Zavrieť

Porady

odbornejšie príspevky

Každý potrebuje poradiť. Mne sa však zdá, že odpovede sú neprofesionálne.Odpoveď ja si myslím, a ja to robím takto a neviem či správne, sa mi zdá čudná. Každému by pomohli odpovede typu: v tom a v tom zákone a § a odstavci sa o tomto píše tak a tak a musí sa to robiť tak. Robím účtovníctvo 30 rokov. Samozrejme , že to musím vedieť. Ani sa nečudujem, keď niečo nevieme. Čudujem sa len odvážnym, čo nepochopili aké je to vážne a aké to má dôsledky. A nevedieť ani priebežné položky v JÚ, alebo odpisy to už hraničí s veľkým sebavedomím a žiadnymi znalosťami. Možno sa niekto urazí, ale múdry sa chytí zákonov a bude študovať a študovať .
Usporiadat
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

http://www.porada.sk/t52897-keby-sa-...ytal-rzzp.html
neuhádnete, kto založil tému
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

abel Pozri príspevok
Áno, ale autorom výroku a z toho vyplývajcej skratky KSENP je bezpochyby ERMON - pozor na autorský zákon

P.s. som sa dobre zas po čase dobre zabavila na tom istom - odpis daňovníka, nehovoriac, že sa už kvôli DPH cítim odpísaná
Naposledy upravil evina : 19.10.07 at 19:10
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ale aj tu ekopo
http://www.porada.sk/t46398-keby-sa-...niekto+p%FDtal

Ale myslím, že autorské právo na skratku KSENP má ermon , nie ?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Zita5 Pozri príspevok
Ale aj tu ekopo
http://www.porada.sk/t46398-keby-sa-...niekto+p%FDtal

Ale myslím, že autorské právo na skratku KSENP má ermon , nie ?
Určite Ermon a dúfam, že s jej dovolením sme ju použili snáď už všetci
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Pepa Pozri príspevok
No nieže asi, ale určite - dlho som držala hubu, no nebudem zo seba blbú robiť - lúštila som a lúštila, nič nevylúštila a opýtala som sa potichúčky medzi štyrmi očami

Ktorý je to bod Etikety??(Čísla a poriadky mi vždy robili problémy) Nepýtam sa súkromnou správou na veci, ktoré zaujímajú aj ďalších??? Už som mohla byť dááávno poučenáááá.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

JankaO Pozri príspevok
Ktorý je to bod Etikety??(Čísla a poriadky mi vždy robili problémy) Nepýtam sa súkromnou správou na veci, ktoré zaujímajú aj ďalších??? Už som mohla byť dááávno poučenáááá.
Očuj Janka, ná neni si ty z mojej fajty - blondína? Medzi štyrmi očami znamená zoči-voči.
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Pepa Pozri príspevok
Očuj Janka, ná neni si ty z mojej fajty - blondína? Medzi štyrmi očami znamená zoči-voči.
Ja som vedela, že sa nemám prefarbit! O jedného inteligenta by bolo viac. Som nevedela, že sa to aj tak dááá zoči-voči...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

evina Pozri príspevok
Počas spracovania DP padla táto otázka asi 500 tis. krát a hľa tu je odpoveď:, preto sme si veľmi túto skratku obľúbili a používame ju

http://www.porada.sk/t41987-odpis-na-zivnostnika.html
v čase, ked sa táto "odpisovo - ksenp" téma založila, som nemala času a tuším som ju onehdá prehliadla... teraz som ju čítala v premiére... no, tiež mi trebalo stierač na monitor
a tuším budem teraz čítavať všetko doradu - či potrebujem či nie, aby mi niečo takéto neušlo...
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

čaute, páni táto téma má riadne široký záber..

Možno som " " , čítam, ešte raz zadanie témy (naznačil to už Smith) na začiatku, ....po prečítaní si zadania témy iným, jemnejším tónom, je to tak trochu varovanie, upozornenie v globále pre všetkých , alebo nie? 17-ka teta si to užila,
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

JankaO Pozri príspevok
Ja som vedela, že sa nemám prefarbit! O jedného inteligenta by bolo viac. Som nevedela, že sa to aj tak dááá zoči-voči...
darmo - je to jasné - blondína.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Heni Pozri príspevok
v čase, ked sa táto "odpisovo - ksenp" téma založila, som nemala času a tuším som ju onehdá prehliadla... teraz som ju čítala v premiére... no, tiež mi trebalo stierač na monitor
a tuším budem teraz čítavať všetko doradu - či potrebujem či nie, aby mi niečo takéto neušlo...
Oplatilo sa hľadať
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Zita5 Pozri príspevok
Ale aj tu ekopo
http://www.porada.sk/t46398-keby-sa-...niekto+p%FDtal

Ale myslím, že autorské právo na skratku KSENP má ermon , nie ?
No som ja tiež blbec, prvýkrát to tiež vidím, že KSENP. Napísala som si to na papier, a začala som lúštiť. Začala som od konca (P - položka) to E mi nedávalo v ničom logiku... Baby bláznivé
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

A čo tak, UTVMM.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

No dievčence myslím, že ja vyslovím tri písmená a hneď sa ukľudníte

DPH
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Žeby: UTVMM = Už To Viem Mé Mé ????
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
betka Pozri príspevok
A čo tak, UTVMM.

A to je čo ?
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

betka Pozri príspevok
A čo tak, UTVMM.
??? no sem s tým..(budú autorské práva)
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja s dovolením ERMON ,skratku KSENP začnem používať aj doma
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

evina Pozri príspevok
No dievčence myslím, že ja vyslovím tri písmená a hneď sa ukľudníte

DPH
Po večerníčku sa už strašiť nemá!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
JankaO Pozri príspevok
Po večerníčku sa už strašiť nemá!
Strašiť sa nemá vôbec.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať