Zavrieť

Porady

Vlastna tvorba

Forum je uzavrete, neodpovedat, nepisat, zabudnut.
Ziadam o absolutne vymazanie tohto fora
Naposledy upravil Querk : 02.07.07 at 14:45 Dôvod: Chronicke nedodrzanie temy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Monika Kováčová
    Querk Pozri príspevok
    Ciao.
    Zakladam "klub fantazinne nadanich". Toto "forum" sluzi ako ukazka vasej a mojej vlastnej tvorby. Trochu aj tuto ozivime. Kultura je tiez dolezita.
    dva pravidla:
    Neodpisovat od seba - pouzivajte vlastne napady
    Ak chcete komentovat prispevok vlastnej tvorby, staci ak napisete - komentar + nazov diela.
    nejde o nijaku sutaz, toto je len oddychove forum. Vychadza z mojho napadu, a prispevku zo zdravia o knihach. // nechcem machrovat, ale z diskusie co som napisal //

    a co mozete pisat: Poeziu, prozu, a ak viete tak aj komixi // ak sa to vobec da sem dat... alebo skor bude lepsie pri komixoch dat link//
    .... nerozumiem reči tvojho kmeňa...
    Monika Kováčová
    aháááá............ ty vole Querk, mňa už tri roky neprestalo baviť poradovať... ale dobre.......

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Tu by si mal možno väčší úspech
    Hell.sk
    Projekt , ktorého cieľom je umožniť publikovať na internete svoje diela autorom, ktorí majú záujem o prezentáciu svojich prác, avšak nemaju možnosť.
    URL:
    http://hell.sk/data/listdir.php3?top=lyrics

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Querk, vieš čo je na Tebe zaujímavé? Sám si položíš otázky, sám si na ne aj odpovieš. Veď Ty ani poradcov nepotrebuješ. Doporučujem Ti aby si si namiesto toho radšej zopakoval slovenský jazyk, bude to pre Teba užitočnejšie ako sa ospravedlňovať za pravopis.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Querk Pozri príspevok

    mne to nepomoze. a mna rozoberat nieje naplnou tochto ani ineho fora.
    A slovensky jazyk sa sklada z viacerich casti ako je - y, i - ... len tak okrajom...
    takto ludkovia. Otravujem vas, ked vam toto tu pisem? davam nove fora? nove myslienky?
    toto forum je oddychove, napiste tu vlastnu tvorbu, niekto to okomentuje, tak by to malo fungovat.
    nic viac nechcem dodrzujte prosim vas pravidla.

    ok?
    Nepotrebuješ zlatinko pomoc?

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Querk Pozri príspevok
    Nieje zivot o niecom inom? Pravopis nieje dolezity, dolezita je ludska osoba ako celok, preco niekoho odsudzovat koli pravopisu, ak ma niekto dobre napady...? preco sa vsetko toci len okolo toho pravopisu.
    proste to preglgni a citaj, tvor, nieco ine.. Co sa nikto nikdy nepomylil? kto je bez hriechu nech prvi hodi kamenom.
    pokial nemas co napisat na forum z jasne stanovenimi pravidlami tak si ho len precitaj. ok? A UZ MI TEN PRAVOPIS NIKDO NIKDY NEPRIPOMINAJTE
    Vieš, ja som myslela pomoc psychológa. A práve si deklaroval, že už je možno najvyšší čas. Ale nikdy nie je neskoro. Dúfam, že Ťa čoskoro osvieti.
    Monika Kováčová
    mňa osobne neotravuješ, ani mi nijako nevadíš, ale nie si ani prínosom pre moje ja...

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    je to len oddychový kútik na pracovnom fóre účtovníkov, a to je rozdiel, všimol si si?

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    wagner Pozri príspevok
    Querk, vieš čo je na Tebe zaujímavé? Sám si položíš otázky, sám si na ne aj odpovieš. Veď Ty ani poradcov nepotrebuješ.
    u nás sa tomu hovorí "Sám húdol, sám tancoval"

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    kukučka Pozri príspevok
    je to len oddychový kútik na pracovnom fóre účtovníkov, a to je rozdiel, všimol si si?

    misolga je offline (nepripojený) misolga

    misolga
    Querk, myslím že veršíky a vtípky patria niekam inam ako na stránku porady, aj keď sa tu jedná o odychové fórum porady.Ak máš pocit že vieš tvoriť básničky alebo podebatovať si o nich tak na internete určite nájdeš spriaznené duše.Predstav si že napríklad doktori by mali podobnú PORADU - sú to ľudia ktorí su naladení na jednej vlnovej dĺžke a navzájom si rozumejú aj medzi riadkami, keby si im tam začal zadávať témy básničky-vtipy, asi by si tiež nenašiel pochopenie ani tam.Téma humor,knihy je tu už zaradená - všimol si si? Ak máš záujem o poéziu tak zaraď túto tému ale povedzme konkrétne diela ktoré by si odporučil iným a ešte na koniec:-to čo si tu uvádzal ako báseň mi ani trošku ako poézia nepripadalo a teraz ťa naozaj nechcem uraziť ale mám pocit: -nebola to tvoja vlastná tvorba?

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    I keď som sa veľakrát zapovedala, že takéto témy budem ignorovať, nedá mi to nepripojiť sa, nepovedať svoj názor.
    Querk, myslím, že s tvojim potencionálom ničiteľa slova by si určite uspel na inom fóre, toto by som určite kultúrou nenazvala, je to prznenie nielen kultúry týkajúcej sa vyjadrenia myšlienok prostredníctvom poézie alebo prózy, ale je to prznenie aj kultúry duše človeka. Možno máš pocit, že si nepochopený básnik, alebo filozof, ale tvoje myšlienky voľakde blúdia a nevedia si nájsť to správne miesto na zemi.
    Mrak sa otocil a trafil blesk do dialky,
    on nemohol sa mynut
    Ten sa trafil do fialky
    a v prachu kvietok som videl uhinut!

    No, myslím si, že nie mrak trafil niečo niekde, ale minul sa účinok poézie,
    a ak to neprekonáš uhynieš buď ty, alebo my budeme nútení ignorovať podobu niečoho, čo by som určite nezaradila medzi kultúru...

    Je utrpením čítať tvoje slovné vyjadrenia, najmä s predstavou, že ku kultúre patrí aj vzdelanosť a čistota myšlienky, ale ty si sa "zacvikol" niekde medzi nebom a peklom, ale buď presvedčený, že zem to nie je. Skôr by som to nazvala diagnózou, a uver mi, že máme na Slovensku kvalitných psychiatrov, preto odporúčam urýchlené navštívenie niektoré z týchto ambulancií.

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    Súhlasím s tebou, Vlasta, celé je to Querkov nešťastný krok, bohužiaľ pre neho. Báseň som čítala "so zdesením" - no ťažko povedať, čo tým chcel povedať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.