Zavrieť

Porady

Ako zistiť trhovú hodnotu pozemku?

Prosím Vás o radu. Vie niekto poradiť, aká je obvyklá predajná cena za pozemok 3O km od Košíc? Ja mám prehľad len o cenách pri BA. Na LV je uvedená záhrada, ale okolo sú postavené domy, je možnosť sa pripojiť na inž. siete, je to v intraviláne obce. Máme kupca, len nevieme aká je tam cena. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sunborn je offline (nepripojený) sunborn

    sunborn
    idealne by bolo urobit si marketing niekde v obci - tam ma kazdy prehlad o tom kto co robil a kolko za to utrzil. Skus si prejst aj ponuky realitiek ak ponukaju nieco v tej istej lokalite kde mas nehnutelnost aj ty.

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Ak je to zaujimava lokalita pre kupca, tak je treba cenu navysit, aby sa dalo spustat, aj ked je to vedena zahrada, tak je to urcite mozny stavebny pozemok, ktore bezia v podobnych lokalitach od 600-az do ochoty kupca pozadovanu sumu zaplatit.Niekedy je lepsie licitovat, neponahlat sa, vzdy sa najde nejaky blazon, ktory je ochotny zaplatit.Najma ak ma peniaze, ktore chce utopit do nehnutelnosti.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Chce to kúpiť sused, ktorý býva na vedľajšej parcele. Lenže mňa predsa nemusí zaujímať, či tam chce pestovať zemiaky alebo si urobí len jazierko alebo postaví ďalší dom. Niekto z KE by to predsa kúpil ako stavebný pozemok.

    sunborn je offline (nepripojený) sunborn

    sunborn
    So susedom moze byt najhorsia dohoda, co sa tyka financii. Ma sice obkukany tvoj pozemok a uz vie na co by ho pouzil len ak mieni iba rozsirit svoje drzavy a neplanuje vyuzit tvoj pozemok napr na rodinnu vystavbu tak jeho cenova ponuka bude urcite z tych nizsich.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Obišla by som realitky, nakukla do inzertných novín......pristupovala by som k veci ako potenciálny kupec ...(teraz neberiem do úvahy províziu realitky, iba uvažujem)

    Ako zistiť trhovú hodnotu pozemku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.