Zavrieť

Porady

Kafčo-Košice

emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Zakladam novú tému, aby sa medzikrajové stretka neplietli a dávam otázku: Príde dnes niekto na to kafčo do Starej....(neviem čoho, nie som z KE) , keďže gabika odriekla, aby som tam nesedela sama....to si môžem kávu dať aj doma
Usporiadat
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Želám vám všetkým príjemné posedenie.
0 0
kattka.c kattka.c

kattka.c je offline (nepripojený) kattka.c

benka mas pravdu
ale potom si sadnite niekde blizko dveri .... lebo kym popocuvam kde sa co rozprava, tak uz tam ani nebudete :p
takze ked uvidite ze sa tam niekto tak cudne pohybuje a nacuva pri stoloch - to som ja
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kattka.c
benka mas pravdu
ale potom si sadnite niekde blizko dveri .... lebo kym popocuvam kde sa co rozprava, tak uz tam ani nebudete :p
takze ked uvidite ze sa tam niekto tak cudne pohybuje a nacuva pri stoloch - to som ja
Ja tiež nepoznám všetkých, iba niektorých, ale účtovník sa ľahko pozná:p
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Kati doteraz nás všetci našli, chod k stolu, ktorý sa ti bude pozdávať a spýtaj sa na poradu.
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

kattka.c
benka mas pravdu
ale potom si sadnite niekde blizko dveri .... lebo kym popocuvam kde sa co rozprava, tak uz tam ani nebudete :p
takze ked uvidite ze sa tam niekto tak cudne pohybuje a nacuva pri stoloch - to som ja
Katka, keď tam nedôjde Paula s Gabčou.. tak budeme dve, čo sa budeme čudne pohybovať.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

benka
Na "odborné" témy sa bude diskutovať iba v jednej partii
....táto výsostne nemravná veta mi našepkáva, že zostanem radšej v jaskyni alebo si pomýlim vďačne stôl
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

ja dôjdem na beton
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

noo pracovať sa nebude bando, to vám je dúfam jasné a aby ste neblúdili, poviem čašníkovi, alebo nech to povie ten kto príde ako prvý, že sme z porady, a ked sa niekto bude pýtať, bude vedieť ku ktorému stolu vás má nasmerovať.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

S21
ja dôjdem na beton
Betón nemusíš doniesť, dones ten šampus:p
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Gabi nepísala, že pôjde "po" betón
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

S21
ja dôjdem na beton

... ... Gabi, nebodaj si začala stavať? .. máš dojednanú fúru? :p

Prajem vám príjemné posedenie a príjemnú zábavu. Všetkých vás pozdravujem a budem vám tíško závidieť.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Paula
Gabi nepísala, že pôjde "po" betón
VIem, to som len tak, aby bolo veselo.:p
0 0
Vlado66 Vlado66

Vlado66 je offline (nepripojený) Vlado66

..tak som to stretko ani neviem ako stihol,ale musim napisat ze na lodi panovala skvelá veselá nálada,som rad ze som košičanov vyhecoval k tejto aktivite..

...no a teraz sa asik pustim aj do našich...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Vlado66
..tak som to stretko ani neviem ako stihol,ale musim napisat ze na lodi panovala skvelá veselá nálada,som rad ze som košičanov vyhecoval k tejto aktivite..
Potvrdzujem správnosť uvedeného
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Hlásim, že som sa šťastne vrátil zo super stretka. Myslím, že Vlado66 si zmýlil povolanie, mal byť ľudovým rozprávačom.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
no..a však podrobnosti máme kde??..
koľko vás bolo..fotky a tak....však hutorte
0 0
Vlado66 Vlado66

Vlado66 je offline (nepripojený) Vlado66

..fajn, dik za tip budem o tom uvažovať ,zatial totiž nemam povolanie, len funkcionarčim... v minulosti sa to volalo tuším aparatčik ,len sa mi to slovko nejako divnô križuje a nezlučuje s činnosťou s.r.o
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Čo tak nejaké podrobnosti zo stretka ???? Aj foto
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vôbec nejdete v šľapajách stretka v Nitre
Naposledy upravil Zita5 : 17.06.06 at 15:09
0 0
AltaKE AltaKE

AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

ajobs
Čo tak nejaké podrobnosti zo stretka ???? Aj foto
Tak podrobností sa vám žiada??? Musia vám stačiť iba slovné, pretože fotodokumentácia hold nie je..
Čas: od 16.00
Miesto: Amsterdam Pub, druhý stôl sprava
Účasť: skraja Tweety, Valika, Paula, Benka, Kattka.C, AltaKE, Matafe, Vlado66, S21-koniec kraja.. (no a ešte bol jeden telefonický pozdrav od Lucy, ktorá ospravedlnila svoju neúčasť kvôli práci )
Pogram: popili sme, čo nám naliali.. porozprávali sme, na čo reč prišla, ale to sme len vypĺňali čas, keď sa Vlado nadychoval..
Najdôležitejší bod programu - zatiaľ vznikla ústna dohoda o založení novej témy, kde bude môcť každý uplatniť znovu volebné právo... a teda voliť, či je proti alebo za, aby sa Vlado66 premenoval na Vlado69.
Potom nasledoval rozchod..... všetci účastníci sa pobrali jedným smerom... a jeden individualista opačným.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať