám, len pri dovolenke čerpanej skôr ako treba ho nemá odkiaľ vyrátať.
    Ďakujem. Som si myslela že program si s tým poradí
    Ďakujem

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Dada Pozri príspevok
    Dovolenkový priemer si musíš vyrátať sama. A nahodíš si ho potom do jeho výplatnej pásky do kolónky Priemerný zárobok. Ináč ho ráta program sám, len pri dovolenke čerpanej skôr ako treba ho nemá odkiaľ vyrátať.
    Tak som tam nahodila denný priemerný zárobok a vyrátalo mi to celkom slušnú ministerskú mzdu až potom som zistila že treba dať hodinovú

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    To je dobrý nápad, poďme sa zachániť ministerskými mzdami, hurá sa do opravovania.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Tweety Pozri príspevok
    To je dobrý nápad, poďme sa zachániť ministerskými mzdami, hurá sa do opravovania.

    Tak nenapadlo ma že keď má zamestnanec mesačnú mzdu tak priemer to bude pýtať hodinový

    Čerpaná dovolenka pri nástupe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.