Zavrieť

Porady

zmena sídla s.r.o.

prosím vás, vie mi niekto skontrolovať či sú moje úvahy správne? týka sa to zápisu zmeny sídla s.r.o. na okresnom súde, idem tam poslať:

1.) zápisnicu z mimoriadneho valného zhromaždenia - 2x
2.) úplne znenie spoločenskej zmluvy - 2x overiť
3.) nájomná zmluva je z 03/2007 - 1x overiť
4.) LV - 1x originál
5.) návrh - overiť podpisy

Treba aj Súhlas s umiestnením sídla od vlastníka ?
Mám to všetko ? a ešte mi nie je jasné v tom návrhu na 1. strane píšem v navrhovatelovi už to nové sídlo, alebo ešte staré ?
ďakujem za radu
Naposledy upravil IvaH : 20.10.07 at 14:08
Usporiadat
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

pedroboy Pozri príspevok
Mna by zaujimalo, ked som previedol sro , teda novy konatel aj novy spolocnik +zmena sidla, zmeny boli zapisane do OR, ze kto je povinny nahlasit tuto zmenu na zivnostensky urad a ci to nieco pre mna znamena, ked takato zmena nebude nahlasena.
Zmeny treba do ŽRSR nahlasovať do 15 dní. Za ohlásenie je zodpovedný nový konateľ.
0 0
pedroboy pedroboy

pedroboy je offline (nepripojený) pedroboy

Dakujem za odpoved
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
NOVINKA: Od 01.12.2011 zmeny nie je potrebné ŽÚ ohlasovať, vykoná ich sám a bezplatne.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

zalobaba Pozri príspevok
NOVINKA: Od 01.12.2011 zmeny nie je potrebné ŽÚ ohlasovať, vykoná ich sám a bezplatne.
nahlasuje to uz obchodny register?
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
zk24 Pozri príspevok
nahlasuje to uz obchodny register?

ŽÚ čerpá info sám z OR.
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

zalobaba Pozri príspevok
ŽÚ čerpá info sám z OR.
Priam neuveriteľné že sme sa toho dočkali... A prosím ťa nájdem k tomu nejaké materiály? Pozerala som zrsr.sk a tam živnostenský zákon neobsahuje nijaké zmeny k 1.12.2011, tak to nemaju ešte asi aktualizované...
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
zk24 Pozri príspevok
Priam neuveriteľné že sme sa toho dočkali... A prosím ťa nájdem k tomu nejaké materiály? Pozerala som zrsr.sk a tam živnostenský zákon neobsahuje nijaké zmeny k 1.12.2011, tak to nemaju ešte asi aktualizované...
hľadaj zák.392/2011 Z.z. o obchodovaní s výrobkami obranného priemyslu a o zmene a doplnení niektorých zákonov...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať