Zavrieť

Porady

Vlasta pozdravuje

uctovnicka na dochodku
Bola som kuknut Vlasticku v Hagoch. Vyzera velmi dobre, je ciperna, len jej ta jej pohyblivost trochu skodi. Zatial ju este vysetruju a postupne liecia. Vsetkych pozdravuje a dakuje za povzbudive slova aj myslienky.
Usporiadat
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Neda mi, aby som sa so spriaznenymi dusami nepodelila o velku radost. Dnes Vlasticke oznamili, ze ta diagnoza, ktorej sa tak velmi obavala, sa nepotvrdila. Neznamena to, ze je vyliecena a fit, ale ma chorobu, ktora sa da vyliecit, aj ked to bude trvat trochu dlhsie. Hlas mala skoro ako ked bola zdrava a bolo citit, ze sa tesi na dalsi zivot. Modlili sme sa dobre, Pan Boh nas vsetkych vyslysal.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Dáška, krásna správa. Všetci sme si priali ju počuť, čítať... Ďakujem. Ani si neviem predstaviť nič krajšie na ráno ku kávičke. Veľké velikánske ccccmuuuuuuk.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

durisovad Pozri príspevok
Neda mi, aby som sa so spriaznenymi dusami nepodelila o velku radost. Dnes Vlasticke oznamili, ze ta diagnoza, ktorej sa tak velmi obavala, sa nepotvrdila. Neznamena to, ze je vyliecena a fit, ale ma chorobu, ktora sa da vyliecit, aj ked to bude trvat trochu dlhsie. Hlas mala skoro ako ked bola zdrava a bolo citit, ze sa tesi na dalsi zivot. Modlili sme sa dobre, Pan Boh nas vsetkych vyslysal.
Tak a zacina tu byt vesssseeeloooooo. Hura, hura. Velmi som rada, ze je to dobre, a ze tie Vianoce bude mat aj Vlasticka ozaj stastne a vesele.....
0 0
tilialm tilialm

tilialm je offline (nepripojený) tilialm

Srdečne pozdravujem v tejto predvianočnej dobe najma Vlastičku ale aj všetkých poraďákov. Každý deň hľadám správu o Vlastičke a konečne som ju našla a takú krásnu a potešujúcu. Prežila si Vlastička ťažké a krušné chvíle, ale o to krajšie budú pre Teba a Tvoju rodinu vianočné sviatky. Prajem Ti to zo srdca a teším sa s Tebou.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Vlasti, vitaj "doma" na stránke porady ... , vidím že si tu
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Dobrý večer všetkým, všetkým blízkym priateľom! Dnes som opustila chirurgiu a som opäť na pôvodnom oddelení, ale som plná optimizmu a šťastia.
Pri čítaní Vašich slov a sily, ktorou ste ma podporovali som si poplakala a ešte aj plačem nad toľkou súdržnosťou nielen od tých, čo ma poznajú osobne, ale i od všetkých, čo na mňa v dobrom mysleli a posielam jedno obrovské ĎAKUJEM!!!
Dúfam, že o pár týždňov sa tu opäť vráti stará Vlasta, s takou obrovskou chuťou žiť, akú môže človeku dodať len správa z histológie - NEGATÍVNE!
Ten pocit mi už nik nezoberie a teším sa na život, síce už trošku po záruke, ale
s novou energiou a úžasnou chuťou zobúdzať sa ráno, tešiť sa na slnko, ľudí, rodinu, priateľov...
Dúfam, že z nemocnice sa do Vianoc vrátim domov a v rámci svojich rekonvalescenčných síl tu budem opäť denným návštevníkom!
Ešte raz všetkým ďakujem.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Manual Pozri príspevok
Vlasti, vitaj "doma" na stránke porady ... , vidím že si tu
Janko ďakujem. Som tu - doma, i keď je to ešte v priestoroch nemocnice. Ani nevieš akú mám radosť, že lekári sa trošku pomýlili a skutočnosť bola zatiaľ
1:0 v môj prospech...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Som veľmi rád, že to dobre dopadlo.
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Vlastička, hoci sa nepoznáme osobne, aj napriek tomu ma táto správa nesmierne potešila.
Neviem prečo, ale stále som verila, že" to "nie je pravda.
Držali sme Ti všetci palce. Teraz, keď už vieš, že tá zákerná choroba je za vodou, budeš sa kľudnejšie liečiť a čakať už len to dobré.
Prajem veľa optimizmu, chuti do života a trpezlivosť.
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

