Zavrieť

Porady

PN a hospitalizácia v nemocnici

Erika
Dobrý deň.
Chcela by som sa opýtať:
Zamestnanec je PN od 17.8. a na kontrolu ide až 4.9. Od 17. do 22. bol hospitalizovaný, o čom dostal aj doklad do Sociálnej poisťovne, ktorí mi odovzdal. Ako mám teraz postupovať? Ako vyúčtovať PN-ku? Sú tam nejaké špeciálne príplatky zo strany zamestnávateľa, alebo od Sociálnej poisťovne? Pomóc, prosím, od zajtra mám dovolenku, musím nachystať mzdy...

Ďakujem....

Eja
Usporiadat
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Ejuska2586 Pozri príspevok
Dobrý deň.
Chcela by som sa opýtať:
Zamestnanec je PN od 17.8. a na kontrolu ide až 4.9. Od 17. do 22. bol hospitalizovaný, o čom dostal aj doklad do Sociálnej poisťovne, ktorí mi odovzdal. Ako mám teraz postupovať? Ako vyúčtovať PN-ku? Sú tam nejaké špeciálne príplatky zo strany zamestnávateľa, alebo od Sociálnej poisťovne? Pomóc, prosím, od zajtra mám dovolenku, musím nachystať mzdy...

Ďakujem....

Eja
Postupuješ ako pri každej inej DPN. 10 dní preplácaš Ty, 11. deň odovzdáš spolu s potvrdením zamestnávateľa do Soc. poisťovni.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Špeciálne príplatky za nemoc? to snáď nie! Prvých 10 KD zamestnávateľ prepláca náhradu príjmu počas DPN, potom od 11. dňa SP nemocenské.
0 0
Ejuska2586 Ejuska2586

Ejuska2586 je offline (nepripojený) Ejuska2586

Erika
VERONIKA6 Pozri príspevok
Postupuješ ako pri každej inej DPN. 10 dní preplácaš Ty, 11. deň odovzdáš spolu s potvrdením zamestnávateľa do Soc. poisťovni.
Prvých 10 pracovných dní, alebo sa tam ráta aj weekend? Takže prvé tri dni dám 25% zo mzdy a zvyšných 7 dám 55%?
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Ejuska2586 Pozri príspevok
Prvých 10 pracovných dní, alebo sa tam ráta aj weekend? Takže prvé tri dni dám 25% zo mzdy a zvyšných 7 dám 55%?
Rátajú sa kalendárne dni. Teda, aj víkend...
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Rátajú sa kalendárne dni, takže 10 dni budeš počítať od 17.8. do 26.8.
Ano, prve 3 dni 25% z DVZ, a zvyšných 7 dni 55% z DVZ.
0 0
Ejuska2586 Ejuska2586

Ejuska2586 je offline (nepripojený) Ejuska2586

Erika
OK.
Ale zamestnanec bol ku dňu 17.8. prepustený a od 20 je zamestnancom s.r.o. (inej firmy - rovnaký majiteľ). Ak budem PN evidovať u starého zamestnávateľa, k novému nastúpi až po PN, alebo ako to spraviť?
0 0
Ejuska2586 Ejuska2586

Ejuska2586 je offline (nepripojený) Ejuska2586

Erika
A ako zistím vymeriavací základ, bo program mi ukazuje 32.037,- Sk na deň. Akop k tomu číslu dospieť?
0 0
Ejuska2586 Ejuska2586

Ejuska2586 je offline (nepripojený) Ejuska2586

Erika
Teda nie na deň. Počet dní mi tam ukazuje 122
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Vypočítaj: 32.037,- : 122
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

17.8. bol prepusteny a 20.8.začal novy PP. a kde bol 2 dni? Tie dva dni ti tam budu chybat, aj ked to je sobota nedela.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Počkať, počkať, po poriadku, on siel 17.8. na PN a vy ste s nim skončili PP?
0 0
Ejuska2586 Ejuska2586

Ejuska2586 je offline (nepripojený) Ejuska2586

Erika
Ejuska2586 Pozri príspevok
OK.
Ale zamestnanec bol ku dňu 17.8. prepustený a od 20 je zamestnancom s.r.o. (inej firmy - rovnaký majiteľ). Ak budem PN evidovať u starého zamestnávateľa, k novému nastúpi až po PN, alebo ako to spraviť?
A čo s týmto????
0 0
Ejuska2586 Ejuska2586

Ejuska2586 je offline (nepripojený) Ejuska2586

Erika
nikulik Pozri príspevok
Počkať, počkať, po poriadku, on siel 17.8. na PN a vy ste s nim skončili PP?
My sme skončili PP z dôvodu, že všetko ide na s.r.o., vrátane zamestnancov. Predmetný zamestnanec dostal výpoveď 16.8. s dátumom 17.8. a on sa dostal do nemocnece 17.8. poobede, ale PN má od 17.8.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ejuska2586 Pozri príspevok
My sme skončili PP z dôvodu, že všetko ide na s.r.o., vrátane zamestnancov. Predmetný zamestnanec dostal výpoveď 16.8. s dátumom 17.8. a on sa dostal do nemocnece 17.8. poobede, ale PN má od 17.8.
Ide o skončenie pracovného pomeru dohodou ? Pôvodná firma zaniká alebo funguje ďalej ?

----------
Veronika
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Dostal výpoved? Aku vypoved? Ak som to dobre pochopila proste zamestnanci skončili PP a nastupuju v novej firme. To znamena s novou prac. zmluvou. Záleží na tom kedy bola podpisana ta vypoved. Pišeš, že 16.8. s dátumom 17.8. Tu zalezi na tom či ten zamestnanec bol na neurčitu dobu, alebo ci nebol v skusobnej dobe. Pretoze ak nebol v skuš. dobe, tak ZĽ nemože skončiť so ZC-om PP ak je DPN.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Ejuska2586 Pozri príspevok
OK.
Ale zamestnanec bol ku dňu 17.8. prepustený a od 20 je zamestnancom s.r.o. (inej firmy - rovnaký majiteľ). Ak budem PN evidovať u starého zamestnávateľa, k novému nastúpi až po PN, alebo ako to spraviť?
To všetko zalezi na tom či ste s nim mohli skončiť PP. Pretože ked sa skonči PP k 17.8. to znamena, že ZC toho 17.8. este pracuje. Podľa mna ked nebol v skuš. dobe tak potom s nim nemozete skončiť PP, pretože je v tzv. ochrannej lehote. Ale budem rada ak ma niekto skusenejší opravi ak sa mylim.
0 0
Ejuska2586 Ejuska2586

Ejuska2586 je offline (nepripojený) Ejuska2586

Erika
Bol na dobu neurčitú. Z toho predpokladám, že skončenie pracovného pomeru dohodou asi nemohlo byť. Teraz ho mám späť prihlásiť na tú prvú firmu a odhlásiť z tej druhej? A dá sa to so spätným dátumom toho 17.8.? Dám to ako opravný výkaz, alebo čo?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ejuska2586 Pozri príspevok
Bol na dobu neurčitú. Z toho predpokladám, že skončenie pracovného pomeru dohodou asi nemohlo byť. Teraz ho mám späť prihlásiť na tú prvú firmu a odhlásiť z tej druhej? A dá sa to so spätným dátumom toho 17.8.? Dám to ako opravný výkaz, alebo čo?
Neodpovedala si na zadanú otázku. Akým spôsobom došlo k skončeniu prac.pomeru k 17.8. ? Dohodou ?
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Ejuska2586 Pozri príspevok
Bol na dobu neurčitú. Z toho predpokladám, že skončenie pracovného pomeru dohodou asi nemohlo byť. Teraz ho mám späť prihlásiť na tú prvú firmu a odhlásiť z tej druhej? A dá sa to so spätným dátumom toho 17.8.? Dám to ako opravný výkaz, alebo čo?
Spomínaš skončenie PP dohodou. Takže asi ste skončili takto so ZC-om PP, však? Ak je to tak tak pri skončeni PP dohodou sa môže skončiť PP aj napriek PN. Ináč by to bolo keby šlo o výpoveď.
0 0
Ejuska2586 Ejuska2586

Ejuska2586 je offline (nepripojený) Ejuska2586

Erika
nikulik Pozri príspevok
Spomínaš skončenie PP dohodou. Takže asi ste skončili takto so ZC-om PP, však? Ak je to tak tak pri skončeni PP dohodou sa môže skončiť PP aj napriek PN. Ináč by to bolo keby šlo o výpoveď.
Bolo to dohodou. Takže mu PN preplatím? a čo zatiaľ u nového zamestnávateľa? Neplatené voľno?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať