Zavrieť

Porady

Zrušenie prihlásenia do Soc.p....

Potrebovala by som poradiť , pred chvíľou som prihlásila cez internet človeka na dohodu /nástup od 26.06.2007/a šéf mi povedal práve teraz že nebude u nás pracovať že to mám zrušiť, čo s tým poradíte ako mám postupovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    M&G je offline (nepripojený) M&G

    M&G
    pošleš papier zrušenie prihlásenia. čiže normálny Registračný list FO, ktorý nájdeš na www.socpoist.sk. Hore zaškrtneš zrušenie prihlásenia a vyplníš polia 2., 7. 10. 12.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    sonička Pozri príspevok
    Viete mi niekto poradiť?
    Mala som tiež takýto prípad a pracovníčka v soc. poisťovni mi kázala napísať žiadosť o stornovanie RL FO. Tak to skús urobiť tak aj Ty.

    blondy je offline (nepripojený) blondy

    iwa blondy
    Treba emailom na praca@socpoist zrušiť prihlásenie zamestnanca. Robí sa to na tlačivku, ktoré je v prílohe, teda ak si posielala cez email prihlášku zamestnanca a nevypisovala si ešte RLFO.

    M&G je offline (nepripojený) M&G

    M&G
    blondy Pozri príspevok
    Treba emailom na praca@socpoist zrušiť prihlásenie zamestnanca. Robí sa to na tlačivku, ktoré je v prílohe, teda ak si posielala cez email prihlášku zamestnanca a nevypisovala si ešte RLFO.
    ??? podľa mňa stčí napísať ten RL FO a škrtnúť tam zrušenie poistného, nie ? Nikdy som takéto tlačivo nevypisovala ...

    (až teraz som si dočítala ten tvoj príspevok do konca)

    blondy je offline (nepripojený) blondy

    iwa blondy
    keď rýchlejšie píšem, ako rozmýšľam, a nečítam za sebou ... doplnila som to aby som niekoho nezmiatla.
    Toto tlačivo mi bolo doporučené soc.poisťovňou v prípade, keď sa zamestnanec prihlasoval emailom - deň vopred a do hodiny si to zamestnanec rozmyslel a zavolal že nepríde. Vtedy som ešte nemala ani vypísané ani podané RLFO. len som na email poslala toto zrušenie prihlásenia.

    M&G je offline (nepripojený) M&G

    M&G
    AHA, ja vždy posielam až RL FO ... ani som netušila, že sa to dá robiť aj takto...

    blondy je offline (nepripojený) blondy

    iwa blondy
    doplnila som to preto, lebo som si všimla neskôr v zadaní otázky že to posielala cez internet - asi cez podateľňu? a moja odpoveď patrila k zrušeniu prihlásenia cez email.

    Zrušenie prihlásenia do Soc.p....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.