Zavrieť

Porady

Depilácia

Aké máte skúsenosti s depiláciou nôh? Je lepšie /trvalejšie/ navštíviť kozmetické štúdio alebo postačí aj "domáce" ošetrenie? Koľko vydržia prípravky dostupné v drogérii /Veet, .../.
Usporiadat
zuzanka84 zuzanka84

zuzanka84 je offline (nepripojený) zuzanka84

Ja pouzivam asi 1 a pol roka depilacny stojcek a neviem si to vynachvalit.mam velmi pevne a tmave chlpky takze holit ziletkou to bola katastrofa.hoci mi to nevydrzi mesiac a dokonca ani 2 tyzdne, je to super.tak raz do tyzdna staci.a uz ma to ani neboli, skor je to take skrabkanie len nastal taky problem cim dalej tym viac mi zarastaju chlpky do pokozky, neviete nieco co by pomohlo?
0 0
tetenka tetenka

tetenka je offline (nepripojený) tetenka

Tak skus, AlaNR, a potom daj vediet, ci sa podarilo
Ked to budes varit, zaklad je nepripalit to - ono to stmavne a bude stale hustejsie, ale kedze to bude horuce, bude to dost riedke. Ja som svoj prvy pokus musela vyhodit, pri druhom som ho dovarala asi na 5krat, kym som to dovarila na spravnu hustotu. Na tej nemeckej stranke , co som spominala, pod "anleitung" su aj videa, tam mozno vidiet aj ako ta hmota vyzera (aj ked to je ta "znackova", chcu na tom zarobit )..
0 0
Karida Karida

Karida je offline (nepripojený) Karida

Ja tiez pouzivam depilacny stroj, zaciatky boli bolestive, teraz uz uplna pohoda, niekde som citala, ze castym depilovanim sa tie korienky akoby oslabia a ta bolest postupne tlmne...Teraz uz vobec nepocitujem bolest. Dokonca som to vyskusala jedno leto aj na rukach a tam to bolelo viac, ale tiez po nejakych 4 -5 depilaciach aj tam sa to dalo... Ide aj o to, ze kazdy reagujeme na bolest inak...
0 0
katif katif

katif je offline (nepripojený) katif

Takže dámy, asi budem jediná, ale každému depiláciu voskom vrele odporúčam. Používala som žiletku, potom depilačný strojček. Následne som mala taký problém, že mi chĺpky začali zarastať pod pokožku. Na radu mojej kožnej lekárky som vyskúšala depiláciu voskom. Áno, nie je to bezbolestné, ale pokiaľ si nohy depilujete, tak je to rovnaké. Čo sa mi na tom páči najviac je, že po niekoľkých zákrokoch mám na nohách "biele" mieste, kde už chĺpky vôbec nerastú. Ale odporúčam netrápte sa sami, vyhľadajte odborníka. Zákrok trvá asi 20 minút a cenove sa to nedá porovnať.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Moja najnovšia skúsenosť:
Dostala som od kamošky z USA krabičku s brazílskou depiláciou. Je tam téglik vosku a 4 flaštičky s kadejakými prípravkami pred a po.
Išla som to vyskúšať najskôr na nohe, kým sa odvážim na citlivejšie miesta....
Vosk som si dala do mikrovlnky podľa návodu rozpustiť.
Nôžku som si nagehnila tými preddepilačnými prípravkami, je tam niečo na čistenie, nejaký olejček, aby to išlo lepšie dole a tak.
Špachtličkou som si naniesla taký kúsok vosku o rozmeroch cca 7x3 cm.
No a začala som...
Že myknúť s tým? Pri prvom chĺpku som sa skoro poč...la, ešte som skúsila dalších asi 5 rýchlosťou spomaleného filmu a potom som si ostatné pomaličky odťahovala a pod voskom opatrne odstrihávala nožničkami, lebo som si myslela, že sa zbláznim.
Fľaštička s prípravkom, ktorý by mal rozpúšťať vosk, malo to byť akože na dočistenie po depilacii, tak tá nepomohla vôbec.
PLNE SA STOTOŽŇUJEM S PISATEĽKOU TOHO NA PRVÉ ČÍTANIE VEĽMI ZÁBAVNÉHO PRÍBEHU.
Prešla som znovu na depilačné krémy a žiletku. Uff, nikdy viac.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ja som si depilovala voskovými pásikmi VEET a vydržalo mi to cca 4 týždne, nebolo to thake hrozne ako som si myslela. dá sa to vydržať a môžeš používať aj krém na zjemnenie rastu chĺpkov. a nepomohlo mi VEET ten depilačný krém.smrdelo to a žiadne chlpi sole...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Celkom fajn sa mi zdá krém z Tesca, v takej modrej krabičke na citlivú pleť.
Myslela som si, že to bude tiež smrdieť, ale príjemne jemne to voňalo, tú "smradľavú" zložku bolo cítiť len trošíčku.
Len škoda, že efekt bol tak na týždeň ...
0 0
Jandarinka Jandarinka

Jandarinka je offline (nepripojený) Jandarinka

Ja mam dost vysoky stupen citlivosti. Na nohach to riesim ziletkou, ruky davam kozmeticke depilovat voskom, najhorsie to bolo po prvy krat... vydrzi to asi mesiac a ruky su uplne nadherne... hornu peru a bradu som si dala odstranit laserom a musim povedat, ze som s tym spokojna... len keby to nebolo take drahe... veet a take blbosti ani nepouzivatm, moje chlpy na to nereaguju.... Pekny den.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Jandarinka Pozri príspevok
Ja mam dost vysoky stupen citlivosti. Na nohach to riesim ziletkou, ruky davam kozmeticke depilovat voskom, najhorsie to bolo po prvy krat... vydrzi to asi mesiac a ruky su uplne nadherne... hornu peru a bradu som si dala odstranit laserom a musim povedat, ze som s tym spokojna... len keby to nebolo take drahe... veet a take blbosti ani nepouzivatm, moje chlpy na to nereaguju.... Pekny den.
aký vosk používaš?
0 0
chrobatka chrobatka

chrobatka je offline (nepripojený) chrobatka

Ahojte neviete mi poradit co mam robit kupila som si weet dep. pasiky no vysledok je KATASTROFALNY nohy ma bolia mam na nich krvavo cervene flaky ako keby ma niekto bicoval strasne ma to boli vyzera to ako by mi ten gel stiahol kus koze... bojim sa ze budem mat z toho chrasty a neskor jazvy... keby to boli len mensie ciarky nepoviem ale po nohach mam krvavy otlacok celeho pasika a som naozaj zufala....... pomoooooooooooooooc
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
neviete mi poradiť kde je dobré štädio kde depilujú nohy voskom?
0 0
Darma111 Darma111

Darma111 je offline (nepripojený) Darma111

chrobatka Pozri príspevok
Ahojte neviete mi poradit co mam robit kupila som si weet dep. pasiky no vysledok je KATASTROFALNY nohy ma bolia mam na nich krvavo cervene flaky ako keby ma niekto bicoval strasne ma to boli vyzera to ako by mi ten gel stiahol kus koze... bojim sa ze budem mat z toho chrasty a neskor jazvy... keby to boli len mensie ciarky nepoviem ale po nohach mam krvavy otlacok celeho pasika a som naozaj zufala....... pomoooooooooooooooc


Neviete či Ťa ešte zaujíma odpoveď, ja som mala podobnú skúsenosenosť, tiež sa mi urobili krvavo červené fľaky, je to z toho, že keď som použivala dep. pásiky, tak som si zle trhala, zlý uhol alebo zlý smer... už neviem... ale už nikdy viacej som ich nepoužívala... len treba počkať ono to samo zmizne, nič iné sa s tým nedá robiť... teraz používať depilátor, ale tam to nie je ono, tie chlpky nedorastaju pravidelne, tak o tom, že by som mala pokoj od depilovania na 3-4 týždne môžem len snívať... každý 4-5 deň to treba kontrolovať...
0 0
sisi007 sisi007

sisi007 je offline (nepripojený) sisi007

Určite by si mala na prvý krát navštíviť kozmetičku. Jednak zistíš ako reaguje tvoja pokožka, jednak kozmetička je skúsenejšia a vyepiluje ti chĺpky aj s korienkom + naaplikuje sérum na spomalenie rastu chĺpkov. 3-4 týždne by si mala pokoj.
0 0
sonicka2008 sonicka2008

sonicka2008 je offline (nepripojený) sonicka2008

Akurat som pouzila depilacny strojcek velmi ma to boli tak asi v polke som rpestala vcera som si stvrtku dnes stvrtku a nemam na to uz nervy boli ma to este teraz ac som uz zufala asi ostanem pri ziletke a budem sa kazdy den holit..........veet je hlupost depilacny krem nic nefungoval ani jeden chlp neodstraanil,voskove pasky nic vytrhlo mi asi 4 chlpy nic viac ae zase to miesto kde mi to vytrhlo vydrzalo asi 3tyzdne bezchlpku no co z toho ked cele nohy musim stale holit akurat odchadzam na tri tyzdne na dovolenku to bude super kazdy den v sprche asi hodinu ae nevadi treba to brat trosku s humorom aj slnko co to vypali snaaad
0 0
Misnow Misnow

Misnow je offline (nepripojený) Misnow

ahojte, po depilovani strojcekom mam zapalene nohy. neviete mi poradit nieco na to? v dolnej casti noh sa mi stava, ze jemne chlpky maju problem vykuknut von a tam sa tocia. ako to riesite?
dakujem
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ja som strojček prestala používať, lebo síce bolesť som vydržala, aj nohy boli hladké super ale keď mi začali vyrastať, tak mi zarastali pod kožu a to bolo otrasnééééé.
1 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

ja strojček nepoužívam, je to bolestivé, chodím kozmetičke a chĺpky si dávam odstraňovať voskom, som s tým spokojná.
3 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

http://www.epilar.sk/index1.html
4 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

dá sa to niekde kúpiť?
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

je to niekým osobne odskúšané?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať