Zavrieť

Porady

LOTOVÝHRA

Momentálne je v kurze o.i. aj LOTO, kde bola maximálna výhra 97.mil.Sk.
V inej téme/akú vybrať VŠ pre dieťa/ som sa dočítala, že veľa ľudí, čo má zameranie mat-fyz. prispieva aj do porady, a v ten moment ma napadla táto otázka: keďže som zo školy už hrozne dávno, aké sú šance vyhrať prvú cenu? Jedna k miliónu alebo viac ? Viem , že kedysi sme sa to učili na matike, ale nieviem nájsť vzorec. Treba uhádnuť 6 čísel zo 49. Ďakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

smith Pozri príspevok
Takže nepadla hlavná cena. O jeden dôvod pokúšať šťastie nasledujúce.
pozde pozde milý drozde
Včera, 07:45 PM #40 willma vbmenu_register("postmenu_509769", true);
Poraďák

Členom od: 02-03-06
Miesto: Bratislava a navrch CCCC
Príspevky: 1,136
Súhlasil: 580x
Získal 780 súhlasov
v 336 príspevkoch
PoradaBody: 25



Re: LOTOVÝHRA
a zasa nič a nik. Ďalšia chvíľa napätia v nedeľu 12.8.
0 0
azol azol

azol je offline (nepripojený) azol

hasič
téma je super a pokiaľ to padne možno popíšeme pár strán . Ja sa uspokojím pokiaľ za každý príspevok na tému lotto dostanem 10,-sk :-)))
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Dobrý deň každým .zajtra dozvieme, či niekto mal šťastie či nie . Aj my sme podali tiket, ináč nehráme.
A keď už niekto vyhráva tak potom čo bude s danením?
Koľko z toho výhry bude daň?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

§9 odsek 2 písmeno m zákona 595/2003 o dani z príjmov
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

poraďáci poraďte, kde nájdem výsledky lota - na stránke sú iba výsledky z 8.8. A to som sa ťapla po vrecku dnes a podala som 4 stĺpce!!!
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Katy a R Pozri príspevok
poraďáci poraďte, kde nájdem výsledky lota - na stránke sú iba výsledky z 8.8. A to som sa ťapla po vrecku dnes a podala som 4 stĺpce!!!
Ak dobre viem tak sa losuje až večer okolo 19.00 hod
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
A už viem výsledok: padne 6 čísel + dodatkové v každom ťahu
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
ekopo Pozri príspevok
A už viem výsledok: padne 6 čísel + dodatkové v každom ťahu

Nebodaj aj samotného výhercu už poznáš.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
toho poznajú len dvaja ľudia z Tiposu
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

smith Pozri príspevok
Ak dobre viem tak sa losuje až večer okolo 19.00 hod
to ale vyzerám!! Vidno, že už som dlho netypovala - pamätám, že to ťahali v nedeľu okolo obeda. Aj na predavačku som dnes vytreštila oči, keď pýtala za 4 stĺpce 64.- . Asi som naposledy dávala ešte športku za 6.- korún.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Katy a R Pozri príspevok
to ale vyzerám!! Vidno, že už som dlho netypovala - pamätám, že to ťahali v nedeľu okolo obeda. Aj na predavačku som dnes vytreštila oči, keď pýtala za 4 stĺpce 64.- . Asi som naposledy dávala ešte športku za 6.- korún.
Katy, ak si chceš overiť výsledky z losovania napr. pred týždňom, na stránke tiposu si rozklikneš Loto a vyberieš si možnosť overiť výhru. Postupuješ tak, že vyplňuješ políčka podľa predtlače a je tam aj jedno okienko, do ktorého napíšeš, koľko losovaní naspäť chceš skontrolovať - napr. ak hľadáš minulú nedeľu, dáš tam číslo 2 - ale len do 18.OO hod. Losovanie je okolo šiestej a už okolo 19-tej sú na stránke aktuálne výsledky. Vtedy by si už musela na minulú nedeľu dať číslo 3.
Držím palce, ak neprší, nech aspoň kvapká . U nás je v tejto chvíli krásny dáždik, tak uvidím, čo "naprší" mne
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Takže ja nič. Asi mám šťastie v láske!
Môžme skúšať ďalej. Držím palce.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať