Zavrieť

Porady

Pletenie-štrikovanie

Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Chcem sa obrátiť na mladé maminky alebo babinky. Keďže mám vnúčika a to mimo republiky, privítala by som nejaké modely na platenie. Po rokoch beriem opäť ihlice do ruky a štrikujem, nakoľko v predajniach sú tieto výrobky moc predražené. Vlnu sa ešte podľa mňa stále oplatí kúpiť. Na nete v slovenčine je maximálne na predaj alebo burza použitých vecí ale popisy na pletenie chýbajú. Niečo som našla na českých stránkach ale možno aj na Porade máme šikulky čo vedia nejaký fajn postup a bezplatne by ho tu prilepili. Budem vďačná, veď aspoň trošku vypadnem z účtovníctva a ekonomiky a poštrikujem si... Vnúčik je krásny, milý a tak sa rada pustím do práce. Ďakujem Vám za nápady.
Naposledy upravil arizona : 29.04.11 at 19:45
Usporiadat
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Svadobné
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Mňa dostalo toto...ako sa to robí http://www.tchibo.sk/ram-na-pletenie-p400039398.html ,len ja som na také veci málo trpezlivá Robila som gobelíny,šila,aj háčkovala,ale pletenie nie,to nie je pre mňa
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

kopretinka
čo to je,tá podložka,kde sú priviazané?
ja by som videla bu´d sieťku, čo sa dáva pri zateplení alebo pri fasádach. Alebo protišmykový koberec http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/80227877/
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Bisťu - ten podklad.... ten mi pripomína vec, keď si si robil vlastné "koberčeky" - mal si nastrihanú vlnu, k tomu ten taký špéci háčik a viazal si rôzne farby podľa predlohy.... Ako sa to volalo? Už si nespomeniem.... ale bolo to dobré na vyplnenie voľného času a aj výsledok bol dobrý....
ja som to robila,používala sa vtedy na to normálna handra na podlahu,bola biela a mala také štvorčeky....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Anika61
A moja modelka už si vie hačkovať sama-''čelenku''si uhačkovala a náramok a starkámaminka sa teeeeší
..juj, šikulienka!..mi pripomenula, ako ma moja mama, ked som bola vo veku tvojho slniečka, išla učiť štrikovať..no, utrepala ma fest zopár krát, ked mi tie sprosté očká padali, jedno bolo stiahnuté, druhé voľné, nič moc moja robota, a ako som sa vtedy zapovedala, že ""nygdy, nygdy nebudem take roboty robiť!"...nebola som ja veru taká trpezlivá!..
..držím palčoky slniečku..
1 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
pepsikova
Anika61
A moja modelka už si vie hačkovať sama-''čelenku''si uhačkovala a náramok a starkámaminka sa teeeeší
..juj, šikulienka!..mi pripomenula, ako ma moja mama, ked som bola vo veku tvojho slniečka, išla učiť štrikovať..no, utrepala ma fest zopár krát, ked mi tie sprosté očká padali, jedno bolo stiahnuté, druhé voľné, nič moc moja robota, a ako som sa vtedy zapovedala, že ""nygdy, nygdy nebudem take roboty robiť!"...nebola som ja veru taká trpezlivá!..
..držím palčoky slniečku..
Veronikaďakujeme-som rada,že ťa ''aj tu vidím''máme sa obe ešte toho veľa učiť-na tvoje krásne hračky nemáme
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ryžový...alebo hrachovinka...ja naj podla strihu.....boháá...idem do pifky...po staré vereny a burdy?!
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Anika61
pepsikova
Anika61
A moja modelka už si vie hačkovať sama-''čelenku''si uhačkovala a náramok a starkámaminka sa teeeeší
..juj, šikulienka!..mi pripomenula, ako ma moja mama, ked som bola vo veku tvojho slniečka, išla učiť štrikovať..no, utrepala ma fest zopár krát, ked mi tie sprosté očká padali, jedno bolo stiahnuté, druhé voľné, nič moc moja robota, a ako som sa vtedy zapovedala, že ""nygdy, nygdy nebudem take roboty robiť!"...nebola som ja veru taká trpezlivá!..
..držím palčoky slniečku..
Veronikaďakujeme-som rada,že ťa ''aj tu vidím''máme sa obe ešte toho veľa učiť-na tvoje krásne hračky nemáme
.

..jááj, moje hračky sú všetko "odkukance"..to "kukneš" a ideš...vždy to nejako dopadne a ked nie, popáraš.....
..kedysi dávno som si vyrobila taký velký sveter, z ovčej vlny, až pod kolená, vypletané osmičky,a kadečo na ňom, bola taká móda..a dnes je to tu zas!..jedno krajšie ako druhé!..nápadov je tak veľa, že ""ťaško" sa je rozhodnúť..
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som vsetko pozahadzovala aj mega dlhy sveter.....
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Neprovokuj, hej?
1 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
kukučka
Neprovokuj, hej?
Môžem ja za to?...že som taká ''multifunkčná,,
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

krásne kúsky...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať