Zavrieť

Porady

Hladam spolocnika

Rozbieham obchodz oblecenim, z USA, hladam niekoho kto by sa pridal. O oblecenie je dopyt, znacky ako nike, jordan, basketbalove znacky.....akademiks,avirex atd., u mladej generacie...

Hladam najlepsie ticheho spolocnika alebo pod.

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Želám pekné popoludnie.

    Príspevok bol pridaný 19.10.2007, jeho autor bol na Porade naposledy :
    Posledná návšteva: 17-04-09 03:18 PM

    MRichardM je offline (nepripojený) MRichardM

    MRichardM
    Zdravím. Osobne prevádzkujem e-shop zameraný na predaj značkovej obuvi a oblečenia rôznych značiek, napr Adidas, Puma, Reebok, Nike..atd.....v počiatkoch som hľadal ajja svojich dodávateľov v USA, ale pre zlé skúsenosti s vybavovaním sme sa toho nakoniec s partnerom vzdali. Čo konkrétne mám na mysli??? Hovorím o tom , že ak by si chcel brať priamo od výrobcu, jemu nestojí za to ti tu posielať po jednom tričku na objednávku. Každá firma vie, koľko je minimum ktoré musí daná firma vziať, koľko má zaplatiť...to jest aký minimálny odber musí byť. Od nás presne firmy ako Adidas , Nike žiadali minimálny odber vo výške 30 000 €, ale zas s tým že ceny sme mali fakt výborné. Len nám chýbal kapitál. Teraz spolupracujeme s jedným veľkoskladom ktorému sme týchto dodávateľov dohodli. Ceny sú už síce upravené ale pre nás stále výhodné. Moja rada pre teba znie , nájsť si dodávateľa z Europy a s ním si dohodnúť podmienky. Tovar privážaný z USA ťa bude stáť nemalé peniaze už len koli tomu že neviem akou spoločnousťou si to dávaš priniesť, ale môže sa stať že ti to hocikde otvoria, že sa to poškodí, a pritom za to zacvakáš obrovské peniaze. Myslím že sa to počíta bud podľa veľkosti balíkov alebo podľa hmotnosti. Skús tie veľkosklady prv

    lover je offline (nepripojený) lover

    lover
    Dobry vecer,

    akou formou mate zaujem veci distribuovat? (mate predajnu resp. mate na mysli predaj z "auta"?) Mate staleho dodavatela? Tiez som nad niecim rozmyslal, tak dajte vediet aku formu spolocnictva zhanate. Mam na mysli, ci hladate investora alebo pravoplatneho partnera... Ked mate konkretnejsiu predstavu napiste... Dakujem.

    pacho_r je offline (nepripojený) pacho_r

    pacho_r
    dobrý deň chcel by som vediet viac o vasej ponuke ak je to este aktuálne ozvite sa mi ja som zo Zvolena 0902182274

    Peschl je offline (nepripojený) Peschl

    Peschl
    MRichardM:

    Dobrý deň.
    Momentálne riešime podobnú situáciu ako tu naznačujete Vy. Tiež som nadviazal kontakty s výrobcom, no minimálny odber je pre nás dosť vysoká čiastka, i keď ako ste spomínali, tie ceny ma mimoriadne prekvapili.
    Bohužiaľ však nemám kontakt na žiadny dobrý veľkosklad, či už v SR, alebo v okolitých krajinách. V Taliansku sú pomerne dobré podmienky, ale je to mimoriadne ďaleko a predražuje sa tým tovar.
    Preto sa Vás chcem spýtať, ak by Vám to neprekážalo, od koho odoberáte a prípadne i nejaký kontakt. Neriešim primárne oblečenie, ale chceme rozšíriť trochu pole pôsobnosti a viem si predstaviť, že by to touto cestou šlo, ale ako vravím, potrebujem spoľahlivého dodávateľa.
    Vopred ďakujem za odpoveď.

    Nihasha je offline (nepripojený) Nihasha

    Nihasha
    Ešte stále hľadáte spoločníka?
    Pokiaľ áno kontaktujte ma prosím na čísle 0949838037

    Ďakujem
    S pozdravom Monika
    Máte tam aj módne značky ako Hilfiger, Replay a podobne? Prípadne viete získať kontakt na US predajcu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.