Zavrieť

Porady

Čo sa dialo dnes s Poradou?

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Čo sa dialo od cca 14,00 do cca 17,40 hod. , že Porada nefungovala?
Zase niečo na serveri?
Ďakujem zaodpoveď.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
posúvam, pretože maily mi stále nechodia

a čo keď som závislá od mailov?

0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Gabika, skús si pozrieť, či náhodou omylom nemáš zrušené
sledovanie príspevkov a zasielanie notifikácií k nim...

Mne chodia normálne
0 0
Mária Žofčinová Mária Žofčinová
Nejdú mi sťahovať dokumenty.

Vždy, keď to chcem stiahnúť, vypíše to iba:
Warning: copy(./downloads//Rôz andrej_rv Kúpna zmluva na hnuteľný majetok [59020].doc) [function.copy]: failed to open stream: Permission denied in /downloads.php on line 700
ERROR: File not found.

Nie je to už u vás vôbec, prípadne bude sa to dať ešte stiahnúť?

Ďakujem
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Asi tam ten dokument už nie je.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Asi si tu ešte málo na to, aby si si to mohla stiahnuť. Si tu od dnes a máš jeden príspevok. Musíš vydržať, nemôžeš mať hneď všetko. Najprv musíš pridať viac príspevkov. A pokiaľ sa Ti to podarí, prečítaj si Etiketu porady. Aby si sa tu vedela orientovať, čo môžeš a čo nie.
0 0
Mária Žofčinová Mária Žofčinová
Ďakujem za info, tak skúsim neskôr.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Mária Žofčinová Pozri príspevok
Nejdú mi sťahovať dokumenty.

Vždy, keď to chcem stiahnúť, vypíše to iba:
Warning: copy(./downloads//Rôz andrej_rv Kúpna zmluva na hnuteľný majetok [59020].doc) [function.copy]: failed to open stream: Permission denied in /downloads.php on line 700
ERROR: File not found.

Nie je to už u vás vôbec, prípadne bude sa to dať ešte stiahnúť?

Ďakujem
wagner Pozri príspevok
Asi si tu ešte málo na to, aby si si to mohla stiahnuť. Si tu od dnes a máš jeden príspevok. Musíš vydržať, nemôžeš mať hneď všetko. Najprv musíš pridať viac príspevkov. A pokiaľ sa Ti to podarí, prečítaj si Etiketu porady. Aby si sa tu vedela orientovať, čo môžeš a čo nie.
naozaj ten dokument tam nie je, takže to nie je v dobe od registrácie...
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

cactus Pozri príspevok
A mne pre zmenu dnes ráno žiadne maily z PORADY. Nič čo mám v sledovaní sa mi v schránke neobjavilo?
Je to chyba u mňa alebo má ešte niekto podobnú skúsenosť?
Normálne mám 20-30 mailov z predchádzajúceho dňa a teraz nič...???
cactus Pozri príspevok
posúvam, pretože maily mi stále nechodia

a čo keď som závislá od mailov?

Ani mne nechodia
Neboj, diagnóza: závislosť od mailov teda nepotvrdená
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Mojej "polovičke" som doporučil poradu, kde sa dá nájsť skoro všetko - hlavne ochotných ľudí poradiť v akejkoľvek problematike (veľakrát aj o polnoci). Zaregistrovala sa - ale to je všetko - ďalej ju to už "nepustilo" - položenie otázky atď.
Kde sme urobili chybu?
Naposledy upravil jaros5 : 12.01.09 at 08:11
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
arizona Pozri príspevok
Gabika, skús si pozrieť, či náhodou omylom nemáš zrušené
sledovanie príspevkov a zasielanie notifikácií k nim...

Mne chodia normálne
Meggi 1 Pozri príspevok
Ani mne nechodia
Neboj, diagnóza: závislosť od mailov teda nepotvrdená

Vďaka, dievčatá, ale už to ideeeeeeee..........
chyba u môjho dodávateľa, už to dal do poriadku...........
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
jaros5 Pozri príspevok
Mojej "polovičke" som doporučil poradu, kde sa dá nájsť skoro všetko - hlavne ochotných ľudí poradiť v akejkoľvek problematike (veľakrát aj o polnoci). Zaregistrovala sa - ale to je všetko - ďalej ju to už "nepustilo" - položenie otázky atď.
Kde sme urobili chybu?
Ak je prihlásená, tak musí vedieť pridať otázku. Nech si skontroluje, či je stále prihlásená aj keď stačí "Pridať tému". Najčastejšia chyba býva, že užívateľ nemá správne nastavené cookies svojho prehliadača, takže sa jeho heslo nepamätá a potom nemá ani práva (keďže ho to hneď odhlási ).
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Prosim Vás, robí sa dnes niečo s Poradou?
Posledné dva dni mi šla dosť pomaly,ale dnes je to úplná katastrofa!
Keď chcem prejsť na nejaký príspevok,stále ma vyhadzuje s upozornením : IE nemôže zobraziť stránku...
Má ešte niekto takýto problém? Neviem,či je chyba iba u mňa,ale iné stránky mi fungujú normálne.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

