Zavrieť

Porady

dohoda o vykonaní práce a materská dovolenka

Dobry den, vopred sa ospravedlnujem ak uz tu podobna tema bola.
Chcel by som sa opytat na nasledovne veci :
S manzelkou (ja som SZCO) sme si zalozili opatrovatelske centrum. Zial prevadzka este nie je (nie z nasich dovodov) stale zrekonstruovana a deti sme uz museli zacat opatrovat. Urobili sme to vsetko u nas doma. Zatial nemame zamestnancov, ale mesiac u nas zaskakovala jedna pani. Dohodli sme sa ustne na nejakej odmene, no ona trva teraz na uplne inych peniazoch a zacala nas vydierat (mysli si ze nikoho ineho nemame).

Chcel by som sa opytat, da sa uzavriet aj mesiac dozadu dohoda o vykonanej praci? Tá pani je na materskej dovolenke a ked jej chcem dat tolko penazi, kolko chce budem to musiet urobit tak, aby som peniaze odpisal zo zisku. Min. mesiac odrobila 105h.

Prosim Vas, co vsetko k tomu potrebujem ?

Viem ze sa tato tema preberala uz mozno nespocetne krat ale chcel by som Vas poprosit, ci by ste mi nemohli pomoct s postupom.

Velmi pekne dopredu dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    jE2f Pozri príspevok
    Dobry den, vopred sa ospravedlnujem ak uz tu podobna tema bola.
    Chcel by som sa opytat na nasledovne veci :
    S manzelkou (ja som SZCO) sme si zalozili opatrovatelske centrum. Zial prevadzka este nie je (nie z nasich dovodov) stale zrekonstruovana a deti sme uz museli zacat opatrovat. Urobili sme to vsetko u nas doma. Zatial nemame zamestnancov, ale mesiac u nas zaskakovala jedna pani. Dohodli sme sa ustne na nejakej odmene, no ona trva teraz na uplne inych peniazoch a zacala nas vydierat (mysli si ze nikoho ineho nemame).

    Chcel by som sa opytat, da sa uzavriet aj mesiac dozadu dohoda o vykonanej praci? Tá pani je na materskej dovolenke a ked jej chcem dat tolko penazi, kolko chce budem to musiet urobit tak, aby som peniaze odpisal zo zisku. Min. mesiac odrobila 105h.

    Prosim Vas, co vsetko k tomu potrebujem ?

    Viem ze sa tato tema preberala uz mozno nespocetne krat ale chcel by som Vas poprosit, ci by ste mi nemohli pomoct s postupom.

    Velmi pekne dopredu dakujem.
    Nie, dohoda sa dá uzatvoriť iba vopred, rovnako každú dohodu je potrebné prihlásiť na SP pred zač. prác na dohodu.

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    jE2f Pozri príspevok
    Dobry den, vopred sa ospravedlnujem ak uz tu podobna tema bola.
    Chcel by som sa opytat na nasledovne veci :
    S manzelkou (ja som SZCO) sme si zalozili opatrovatelske centrum. Zial prevadzka este nie je (nie z nasich dovodov) stale zrekonstruovana a deti sme uz museli zacat opatrovat. Urobili sme to vsetko u nas doma. Zatial nemame zamestnancov, ale mesiac u nas zaskakovala jedna pani. Dohodli sme sa ustne na nejakej odmene, no ona trva teraz na uplne inych peniazoch a zacala nas vydierat (mysli si ze nikoho ineho nemame).

    Chcel by som sa opytat, da sa uzavriet aj mesiac dozadu dohoda o vykonanej praci? Tá pani je na materskej dovolenke a ked jej chcem dat tolko penazi, kolko chce budem to musiet urobit tak, aby som peniaze odpisal zo zisku. Min. mesiac odrobila 105h.

    Prosim Vas, co vsetko k tomu potrebujem ?

    Viem ze sa tato tema preberala uz mozno nespocetne krat ale chcel by som Vas poprosit, ci by ste mi nemohli pomoct s postupom.

    Velmi pekne dopredu dakujem.
    Tá pani je na materskej alebo rodičovskej dovolenke ? Lebo ak je na rodičovskej dovolenke (alebo poberá RP), potom môže mať aj normálny pracovný pomer.

    dohoda o vykonaní práce a materská dovolenka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.