Ahoj Vlastička, ani ja Ťa osobne nepoznám ale slová ktoré som sa tu teraz dozvedela ma veľmi potešili a verím že to bude už len stále lepšie a lepšie. Drž sa a želám skoré uzdravenie.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Vlastička, som veľmi rada, že to tak dopadlo. A hlavne som veľmi šťastná, že si opäť veselá a plná optimizmu. Hurá ... Držím palce ďalej, aby všetko bolo 100 %.
Pa

Marta
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ondrejvla Pozri príspevok
... Ani nevieš akú mám radosť, ....
verím, verííím a velmi gratulujem, ...a mozno sa nam podari niektore dalsie leto realizovat to stretko v bulharsku
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A nebolo by zdravsie niekde v nasich horach?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ondrejvla Pozri príspevok
Janko ďakujem. Som tu - doma, i keď je to ešte v priestoroch nemocnice. Ani nevieš akú mám radosť, že lekári sa trošku pomýlili a skutočnosť bola zatiaľ
1:0 v môj prospech...
Vlasti teším sa s Tebou a dúfam, že aj ja a ostatní s rovnakým osudom prekonáme všetko zlé a budeme sa tiež tešiť so svojimi rodinami.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
ondrejvla Pozri príspevok
Dobrý večer všetkým, všetkým blízkym priateľom! Dnes som opustila chirurgiu a som opäť na pôvodnom oddelení, ale som plná optimizmu a šťastia.
Pri čítaní Vašich slov a sily, ktorou ste ma podporovali som si poplakala a ešte aj plačem nad toľkou súdržnosťou nielen od tých, čo ma poznajú osobne, ale i od všetkých, čo na mňa v dobrom mysleli a posielam jedno obrovské ĎAKUJEM!!!
Dúfam, že o pár týždňov sa tu opäť vráti stará Vlasta, s takou obrovskou chuťou žiť, akú môže človeku dodať len správa z histológie - NEGATÍVNE!
Ten pocit mi už nik nezoberie a teším sa na život, síce už trošku po záruke, ale
s novou energiou a úžasnou chuťou zobúdzať sa ráno, tešiť sa na slnko, ľudí, rodinu, priateľov...
Dúfam, že z nemocnice sa do Vianoc vrátim domov a v rámci svojich rekonvalescenčných síl tu budem opäť denným návštevníkom!
Ešte raz všetkým ďakujem.
Bola som včera na školení v Košiciach, takže som nevedela o tej super novote. Huráááááá, stokrát hurááááááááááááááááá. VYHRALA SI!!!!!!!!!
Aj v tom najtajnejšom kútiku duše som dúfala, že Pánbožko takto rozhodne.
Akosi sa mi to nepozdávalo, aby si tu medzi nami nebola, vieš toľko veľa ľudí to chce, aby to takto bolo, že sa možno aj Pánbožko zľutoval. Dúfam, že sa týmito slovami nerúham. Spoznala som ťa iba tu na Porade, ale myslím si, že si úžasný človek a ozaj by si si taký krutý osud nezaslúžila. Prajem ti veľa, veľa, veľa šťastíčka, obrovského šťastíčka pri tvojom liečení a aby si sa čím skôr vrátila k svojím najbližším už natrvalo. Vlastička vydrž, veď máš prečo.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Držím Ti Vlasti palce, aby si prežila krásne sviatky už rodinnom kruhu a skoro sa vyliečila. Potešila Tvoja správa....


0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Vlastička, vidím Ťa svietiť, vitaj doma. Ale máš čo robiť, kým to všetko prečítaš. Tentoraz to bude, dúfam, veselšie.
0 0
Laura1 Laura1

Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac
Vlasti,
čakám, kedy sa objavíš, a veľmi sa na Teba teším!!!!!
cmuk
Betka
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Laura1 Pozri príspevok
Vlasti,
čakám, kedy sa objavíš, a veľmi sa na Teba teším!!!!!
cmuk
Betka
Hm, ja som aj objavila - ale už asi spinkáte... Ale sľubujem, že ak mi bude lepšie, budem tu opäť denne.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Nespinkame, ale dopekame. Ja konkretne som malovala - kosicky so suhajdami.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať