Zavrieť

Porady

Čo sa dialo dnes s Poradou?

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Čo sa dialo od cca 14,00 do cca 17,40 hod. , že Porada nefungovala?
Zase niečo na serveri?
Ďakujem zaodpoveď.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Modroocko Modroocko

Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac
Olice Pozri príspevok
Prosím vás, otvára sa vám stránka Porady bez problémov, s otváraním jednotlivých tém nemáte problémy?
Mne to ide všetko veľmi pomaly, fakt na zbláznenie..... Neviem, či mám problém len ja s mojim PC alebo sa to týka aj ostatných.
Pritom všetky ostatné stránky otváram bez problémov.
Viac je nás takých, čo máme tento problém.
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Dobrý deň, prosím Vás mám problém s prihlasovaním na poradu, zakaždým pýta odomňa heslo, hoci mám zaklikunuté zapamätať, alebo sa mi to načíta ako neprihlásený, v čom môýem mať problém?
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Tento problém som mala aj ja, až som sa musela zaregistrovať znova. Dodnes neviem, v čom bol problém.
0 0
Iva123 Iva123

Iva123 je offline (nepripojený) Iva123

mne to tiez nefunguje
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Neviem prečo si nemôžem pozrieť profily niektorých nickov, ukazuje mi to takúto tabuľku.

nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:
  1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
  2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
  3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Olice Pozri príspevok
Neviem prečo si nemôžem pozrieť profily niektorých nickov, ukazuje mi to takúto tabuľku.

nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:
  1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
  2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
  3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.

Už pár dni to je. Možno Richard robí nejaké úpravy.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Olice Pozri príspevok
Neviem prečo si nemôžem pozrieť profily niektorých nickov, ukazuje mi to takúto tabuľku.

nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:
  1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
  2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
  3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.
Aj mne sa to dnes objavilo .Presne tak ako píšeš.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

aj mne sa to dnes stalo, pomyslela som si že je to ďalší nový nick, ktorý je už aj "zablokovaný" ja mu hovorím "vírus".
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mne sa to stáva vždy pri novom nicku , aj dnes som si chcela pozrieť nový nick MÚKA ......a vyhodilo mi vyššie uvedené .Tak to bude asi len pri nováčikoch .
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

možno už nebude možné registrovať sa s nickom obsahujúcim kombináciu písmen k a m
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Monika Kováčová Pozri príspevok
možno už nebude možné registrovať sa s nickom obsahujúcim kombináciu písmen k a m
Možno.Ale mne sa to objavilo na tomto nicku , keď som si chcela pozrieť profil
http://www.porada.sk/t98423-muka.html

Vyskúšajte , možno len ja som mala smolu .
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Zita5 Pozri príspevok
Mne sa to stáva vždy pri novom nicku , aj dnes som si chcela pozrieť nový nick MÚKA ......a vyhodilo mi vyššie uvedené .Tak to bude asi len pri nováčikoch .
áno, ale nie u všetkých - tak ako píše monika
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Zita5 Pozri príspevok
Možno.Ale mne sa to objavilo na tomto nicku , keď som si chcela pozrieť profil
http://www.porada.sk/t98423-muka.html

Vyskúšajte , možno len ja som mala smolu .
áno, nepúšťa ma...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Zita5 Pozri príspevok
Možno.Ale mne sa to objavilo na tomto nicku , keď som si chcela pozrieť profil
http://www.porada.sk/t98423-muka.html

Vyskúšajte , možno len ja som mala smolu .
ani mne to nejde... asi preto, že múka obsahuje kombináciu písmen k a m
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Monika Kováčová Pozri príspevok
ani mne to nejde... asi preto, že múka obsahuje kombináciu písmen k a m
aj Monika obsahuje tú k a m kombináciu
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Monika Kováčová Pozri príspevok
aj Monika obsahuje tú k a m kombináciu
Monika Kováčová kam kombináciu môže obsahovať , ale Tebe sa do profilu dostať
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Monika Kováčová Pozri príspevok
aj Monika obsahuje tú k a m kombináciu
Lenže keď otvorím tvoj nick, tak je tam napísaný veľmi pekný text:
Čo je silnejšie? Vojna, či mier? Dovolím si tvrdiť že mier. Prejav sa, ak sa ti dačo nezdá. Ale skús bez jedinej iskričky hnevu.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Treba mať bezpečnostnú previerku od NBU, potom pôjde pozerať nicky
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

bepo Pozri príspevok
Treba mať bezpečnostnú previerku od NBU, potom pôjde pozerať nicky
Tu ani NBU nepomôže. Od 8.1.2009 do zoznamu členov nikto nepribudol. A registrovalo sa ich dosť.
Buď je to chyba, alebo bola zriadená pre nováčikov KARANTÉNA. Epidémie sú nebezpečné.
__________________
Katija
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
A mne pre zmenu dnes ráno žiadne maily z PORADY. Nič čo mám v sledovaní sa mi v schránke neobjavilo?
Je to chyba u mňa alebo má ešte niekto podobnú skúsenosť?
Normálne mám 20-30 mailov z predchádzajúceho dňa a teraz nič...???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať