Zavrieť

Porady

Čo hrozí zamestnancovi?Pri nedodržaní 30 dňovky?

Chcela by som sa spýtať, v práci som spravila taký kix, že zákazník spísal reklamáciu, dnes je to 31deň a odpoveď na ňu mu bude zaslaná až zajtra.. čo sa mi môže v takomto prípade stať? Som z toho na nervy..
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Puuusinka Pozri príspevok
ajooj teba si pamätám ešte z dááávnych čias a naozaj ma teší, že taký ako ty tu zostali.. a čo sa týka ss neviem čo to znamená ja som je napísala síce súkromnú správu,ale nič zlé v nej nebolo, nikoho som tam neurážala ani nič! Nech Abel prepošle čo som jej poslala a som zvedavá či ma budeš aj potom pokladať za zlú.. ja som sa jej tam dokonca ospravedlnila a ona napísala 1 vetu z toho čo som tam uviedla..
Puuusinka na preposlaní súkromnej správy netrvám a za zlú som Ťa nepovažovala ani pred jej zaslaním abel - Elenke a ani po jej zaslaní. Myslím,že nikto Ťa za takú nepovažuje , skôr za nedočkavú, ale ruku na srdce priznaj si aj Ty , že v tej nedočkavosti na odpoveď si nebola možno práve najohľaduplnejšia.
Puuusinka máš ukončenú OA možno sa rozhodneš robiť prácu, ktorú robíme my a nikto z nás nevie všetko, preto budeš tieto stránky určite ešte potrebovať, ver mojim slovám a preto radšej nepíš, že viac sem neprídeš,že si na obtiaž. NIE SI. Iba si vvytkla v hektickom období DPH všetkým, že tu nečakali v pozore, či náhodou niekto súrne neprilepí nejakú pre neho životne dôležitú otázku.
Teraz choď vybaviť reklamáciu, aby bol spokojný zákazník a tiež Tvoj šéf s Tebou, ako brilantne si vyriešila situáciu. Keď to dobre dopadne, k čomu Ti pochopiteľne držíme všetkých desať, porozmýšľaj nad svojimi príspevkami ,prečítaj si ich z odstupom času a trebárs niečo napíš. Ale nepíš už,že nikto Ťa tu nechce. Mňa by tu tisíckrát niekto"mohol nechcieť", ak ja sem budem chcieť chodiť - má smolu,budem chodiť či sa mu to páči, alebo nie. Zatiaľ je tu vstup voľný.
Som vo veku Tvojej maminy,aj jej problém sme riešili ak si pamätáš a preto skús prijať moju radu: Nikdy nepáľ za sebou mosty, nevieš či práve cez niektorý z nich sa nebudeš potrebovať vrátiť späť.
Naposledy upravil Melnick : 23.10.07 at 06:05
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Puuusinka Pozri príspevok
Tak prepáčte, neviem čo Vás tak urazilo? To som Vám tu napísala niečo tak strašné? Chodím na 1 stránku,kde síce neradia v tejto oblasti, ale iných a tam mi odpovedajú do minútky, tak som zvyknutá. Sem tak často nechodím,tak neviem! Síce som tu už dlho registrovaná,ale to je všetko! Možno keby nenapíšem to čo napíšem, tak sa mi nikto neozve.. hmm aj v tom je možno pointa!
Chcel by som ťa poprosiť o link na tú stránku či diskusné fórum.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať