Zavrieť

Porady

Kafčo-Košice

emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Zakladam novú tému, aby sa medzikrajové stretka neplietli a dávam otázku: Príde dnes niekto na to kafčo do Starej....(neviem čoho, nie som z KE) , keďže gabika odriekla, aby som tam nesedela sama....to si môžem kávu dať aj doma
Usporiadat
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Tak čo dievčatá, koľko sa Vás stretlo???
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

REKAPITULÁCIA 4.4.2005

zúčastnení: S21, vladan, Monica, emily, Ricij

Stretnutie sa začalo o 16.00. Ako prvá pred sladovnou stepovala emily, potom sa pridala moja maličkosť a vladan. Tak sme sa pobrali do amsterdam pubu. Objednali sme si kávu a dzúsiky a začalo sa kecanie. Onedlho nato vošla do miestnosti ďalšia poradáčku menom Monica, ktorá s úsmevom na tvári priplávala k stolu a opýtala sa, či máme poradu, a už sme boli doma. Tiež si dala kávu. A tak sa kecalo a kecalo, a po káve sme si dali bielô, a už keď sme si mysleli, že ricij nepríde, tak doplával aj on v sprievode svojej spolužiačky. A doniesol fajný dezertík - bonbonieru. No ja som túto veselú spoločnosť opustila presne o 18.00, ostatní asi 3/4 hodinku po mne. Toť vsjo. Takže nabudúce sa prosím pridajte aj vy ostatní.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
S21
REKAPITULÁCIA 4.4.2005

zúčastnení: S21, vladan, Monica, emily, Ricij

Stretnutie sa začalo o 16.00. Ako prvá pred sladovnou stepovala emily, potom sa pridala moja maličkosť a vladan. Tak sme sa pobrali do amsterdam pubu. Objednali sme si kávu a dzúsiky a začalo sa kecanie. Onedlho nato vošla do miestnosti ďalšia poradáčku menom Monica, ktorá s úsmevom na tvári priplávala k stolu a opýtala sa, či máme poradu, a už sme boli doma. Tiež si dala kávu. A tak sa kecalo a kecalo, a po káve sme si dali bielô, a už keď sme si mysleli, že ricij nepríde, tak doplával aj on v sprievode svojej spolužiačky. A doniesol fajný dezertík - bonbonieru. No ja som túto veselú spoločnosť opustila presne o 18.00, ostatní asi 3/4 hodinku po mne. Toť vsjo. Takže nabudúce sa prosím pridajte aj vy ostatní.
Ja by som sa rada v budúcnosti pridala , aj keď to mám predsa len z SĽ ďaleko , ale často chodím do KE na lekár.prehliadky, tak by ste to mohli zorganizovať, keď budem aj ja práve v KE.
Ktorá emily tam bola ? Z PO? Ak hej , tak zato som ju márne vyčkávala na ICQ.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

[/QUOTE]Ktorá emily tam bola ? Z PO? Ak hej , tak zato som ju márne vyčkávala na ICQ.[/QUOTE]


Áno, Dani ja som sa tam flakala
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ktorá emily tam bola ? Z PO? Ak hej , tak zato som ju márne vyčkávala na ICQ.[/QUOTE]

Áno, Dani ja som sa tam flakala [/QUOTE]Ahoj emily, ja som zase pila kávičku doma a trkotala o všeličom s kamošmi poraďákmi cez ICQ. Aj svoje obľúbené Inkognito som zmeškala.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Keď už poznáte bratislavčanov čo tak sem niekedy prilepiť foto košičanov?
0 0
RenataK RenataK

RenataK je offline (nepripojený) RenataK

znalec
Ja by som sa rada v budúcnosti pridala , aj keď to mám predsa len z SĽ ďaleko , ale často chodím do KE na lekár.prehliadky, tak by ste to mohli zorganizovať, keď budem aj ja práve v KE.
Ktorá emily tam bola ? Z PO? Ak hej , tak zato som ju márne vyčkávala na ICQ.
Aj ja som od SL a keby nás u bolo viac, tak Kafčo by sme mohli zorganizovať aj v SL. Ak by si mala záujem (znalec) tak prečo nie?
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ahojte, kto má dnes o 15.45 čas? ... ideme s gabikou do Ajdy, tak sa pridajte
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

áno ideme, do Aidy ( Dom potravín) takže neváhajte a pridajte sa
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

vladan
ahojte, kto má dnes o 15.45 čas? ... ideme s gabikou do Ajdy, tak sa pridajte
joooj Vladi, ta ja ešte v tom čase v hlbokej práci až do 17.00 ... ale cinknem ti, či tam náááhodou ešte nebudete
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Luckasari
joooj Vladi, ta ja ešte v tom čase v hlbokej práci až do 17.00 ... ale cinknem ti, či tam náááhodou ešte nebudete
ok Lucka, budem sa pohybovať v centre, tak brnkni do takej 17.30 ako to s tebou vyzerá
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Dom potravín-to sa stretnete na nákupoch?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

A Bepovi prosím kúpte Pribináčikov - väčšie množstvo
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Takže stretko bolo ok, boli sme až dve ja som mal orieškovú a kakaovú zmrzlinu a šlahačku. Vlaďa tiež zmrzku a koláčik. Skúsim ho pricapiť.
Naposledy upravil S21 : 17.05.05 at 07:24
Obr_zok51.jpg  
Obr_zok52.jpg  
1/1
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

A kde je zmrzka, šľahačka a Vlaďa a Gabi ? To ste baby nejako nedoriešili Jeden zákusok tu pricapíte a aj to ho chuďáka ako trestanca vyfotíte
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Muška nič še neboj, na najbližšom trefe už bude aj foťák taký normálny a bude viac fotiek, vydržať
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Šak ste rovnaké. Alebo zle vidím? Zasadací poriadok je kde? A tie papulky, čo vás papkali kde sú háááááá
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Košice budú mať zraz kedy?
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
nooo, mohli by mať napríklad nabudúci týždeň, t.j. 23. týždeň ... čo poviete? ... dajte návrhy ... ja mám zatiaľ diár prázdny
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

sa prispôsobím
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať