Zavrieť

Porady

Alfa a vykaz o prijmoch a vydavkch

Neviete mi poradit co by mohlo sposobovat ze vo vykaze o prijmoch a vydavkoch mi Alfa ukazuje inu sunu za prevadzkovu reziu a platby do fondov ako je uvedene v penaznom denniku?
Totiz sumy v penaznom denniku zodpovedaju sumam v prehlade - Prijmy a vydavky textovo ale do vykazu o prijmoch a vydavkoch uz ta ista suma nejde. Poradte som z toho na mrtvicu!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Co Ti zatial mozem poradit ja je, ze hadam skus zavolat do Krosu, maju tam pre kazdy software samostatneho poradcu.

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    Matka
    Neviete mi poradit co by mohlo sposobovat ze vo vykaze o prijmoch a vydavkoch mi Alfa ukazuje inu sunu za prevadzkovu reziu a platby do fondov ako je uvedene v penaznom denniku?
    Totiz sumy v penaznom denniku zodpovedaju sumam v prehlade - Prijmy a vydavky textovo ale do vykazu o prijmoch a vydavkoch uz ta ista suma nejde. Poradte som z toho na mrtvicu!
    taka blbost ale mozno??? ked si davas tlac vykazu vpravom hornom rohu skus tlacidlo prepocitaj mozno pomoze aj ked moc neverim

    slnko je offline (nepripojený) slnko

    slnko
    Matka
    Neviete mi poradit co by mohlo sposobovat ze vo vykaze o prijmoch a vydavkoch mi Alfa ukazuje inu sunu za prevadzkovu reziu a platby do fondov ako je uvedene v penaznom denniku?
    Totiz sumy v penaznom denniku zodpovedaju sumam v prehlade - Prijmy a vydavky textovo ale do vykazu o prijmoch a vydavkoch uz ta ista suma nejde. Poradte som z toho na mrtvicu!
    Nemáš náhodou v peňažnom denníku niekde zadanú nesprávne sumu? t.j. tam sú tri políčka - základ DPH > DPH > rozdiel. Nemáš niekde sumu v tom políčku rozdiel? Ten rozdiel signalizuje, že je nesprávne zadaná suma a toto môže byť príčinou. Lebo, čo máš v základe, máš asi aj v prevádzkovej réžii, t.j. aj v prehľade, ale do výkazu o príjmoch a výd. ti môže brať aj ten rozdiel.

    Alfa a vykaz o prijmoch a vydavkch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.