arizona Pozri príspevok
Prosim Vás, robí sa dnes niečo s Poradou?
Posledné dva dni mi šla dosť pomaly,ale dnes je to úplná katastrofa!
Keď chcem prejsť na nejaký príspevok,stále ma vyhadzuje s upozornením : IE nemôže zobraziť stránku...
Má ešte niekto takýto problém? Neviem,či je chyba iba u mňa,ale iné stránky mi fungujú normálne.
Mne to tiež dvíha adrenalín. Úplne zlýha....
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
arizona Pozri príspevok
Prosim Vás, robí sa dnes niečo s Poradou?
Posledné dva dni mi šla dosť pomaly,ale dnes je to úplná katastrofa!
Keď chcem prejsť na nejaký príspevok,stále ma vyhadzuje s upozornením : IE nemôže zobraziť stránku...
Má ešte niekto takýto problém? Neviem,či je chyba iba u mňa,ale iné stránky mi fungujú normálne.
Je veľa ľudí prihlásených, a chudák server nestíha. Richard už avizoval, že asi bude potrebný upgrade servera.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja mam posledne dva dni taky problem, ze sa aj niekolkokrat pocas prezerania PORADY musim znovu prihlasovat. Nevnimam to ako nejaku velku zavadu, pretoze PORADA funguje, ale doteraz sa mi to nestavalo. Asi bude mat SMITH pravdu, ze je nas tu uz vela.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
durisovad Pozri príspevok
Ja mam posledne dva dni taky problem, ze sa aj niekolkokrat pocas prezerania PORADY musim znovu prihlasovat. Nevnimam to ako nejaku velku zavadu, pretoze PORADA funguje, ale doteraz sa mi to nestavalo. Asi bude mat SMITH pravdu, ze je nas tu uz vela.
K odhlasovaniu:
Treba si pozrieť nastavenie cookies, či si dokáže Váš prehliadač dostatočne pamätať prihlasovanie. Odhlasovanie je zväčša problém u užívateľa. Ak by bol problém na serveri, tak by to robilo s veľkou pravdepodobnosťou všetkým.

Čo sa týka pomalého načítavania stránky, tak momentálne zažíva Porada svoje maximá. Pozrite sa do štatistiky prihlásených na hlavnej strane. Dnes sme dosiahli rekord 1444 súčasných užívateľov na stránke. Toto rekordné maximum sa posúva od minulého týždňa.

Bežne tu bývalo maximálne cez 800 užívateľov, už cez dva týždne presahujeme bežný počet cez 1000 užívateľov a niektoré hodiny ešte viac. Je to veľký nárast pre súčasný server, práve sa rozhodujem pre alternatívu upgrade servera versus nákup nového. Budúci týždeň to už dúfam bude nielen rozhodnuté ale aj zrealizované aby sme mohli pokračovať v rýchlej Porade na akú sme zvyknutí (kiežby to takto flexibilne riešil aj moj internet banking, ktorý je občas cez deň horzne pomalý).

Ďakujem za strpenie .
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Na Porade bolo najviac členov súčasne Dnes v počte 1,450, o 01:39 PM
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Na Porade bolo najviac členov súčasne Dnes v počte 1,461, o 02:31 PM.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Takže musíme vydržať , keď to aj nejde podľa našich predstáv. No mnohí sme už závisláci a tak sa bojíme, že nám niečo ujde čo sa práve deje na Porade, že každú chvíľku robíme KUK
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
No Zoli to už je minulosť

Dnes v počte 1,502, o 02:38 PM



teda Zoli ty si nám pripravil pekné prekvapko , ževraj Zoltán Kovács..... som musela chvíľu rozmýšľať, že ako je to možné, že prvýkrát čítam na porade také meno a už je aj zelenáč, /a doobeda si bol ešte smith/ ale keď som ťa rozklikla, a zbadala fotku, už mi bolo vše jasné
tak vítaj

no ale mi teraz napadlo, že vôbec nie som , lebo aj to sa stalo dnes na porade
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať