Zavrieť

Porady

nový pracovný pomer do 5 dní od ukončenia predchádzajúceho

Máme zamestnanca ktorý 3.7. ukončil pracovný pomer, lebo ide robiť do zahraničia. Bol odhlásené od ZP a SP. 9,7, sa vrátil naspäť do zamsetnania, vraj nevyhovelo mu práca. Teraz som znovu prihlásila do ZP a SP. A teraz sú moje otázky:
1, Treba teraz odoslať Evidenčný list dôchodkového zamstnania, alebo stačí len rozpísať rok 2007 na 2 kolonky?/1, 0101-0307 2, 1007-3112 /
2. Na dovolenku aký priemer treba brať? Ten čo mal pred tým?
Ďakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Farks je offline (nepripojený) Farks

    Farks
    ELDP treba odoslať len za to prvé zamestnanie. Dovolenkový priemer bude mať tiež nový, nič sa nepreberá z predošlého pracovného pomeru.

    DušanČ je offline (nepripojený) DušanČ

    DušanČ
    Podľa popisu sa podľa môjho názoru jedná o nový pracovný pomer, na ktorý je potrebné uzavrieť novú pracovnú zmluvu. Keďže všetky procedúry s odhlásením zo všetkých poisťovní sa absolvovali, treba znovu urobiť prihlášky, odoslať evidenčný list dôchodkového zabezpečenia.
    Dovolenkový priemer by som bral ako u nového pracovníka.

    nikulik je offline (nepripojený) nikulik

    nikulik
    Ak zamestnanec skončil PP so všetkým čo k tomu patrí, pošleš ELDP do SP. A ked sa ten istý zamestnanec vráti tak ho berieš ako uplne nového zamestnanca, vobec neprihliadaš na to, že už u vas pracoval.

    dobsony je offline (nepripojený) dobsony

    pracujúca mamička dobsony
    A dovolenka, tak isto platí že až po odprac. 60 dni má nárok na dovolenku / alikvôtnu čiastku/ ?

    nový pracovný pomer do 5 dní od ukončenia predchádzajúceho

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.