Zavrieť

Porady

register obchodu a živnosti

Ahojte, prišlo mi z registra obchodu a živnosti, že poplatok za zápis do Registra obchodu a živnosti, - šek na 1480,-. To nie je povinné dúfam, keď začínam podnikať?
Usporiadat
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

vmsux Pozri príspevok
Nahodou... cim je zly ich napad takto zarabat? Aj mne prisiel o nich jeden list. Som si to precital a hned bolo jasne, co to je.
A sa mi to aj zapacilo. Je to zaujimave zarabat na blbosti inych ludi...
Ked si niekto nieje isty, staci zavolat poinformovat sa, alebo pozriet internet. A nie hned platit.
asi si nepochopil podstatu. ide o to, ze este ani na webe orsr.sk nebolo nic a vela ludi dostalo listy sucasne s potvrdenim o zapise. podstata je ta, ze odkial oni maju udaje? je to nelegalne, uz chapes?
0 0
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

slabikar Pozri príspevok
asi si nepochopil podstatu. ide o to, ze este ani na webe orsr.sk nebolo nic a vela ludi dostalo listy sucasne s potvrdenim o zapise. podstata je ta, ze odkial oni maju udaje? je to nelegalne, uz chapes?
on pochopil podstatu. pocul si niekedy o Obchodnom vestniku? vsetky nove zapisy ako aj zmeny zapisov tam vychadzaju cca. 3 dni po vykonani zapisu v OR.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

riccado Pozri príspevok
on pochopil podstatu. pocul si niekedy o Obchodnom vestniku? vsetky nove zapisy ako aj zmeny zapisov tam vychadzaju cca. 3 dni po vykonani zapisu v OR.
napis mi tu web stranku a chcem hned na to pozriet
0 0
vmsux vmsux

vmsux je offline (nepripojený) vmsux

Tieto linky su zaujimave, dobra info. Normalne to laka nejako vyuzit :-) Sice uz ma chlapici z registra obchodu predbehli.
0 0
Lienkovo Lienkovo

Lienkovo je offline (nepripojený) Lienkovo

aj mne to prislo a nemienim to zaplatit, ved na zaciatku je tolko vydavkov na podnikanie
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Aj mne prišlo.
Odkladala som, pretože som verila, že nájdem info na porade, či platiť, alebo nie. (ešteže existuje porada).
Predstavte si, že som sa pokúšala volať na tieto spoločnosti po dva dni, zvoní, zvoní a nikto nikde.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

asi zalozim Slabikar s.r.o. a budem robit to iste podnikanie
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
betka Pozri príspevok
Aj mne prišlo.
Odkladala som, pretože som verila, že nájdem info na porade, či platiť, alebo nie. (ešteže existuje porada).
Predstavte si, že som sa pokúšala volať na tieto spoločnosti po dva dni, zvoní, zvoní a nikto nikde.
Po namáhavej práci, ktorú odviedli majú predsa právo na oddych(dakde v exotike)......
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

slabikar Pozri príspevok
asi zalozim Slabikar s.r.o. a budem robit to iste podnikanie
Mozem sa pridat? Budem lizat znamky .

Tak ci tak, moze sa to niekomu nepacit - ale ten napad je jednoducho dobry a myslim si, ze zarobil nemale peniaze. Akurat by mali vediet, kedy prestat, kym sa do nich niekto poriadne neobuje. Inac sa tomu neda nic vytknut .
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

rickman Pozri príspevok
Mozem sa pridat? Budem lizat znamky .

Tak ci tak, moze sa to niekomu nepacit - ale ten napad je jednoducho dobry a myslim si, ze zarobil nemale peniaze. Akurat by mali vediet, kedy prestat, kym sa do nich niekto poriadne neobuje. Inac sa tomu neda nic vytknut .
mno, preco by sa do nich mal niekto obut? ved normalne si prevadzkuju register firiem, ktory tvoria oni a drzia ho v sufliku a len hlupy clovek im zaplati
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
slabikar Pozri príspevok
mno, preco by sa do nich mal niekto obut? ved normalne si prevadzkuju register firiem, ktory tvoria oni a drzia ho v sufliku a len hlupy clovek im zaplati
Nedržia ho v šuflíku ...... http://www.rosr.sk/
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

chlap Pozri príspevok
Nedržia ho v šuflíku ...... http://www.rosr.sk/
no to je jedna z tych troch. ostatne dve maju ake weby?
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Počet záznamov 153 655.

To nemyslia vazne. Prave o tom som pisal.. Prepocitajte si to sumou seku.

Aj ked ... neverim, ze 150tis. ludi im na to skocilo. Ak ano, tak sa vobec necudujem . Akurat som na seba zly, ze to nenapadlo mne ako prvemu . Potom by ste sice pindali na mna, ale to by ma asi velmi netrapilo .
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

rickman Pozri príspevok
Akurat som na seba zly, ze to nenapadlo mne ako prvemu . Potom by ste sice pindali na mna, ale to by ma asi velmi netrapilo .
ja by som nepindal, ja by som tiez take urobil. ty na mna tiez nie, nie?
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

No ak by som mal nieco podobne, tak urcite nie . Zacinaju sa mi vynarat nove variacie toho isteho napadu, a to nie je dobre .

"Vzdy je miesto minimalne pre 2. Len o tom musia obaja vediet."
- ja
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
chlap Pozri príspevok
Nedržia ho v šuflíku ...... http://www.rosr.sk/
A mimochodom, moja firma tam je uvedená, aj keď som nezaplatil.... tak ako drvivá väčšina ostatných - inak by ich web nemal požadovanú dôveryhodnosť, ak by tam boli zapísané iba firmy, čo zaplatili.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Davam do pozornosti e-mail:

OD: Martin Mikeska - KEY Business [mikeska@keybusiness.sk]
PREDMET: PONUKA: prevod zakladneho imania na euro / OFFER: the basic capital change on euro

Taktiez zjavne cerpa priamo od ludi z registrov. Prislo mi to totiz na adresu, ktoru som uviedol v ZL.
0 0
lachim1 lachim1

lachim1 je offline (nepripojený) lachim1

spoločník
Re: register obchodu a živnosti
Najzaujmavejšie na tom je ,že ja som dostal dve ponuky na
zaregistrovanie do " registra" . Zahodil som obe hlavne na podklade rozdielnej sumy, za ktorú chceli registrovať.A to najlepšie nakoniec AJ TAK SOM SA NAŠIEL v registri ????
0 0
JM1968 JM1968

JM1968 je offline (nepripojený) JM1968

zdravím poraďáci, prosím Register obchodu SR a Register obchodu Slovenskej republiky sú asi rôzne firmy, ale ani jednej netreba platiť po vzniku SRO?Ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať