Zavrieť

Porady

Nové kolky od 1.7.2007 - ako vymeniť staré za nové?

Od 1.7.2007 je platná Vyhláška MF SR č. 284/2007 o kolkových známkach. My sme nakúpili v apríli kolky ešte zo starej série, lebo sme predpokladali, že ich budeme potrebovať. Nakoľko sa zmenili podmienky našej činnosti, do konca roku 2007 ich už určite nepoužijeme (6 x 1000 Sk).
Viete mi poradiť, kde mi ich zamenia za nové? Na pošte mi ich pani, u ktorej sme ich kupovali odmietla zobrať, lebo už predávajú iba novú sériu kolkov.
Veľmi pekne ďakujem za každú dobrú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

    vieroslava
    Skúste sa ísť postaviť na kataster a skúste ich ponúknuť niekomu, kto ide podať vklad na kataster. Ak nebude potrebovať potvrdenku, možno ich popredáte. Na vklad je potrebné 2000.- Sk v kolkoch a ak niekto ide dať zrýchlený vklad 8000.
    Snáď natrafíte na chápavých ľudí.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Na pošte by ich mali vymeniť za nové.

    seda je offline (nepripojený) seda

    seda
    Dobrý deň, neporadíte ako účtovne zrušiť, staré kolky evidované na ceninách. Ďakujem

    SILVIA54 je offline (nepripojený) SILVIA54

    SILVIA54
    Dobrý deň, chcem sa opýtať: zostali nám z roku 2008 staré kolky ktoré sme dali pošte na predaj.Moja otázka znie ako zaúčtovať príjem za staré kolky? 211/213 Ďakujem

    Nové kolky od 1.7.2007 - ako vymeniť staré za nové?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.