Zavrieť

Porady

Koložvárska kapusta

ta som to ja :-)
recept3.jpg  
tu je ten sľúbený recept...
Naposledy upravil Hlinkovx : 17.02.05 at 18:56
Usporiadat
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Silvi , to je pre staršie kuchárky, ktoré potrebujú okuliare
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Zuzka
Silvi , to je pre staršie kuchárky, ktoré potrebujú okuliare
zuzka..a čo takto..?!?! ..teraz to zase nikto neprečíta
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Panebože, ako to mám, teraz čítať, tie okuliare mi nestačia, musím bežať po lupu:
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Tak to nechaj, sľub si splnila, uvidíš čo na to nedočkavé kuchárky povedeia.

Kým som dopísala príspevok, tak recept zmizol , kde si ho dala

No nechaj to tak, aspoň sa nebudú môcť vyhovárať, že dačo zle prečítali

Pekne si to nakoniec upravila. Si šikulka :p
Naposledy upravil Zuzka : 17.02.05 at 18:57
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Zuzka...na tretí pokus...ale úspešne.......ja som totiž moc lenivý človek...takže sa mi to predpisovať nechce...ale nasmiala som sa pri tvojich komentároch teda statočne!
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Pochopila som, že písať sa Ti nechce, tak to radšej upravuješ. Ja som sa teda tiež dobre zasmiala, až mi slzy tiekli. :

Recept vyskúšam, určite bude chutiť! Zaujímavé, že ho máš v češtine, čisto maďarský recept, predbehla si úniu?
Naposledy upravil Zuzka : 17.02.05 at 19:04
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Recept super, len mysliš si, že mladšie ročníky budú rozumieť češtine??? Ak začne čítať, tak šmarí kapustu, keď príde na to, čo to je zelí do pračky, pridá Palmex a potom Azurit a môže sa prať
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Silvi, ja doporučujem recept preložiť do originálu - hat Kolozsváru
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Počúvajte Zuzka a Lucy !
komentáre..máte pekné..ak sa Vám nepáči...tak to dám preč...
kto nerozumie..nech sa na mňa obráti...preložím mu to
a keďže ako vidím..aj tak nemáte robotu..tak to môžete prepísať a aj preložiť ...
pre mňa za mňa aj do hotentótštiny
....prajem Vám tu zajtra peknú zábavu!
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Joj, len to nie, len to tu pekne nechaj. :p Ako potom navarím? Myslíš, že som śa ten recept už stihla naučiť naspamäť:
.. a Ty zajtra nebudeš na Porade? Klub Ti dal voľno
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Ahoj Zuzka..veru nebola som v piatok v robote...no či mi dal klub voľno alebo nedal.. jednoducho som musela..:p ...no..a prečo by si ho už nemala vedieť naspamäť..ja ho robím roky..a furt ho neviem ...tak aspoň niekto by sa ho naučil :p
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Silvi, vyrábali sme tú koložvárku na etapy - ja som v prestávke medzi superstar a vyhodnotením všetko povarila, nakrájala, podusila, nachystala a tak... potom, keďže bolo neskoro tak som to odložila a v sobotu som išla do robotky, tak som dala synovi inštrukcie, ako to má do misy naložiť, ochutiť a zapiecť a výsledok je SUPROVÝ. Máš ďalšie také dobroty? :p
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Ľubi..som rada..že Ti chutilo...dobrôt je kopec....len ja som lenivý človek na písanie..a skenovať celú kuchárku sa mi nechce...
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

luebchenko
Silvi, výsledok je SUPROVÝ. Máš ďalšie také dobroty? :p
Pripájam sa k chválam, práve som dojedla obed od včera...a ešte furt to bolo super
0 0
eluša eluša

eluša je offline (nepripojený) eluša

pracujúca žena po 50-tke, matka dvoch detí,vdova ...viac
Pre slabovidiacich gurmánov koložvár kapuszta /som originál stredoslovák/ jeden návod : keď si otvoríš priložený recept a myšou klikneš v ľavom hornom rohu, tak sa Ti zjaví ponuka 3 ikón a zároveň v pravom dolnom rohu sa ukáže taká ikona, na ktorú keď klikneš a text si dáš na celú plochu, okuliare ihneď zahodíš a zháňaš ingrediencie. Mňam
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ja roky rokúce varím takúto http://www.porada.sk/548884-post29.html koložvársku kapustu. Mňam.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
eluša Pozri príspevok
Pre slabovidiacich gurmánov koložvár kapuszta /som originál stredoslovák/ jeden návod : keď si otvoríš priložený recept a myšou klikneš v ľavom hornom rohu, tak sa Ti zjaví ponuka 3 ikón a zároveň v pravom dolnom rohu sa ukáže taká ikona, na ktorú keď klikneš a text si dáš na celú plochu, okuliare ihneď zahodíš a zháňaš ingrediencie. Mňam
Počas čítania príspevku som očakávala, že po stlačení ikony PC vypľuje pekáč s upečenou koložvárskou kapustou.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Marína Pozri príspevok
Ja roky rokúce varím takúto http://www.porada.sk/548884-post29.html koložvársku kapustu. Mňam.
Toto je najleeeeeeeeepšia koložvárska z receptov, ktoré som si tu prečítala.
Aproro, koložvárska: vedeli ste, že Causescu zakázal používanie názvov rumunských miest v inom ako rumunskom jazyku? Keby ten zákaz stále platil, naša pochúťka by sa volala
cluj-napocaiská kapusta.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Rozalka Pozri príspevok
Toto je najleeeeeeeeepšia koložvárska z receptov, ktoré som si tu prečítala.
Aproro, koložvárska: vedeli ste, že Causescu zakázal používanie názvov rumunských miest v inom ako rumunskom jazyku? Keby ten zákaz stále platil, naša pochúťka by sa volala
cluj-napocaiská kapusta.
Nech by sa volala akokoľvek, vždy by mi rovnako chutila Milujem všetky jedlá z kyslej kapusty
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Rozalka Pozri príspevok
Toto je najleeeeeeeeepšia koložvárska z receptov, ktoré som si tu prečítala.
Aproro, koložvárska: vedeli ste, že Causescu zakázal používanie názvov rumunských miest v inom ako rumunskom jazyku? Keby ten zákaz stále platil, naša pochúťka by sa volala
cluj-napocaiská kapusta.
Ďakujem Rozalka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať