Zavrieť

Porady

testovanie domácich spotrebičov

Nevie mi prosím niekto poradiť, kde by som sa dočítala o testoch domácich spotrebičov? Pred pár rokmi som si zakúpila kombinovanú chladničku s mrazničkou. V chladničke sa vo vnútri objavili pukliny a chladí už len v hornej asi 1/4. Zamerala som sa na to, aby mala 2 kompresory a s možnosťou takejto závady, som nerátala. Možno sa takáto závada vyskytne len v malom percente, ale určite si už nezakúpim kombinovaný spotrebič.

Ďakujem zuzulkalv
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    ST vysiela každý utorok Test magazín a odvysielané relácie má aj na webe. Skús pozrieť či niečo nenájdeš. Tiež kedysi vychádzal aj časopis o testovaných výrobkoch, ale neviem či ešte vychádza. Skús sa informovať v novinovom stánku. Tiež si pozri internetové predajne, v niektorých býva aj porovnanie s inými výrobkami rovnakého druhu a aj názory kupujúcich na dané výrobky.

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Problem nie je v dvoch kompresoroch, ale vo vnutornom obale chladnicky, alebo mraznicky, ktory je vlastne vyparnikom.A tu nepomoze nic, iba kupa novej chladnicky, pretoze oprava by bola velmi draha. A pritom staci iba po kupe sledovat, ci sa niekde netvoria na vnutornom obale kusky ladu, s ktorymi je robota. Tie kusky namrazy v nejakom mieste svedcia o tom, ze nie je v poriadku vzdialenost vnutorneho obalu a treba ju reklamovat a zrusit kupnu zmluvu, aj na zaklade znaleckeho posudku.Preto je dane miesto v chladnicke chladnejsie.

    testovanie domácich spotrebičov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.