Zavrieť

Porady

Lacné veci pri Poluse.

Caute poraďaci, potrebovala by som poradiť od niekoho z Blavy, keď som bola v nemocnici, tak tam babenky hovorili , že niekde pri Poluse na štadióne býva každý piatok nejaký výpredaj, či burza akoby značkových vecí puma adidas atd, čo bolo zhabané na colnici. Nevie niekto poradiť??? Poradí mi niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Na štadióne Interu bývajú každý piatok burzy-blšák ale určite tam nepredávajú zhabaný tovar colníci, značkové veci sú tam len ak si ich prinesieš oblečené na sebe .

    Lubica3 je offline (nepripojený) Lubica3

    Lubica3
    No, predávajú sa tam aj takzvané "značkové" veci našimi tmavšími spoluobyvateľmi a práve colná správa na nich robí záťahy...

    ali_m je offline (nepripojený) ali_m

    ali_m
    Lubica3 Pozri príspevok
    No, predávajú sa tam aj takzvané "značkové" veci našimi tmavšími spoluobyvateľmi a práve colná správa na nich robí záťahy...
    potom to v podstate sedí - sú tam aj colníci a aj "značkový" tovar

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Zhabané veci si predávajú, sorry - likvidujú colníci sami, nepotrebujú burzu .

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    A tie burzy bývajú aj v nedeľu, z čoho máme všetci, ktorí na Inter chodíme za športom, náramnú radosť.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Ozaj, burzovať sa asi už dlho nebude. Bohužiaľ asi ani športovať.

    http://mihal.blog.sme.sk/c/111004/Ko...-sa-blizi.html

    holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

    holubička1
    Ďakujem, robite si srandu ale ja nie som z blavy , tak sorry, zisťovala som či to je len kačica, lebo viaceré tam boli ohúrené pri slovách " veď nevadí či na adidas tričku budú 2 či tri pásiky" tak neviem... A ten inter je pri POLUSE?

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    holubička1 Pozri príspevok
    Ďakujem, robite si srandu ale ja nie som z blavy , tak sorry, zisťovala som či to je len kačica, lebo viaceré tam boli ohúrené pri slovách " veď nevadí či na adidas tričku budú 2 či tri pásiky" tak neviem... A ten inter je pri POLUSE?

    Áno štadión Interu je hneď za Polusom a nedá sa prehliadnuť

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    holubička1 Pozri príspevok
    Ďakujem, robite si srandu ale ja nie som z blavy , tak sorry, zisťovala som či to je len kačica, lebo viaceré tam boli ohúrené pri slovách " veď nevadí či na adidas tričku budú 2 či tri pásiky" tak neviem... A ten inter je pri POLUSE?
    Keď sú len dva pásiky, tak je ten adidas v akcii a ak sú trebárs štyri, tak ten štvrtý je bonusový a to nemá len tak každý

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    holubička1 Pozri príspevok
    Caute poraďaci, potrebovala by som poradiť od niekoho z Blavy, keď som bola v nemocnici, tak tam babenky hovorili , že niekde pri Poluse na štadióne býva každý piatok nejaký výpredaj, či burza akoby značkových vecí puma adidas atd, čo bolo zhabané na colnici. Nevie niekto poradiť??? Poradí mi niekto?
    Holubička, akoby značkové veci, kúpiš aj na piešťanskom "ringu" pri Kocke .

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    holubička1 Pozri príspevok
    Ďakujem, robite si srandu ale ja nie som z blavy , tak sorry, zisťovala som či to je len kačica, lebo viaceré tam boli ohúrené pri slovách " veď nevadí či na adidas tričku budú 2 či tri pásiky" tak neviem... A ten inter je pri POLUSE?
    A načo ti bude dvojpáskový Adidas? Ak to nemá byť originál tak tam kľudne môže byť Zhiou Li

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    holubička1 Pozri príspevok
    Ďakujem, robite si srandu ale ja nie som z blavy , tak sorry, zisťovala som či to je len kačica, lebo viaceré tam boli ohúrené pri slovách " veď nevadí či na adidas tričku budú 2 či tri pásiky" tak neviem... A ten inter je pri POLUSE?
    Oni si srandu nerobia. To by si poraďák nikdy nedovolil . Len ti všetci vysvetľujú, že to nie sú veci zhabané na colnici, ale veci zhabané colníkmi na tržnici a ak pásik prevyšuje alebo chýba, tak niekde je chyba /značka chýba/

    Jana2004 je offline (nepripojený) Jana2004

    Jana2004
    holubička1 Pozri príspevok
    Ďakujem, robite si srandu ale ja nie som z blavy , tak sorry, zisťovala som či to je len kačica, lebo viaceré tam boli ohúrené pri slovách " veď nevadí či na adidas tričku budú 2 či tri pásiky" tak neviem... A ten inter je pri POLUSE?
    Pridám príhodu, keď manžel na trhu hovoril "číňanovi", že tých pásikov tam majú akosi veľa, že adidas ich toľko nemá, tak "číňanko" zamudroval: Víc čárek, lepší adidas.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.