Zavrieť

Porady

CENA za Pracovnu zdravotnu sluzbu

Gard Gard

Gard je offline (nepripojený) Gard

Vela z nas hlada vhodneho dodavatela Pracovnej zdravotnej sluzby. Som jednym z nich. Tych firiem, ktore to robia je tiez vela. Ak niekto uz mate cenovu ponuku za prehliadky zamestnancov, dajte ju sem prosim, nech sa aj ostatni vedia zorientovat v cenach tychto 'nanutenych sluzieb' a neplatit zbytocne vela.
Usporiadat
jana2 jana2

jana2 je offline (nepripojený) jana2

A termín je dokedy na uzavretie tejto zmluvy? Počula som, že do 31.12.2007, je to pravda?
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

jana2 Pozri príspevok
A termín je dokedy na uzavretie tejto zmluvy? Počula som, že do 31.12.2007, je to pravda?
Áno, do 31.12.2007.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Anja111 Pozri príspevok
Áno, do 31.12.2007.
Máš prosím Ťa odvolávku, kde je to určené?

Niekedy sa to mýli s povinnosťou zamestnávateľa vypracovať a predložiť každoročne do 31.12. regionálnemu úradu verejného zdravotníctva informáciu o vyhodnotení zdravotných rizík a opatreniach na ich odstránenie v zmysle §31 ods.7. písm.c) zákona 355/2007....
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Stefan2005 Pozri príspevok
Máš prosím Ťa odvolávku, kde je to určené?

Niekedy sa to mýli s povinnosťou zamestnávateľa vypracovať a predložiť každoročne do 31.12. regionálnemu úradu verejného zdravotníctva informáciu o vyhodnotení zdravotných rizík a opatreniach na ich odstránenie v zmysle §31 ods.7. písm.c) zákona 355/2007....
Predpokladala som to aj po prečítaní priloženého linku, ale aj zo skutočnosti, že PZS získali prvé licencie koncom roka 2006 a rozrástli sa až v roku 2007... Ak sa mýlim, opravte ma, prosím. Pripájam link:
http://www.bozpo.sk/public/tlacovky/bozp/07_ctk0301.htm
0 0
Slim Slim

Slim je offline (nepripojený) Slim

Na sťažovanie sme si vybrali zlú adresu. Čo tak bombardovať sťažnosťami príslušnú inštitúciu, ktorá to vymyslela?? /asi vie prečo - žeby kšeftík??? /
0 0
martina 11 martina 11

martina 11 je offline (nepripojený) martina 11

evelien mohla by si napísať názov PZS, ktorá ti dala tvoju cenovú ponuku? Pretože ak by tá platila aj pre živnostníkov, tak je to snáď zatiaľ najlepšia cenová ponuka.
0 0
evelien evelien

evelien je offline (nepripojený) evelien

www.zilpo.sk
0 0
Kryska5 Kryska5

Kryska5 je offline (nepripojený) Kryska5

úľavy pre živnostníkov

Pracovná zdravotná služba, ktorú si musia platiť všetci zamestnávatelia , nebude povinná pre každého.
Úrad verejného zdravotníctva už avizoval zmeny, že sa povinnosť nebude týkať živnostníkov , ktorí nikoho nezamestnávajú. Pracovná zdravotná služba, ktorú poskytujú licencované firmy, by mala zlepšiť ochranu zdravie pri práci. Odkedy by mala novela platiť, ešte nie je známe.

informácia z e-novín ... dúfam, že to bude čoskoro platné...
0 0
mbielik mbielik

mbielik je offline (nepripojený) mbielik

odporúčam počkať; hrozia síce pokutami, ale ak sa pohla verejná mienka poroti tomu, do novely si nedovolia niekoho exemplárne pokutovať, kým nie je jasné, kto bude mať vobec povinnosť riešiť PZS
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať