Zavrieť

Porady

bio lampa

zaujímalo by ma, aké skúsenosti máte s biolampou. oplatí sa kúpiť si ju?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    To závisí od toho, čo je to "oplatí". Dnes je toľko výrobkov, kde sa predajcovia nabalujú. Lampa nie je lacný špás. Okrajové skúsenosti : skôr dobré.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    A v niektorých prípadoch nie je lekárom doporučená, niekedy priam zakázaná. Záleží od diagnózy.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Svokrovci ju maju, svietia si s nou uplne vsade. Ja som to skusal a povazujem to za marketingovy tah. Nedal by som za nu ani 1,50.

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    Ja by som povedala, že je to taká domáca liečebná pomôcka, ale nie zázračná. Môžem potvrdiť, že urýchľuje hojenie popálenín, odrenín, vyrážky na tvári, rôzne poranenia a vyhladzuje aj vrásky / účinok po 2 mesiacoch je videteľný /. Používame ju celá rodina / hlavne ja a môj starý/ asi 4 roky a som s ňou spokojná, myslím, že sa oplatí kúpiť. Nedoporučujem podrukou - ja mám od Zepteru za 10tis. aj návodom a záručným listom.

    Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

    Ofélia
    Bio lampu má môj lekár, dávala som si ju na pery - herpes a po operácii na tvári - jazvy, musím povedať že to bolo fajn, krásne mi jazvy vybledli no v rane som mala mikróby, po mesiaci sa rana otvorila............ takže zvonky jazva pekná, zvnútra bolela, takže nieje tá lampa až taká liečivá.

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    Tú lampu treba vedieť aj používať a prečítať si návod - dezinfikácia je potrebná hlavne pri otvorených ranách

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Kto pozna podstatu a ucinky polarizovaneho svetla, tak vie o com biolampa je. Poznam aj lepsiu lampu nez Zepter, najma co sa tyka jej ucinkov, pretoze Zepterka nepozna zvysenie ucinku zmenou frekvencie.

    Robina je offline (nepripojený) Robina

    niekedy ani sama neviem Robina
    bio lampa od Zepter je veľmi veľká pomoc. Bola som po operácii - brucho celé rozrezané - stehy otrasné a poslúchla som na radu známej a každú chvíľu ako som vládala, som si svietila úplne blízko na ranu. Ani ma tak neboleli stehy a na bruchu mi zostal skoro neviditeľný pásik. Je výborná pri zápaloch - len ju treba používať vždy keď sa dá.

    Robina je offline (nepripojený) Robina

    niekedy ani sama neviem Robina
    Ja neviem posúdiť, lebo inú som nemala. Ale s touto mám len dobré skúsenosti. Samozrejme, že po prvých svieteniach sa nezbadá výsledok. Málokedy. Treba mať trpezlivosť, ale také, že bolí zub a nahreješ lampou aj párkrát a prestane. Ja na ňu nedopustím.

    Robina je offline (nepripojený) Robina

    niekedy ani sama neviem Robina
    Nemyslela som to tak, že nechodím k zubárovi a "len nahrejem." Mala som na mysli také, že nejaký prievan alebo malá komplikácia. Napr. pri malých deťoch - bolestivé mliečne zúbky . Alebo aj nejaké kožné problémy, vyrážky a pod.
    Kupil som si jednu biolampu xxxxx a som velmi spokojny. To viete, som po operacii a osvecujem si s biolampou jazvy. Osobne som sa tiez velmi bal dat take peniaze za taku vec. Predsa len neveril som na to. No ked som videl ze to pouzivaju aj v nemocniciach, nakoniec som sa rozhodol si to kupit. A nelutujem. Rany sa mi hoja pekne a rychlo. Skoda ze som o tom nevedel uz skor.Odporucam kazdemu kto ma nejake jazvy.
    Naposledy upravil arizona : 27.11.10 at 07:09 Dôvod: zmazanie REKLAMY

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.