Zavrieť

Porady

Agresivna reklama

Je mi jasne ze ani tieto stranky nemozu fungovat bez reklamy, preto k nej nemam ziadne vyhrady a na tuto stranku mam deaktivovany blokovac flash reklamy. "Staticke" flash reklamy tolerujem na vsetkych mnou navstevovanych strankach, na co som ale velmi citlivy a alergicky, je AGRESIVNA reklama, ktora skace alebo sa inak pohybuje po stranke, brani citaniu textu alebo klikaniu na dalsie linky na stranke a je bud treba na danu reklamu kliknut, alebo poctak kym po chvilke sama nezmizne.

Preto prosim o obmedzenie tohto druhu reklamy, verim ze porada sa uzivi aj bez agresivity. Mnoho skusenejsich uzivatelov internetu pouziva vo svojich prehliadacoch rozsirenia, ktore umoznuju kompletne odblokovanie flash-u na ktorejkolvek stranke, myslim ze tomuto by sa tvorcovia porady chceli vyhnut.

Neberte tuto temu ako nejaku staznost, ale ako "postreh" radoveho uzivatela porady...
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
http://www.porada.sk/t62408-reklama-...sp-otazky.html
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

aha, danu temu som si nevsimol
takze casom myslim mozme cakat na stranke poskakujuce sluchatka k ipodu od tmobilu a podobne skvele reklamy
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
suhlasim ze je to agresivne, ale na druhej strane sa to zobrazi len jeden krat a hoci sa to tak nejavi, je to mozno aj lepsie ako keby sa to zobrazovalo "do nemoty".

no, a zasa tak casto tu taketo reklamy nebezia...
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

to je pravda, ine stranky maju tieto reklamy do nemoty...tam je ale lahky liek blok flash a stranka je cista bez akejkolvek reklamy.

moze sa stat, ze casom takato nechutna reklama zacne clenom vadit natolko, ze budu uvazovat o moznosti jej nezobrazovania a dany stav bude kontraproduktivny
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ok este som to dohodol tak ze to nebude plavat po stranke ale to bude uvaznene aby to nezavadzalo.
No, a dufam ze to bude k obojstrannej spokojnosti
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Richard Pozri príspevok
suhlasim ze je to agresivne, ale na druhej strane sa to zobrazi len jeden krat a hoci sa to tak nejavi, je to mozno aj lepsie ako keby sa to zobrazovalo "do nemoty".

no, a zasa tak casto tu taketo reklamy nebezia...

eee......tuším to vychytávam aj za iných, lebo na mňa to baflo už 4x . Tolik štěstí, tolik štěstíííííííííííí
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Mne sa reklama zobrazila len raz a po cca 15-tich sekundach zmizla. Takze mi to vobec nevadilo.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
No dnes mna zase reklama o rýchlej sms od nemenovanej banky riadne vytáča. Zobrazuje sa tak, že obsadzuje časť obrazovky, kde mám svoje posledné príspevky. A k tomu sa ešte aj obálka otvára, takže ešte väčšiu plochu zabere.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

No, toho sa viem zbaviť len tak, že "zatvorím" celú časť zákonov a článkov.
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

ano, obalka je moc na velko, presahuje cez ten stvorec a siaha do linkov, ktorer su tym padom znefunkcnene.....chcelo by to asi ine miesto na umiestnenie...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
stvorec je dobry, len to trosku uslo mimo stvorca ...
uz je to na mieste...
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Richard Pozri príspevok
stvorec je dobry, len to trosku uslo mimo stvorca ...
uz je to na mieste...
Super, ďakujeme veľmi pekne.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Mne to uplne zmizlo, a neukazuje sa. Asi sa zľakla.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Už je späť, a mimo vyhradený priestor.
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

mne takto CSOB "rozhodilo" stranku....
trochu prekryva a urobilo sa vodorovne posuvatko.
ale stale lepsie ako ked to lietalo kade tade po stranke...
Clipboard02.jpg  
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
To bolo len chvilu takto, skusal som rozne pristupy ukotvenia. Momentalne to je uz OK.
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

chvalim ze sa na danom mieste prezentuje neagresivny pan Mihal s video skolenim a csobcka bola presunuta na spodok stranky, kde az tak nerusi
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Do Tatra banky sa už obávam chodiť a keď môžem, robím všetko cez internetbanking, pretože pracovníci sú strašne strašne otravní a vždy sa ma vypytujú hlúposti, zavadzajú mi, oberajú ma o čas, podobne ako ich reklama na tejto stránke.

A mimochodom, keď som raz potreboval niečo vybaviť, neboli schopní. Neznášam, keď niekde vidím klamlivú reklamu
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
duficek Pozri príspevok
... neagresivny pan Mihal




Sú situácie a inštitúcie, kedy vyššie uvedený citát platí na 0%.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
M3G Pozri príspevok
oberajú ma o čas, podobne ako ich reklama na tejto stránke.

A mimochodom, keď som raz potreboval niečo vybaviť, neboli schopní. Neznášam, keď niekde vidím klamlivú reklamu
Keď nič iné, tak aspoň TatraBanke ďakujem, že sa rozhodla namiesto ďalšieho bilboardu, ktorý nikomu na nič neslúži /skôr škodí/, podporiť internetovú stránku ktorá je užitočná...

Kiež by bolo takýchto firiem viac, prospelo by to všetkým slovenským stránkam...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať