Zavrieť

Porady

Onkologický ústav sv. Alžbety

Ahojte,
chcela by som vás poprosiť, o popísanie skúseností s onkologickým ústavom sv. Alžbety v BA, mám na mysli odbornosť, prístup lekárov, sestričiek a celkový názor na všetky služby, lebo sa neviem rozhodnúť, či mám nechať maminku operovať práve tam... Má rakovinu pečene, kt. sa objavila po roku a pol z rakoviny hrubého čreva... Máme ešte možnosť ísť do NR, ale tu sa obávame práve tej neodbornosti. Za každý názor vopred ďakujem...
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alla66 Pozri príspevok
Má nemocnica dostatočný počet parkovacích miest? Nie je potrebné odstaviť auto mimo a do nemocnice ísť pešo? Ďakujem za odpovede
Nepoznám síce daný špitáľ ....no...

Zatiaľ som sa vždy dostal do každej nemocnice autom ...
Postačilo len na vrátnici povedať dôvod vjazdu ...slušne požiadať , nič iné .

Vo Fakultnej v KE je to ešte jednoduchšie ...pri vjazde si z automatu vezmeš parkovací lístok , ktorý je na 1/2 hodiny zadarmo ...slúži práve na tento účel , t.j. dovoz pacienta do objektu pred príslušnú budovu ...po prekročení limitu sa už síce platí , no je to zanedbateľná suma v centoch ...vždy s oplatí , ako sa terigať pešo s nemocným ...

Samozrejme , že potom už sú problémy so zaparkovaním , ale to ako všade inde ...
0 1
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

alla66 Pozri príspevok
Má nemocnica dostatočný počet parkovacích miest? Nie je potrebné odstaviť auto mimo a do nemocnice ísť pešo? Ďakujem za odpovede
V Ba je celkovo problem parkovat v centre. Priamo v centre je to platene, ak uz nutne potrebujem ist do mesta autom, tak parkujem na parkovisku oproti "Dvom Levom" na Dunajskej ulici, odtial to nie je daleko na Heydukovu. Neviem, ci nemocnica ma vlastne parkovisko, nejake parkovacie miesto su v blizkych uliciach ale su tam jednosmerky a dost miest je rezervovanych a priznam sa, ze som v tych miestach nebola uz mozno aj dva roky. Ak by ste vsak isli na dlhsi cas, je lepsie zaparkovat niekde mimo parkovacej zony a do nemocnici ist MHD alebo peso. Drzim palce.
Skor som si temu nevsimla a dnes som sa sem dostala na dlhy cas az teraz, tak sa ospravedlnujem, ze som nereagovala.
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
buchač Pozri príspevok
Nepoznám síce daný špitáľ ....no...

Zatiaľ som sa vždy dostal do každej nemocnice autom ...
Postačilo len na vrátnici povedať dôvod vjazdu ...slušne požiadať , nič iné .

Vo Fakultnej v KE je to ešte jednoduchšie ...pri vjazde si z automatu vezmeš parkovací lístok , ktorý je na 1/2 hodiny zadarmo ...slúži práve na tento účel , t.j. dovoz pacienta do objektu pred príslušnú budovu ...po prekročení limitu sa už síce platí , no je to zanedbateľná suma v centoch ...vždy s oplatí , ako sa terigať pešo s nemocným ...

Samozrejme , že potom už sú problémy so zaparkovaním , ale to ako všade inde ...
V tomto prípade to neplatí. Pacienti, ktorí navštívia tento ústav prvýkrát, uvidia tento vchod...... v okolí sú iba preplnené jednosmerky.

Ak by ste vsak isli na dlhsi cas, je lepsie zaparkovat niekde mimo parkovacej zony a do nemocnici ist MHD alebo peso. Drzim palce.
Skor som si temu nevsimla a dnes som sa sem dostala na dlhy cas az teraz, tak sa ospravedlnujem, ze som nereagovala.
Ďakujem Monika za odpoveď, ospravedlňovať si sa nemusela Otázku som položila preto, lebo som išla na neznáme miesto a google mi neukázal "parking pri sv. Alžbete"!...... Ešte by ma zaujímalo, kde zaparkovať, ak vyšetrenie potrvá skoro celý deň.
0 0
Jarka1910 Jarka1910

Jarka1910 je offline (nepripojený) Jarka1910

žienka domáca
Ahojte
hľadám nejaké informácie o klinike onkolog.chirurgie v ústave sv.Alžbety. Vidím ,že tu sú príspevky z r.2007-2009. Potrebovala by som sa skontaktovať s niekym,kto tam bol tento ,alebo minulý rok. Mala by som ísť do tohto ústavu na budúci mesiac. Som onkologický pacient od r. 2007, Dg. C64,po troch operáciach obličky a nadobličky.Prva operacia sa previedla v urolog.klinike v Martine kde mi odstranili ľavú nadobličku s nezhubným 8cm nádorom. Po operácii ma rovno hodili na izbu.Žiadna pooperačná starostlivosť.Nikto sa neprišiel v noci na mňa pozrieť. Bola som hrozne smädná,mala som ukrutné bolesti 6 dní a až potom ,ked som už chytala zápal pluc a od bolesti som bola úplne vyčerpana,nevládala som ani komunikovať ,moja sestra privolala ku mne prednostu kliniky. Ten sám bol zhrozený z môjho stavu.Okamžite ma previezli na CT vyšetrenie do vedľajšej budovy a po vyšetrení mi nasadili infuziu s roznymi liekmi a s antibiotikami. Povedala som manželovi ,že do Martina nech ma už nedá ani len na patologiu. Potom ma 2x operovali v BA na Antolskej.Prvý krat vybrali len nezhubný nádor z pravej obličky ,druhý krát museli pre zhubný nádor vybrať celú obličku. Tam bola ale starostlivosť úplná iná,príkladná..24 hodín po orerácii som bola na pooperačnom oddelení,kde všetko sledovali a vôbec som nemala bolesti,len trošku :-) .Teraz mám zas nádor v druhej obličke a aj na nadobličke(zatiaľ asi nezhubné,len ten v obličke začal prudko rásť),no a aby toho nebolo málo,tento týždeň mi zistili aj nádor v štítnej žľaze. Podľa všetkého je vraj zhubný,ale výsledky zo vzorky budú až o pár dní. Endokrinologička mi navrhla konzultáciu v ústave sv.Alžbety s tým,že sa tam následne spravia rôzne vyšetrenia (PET...atď.) a potom zrejme dva tímy lekárov by mali operovať súčastne pri jednej narkoze štítnu žľazu aj nadobličku,prípadne i obličku.Len s tou obličkou je to otázne.Nádor v nej je neoperovateľný.Môže sa odstrániť len s celou obličkou,čo znamená život s dialýzou. Nechcem už zažiť niečo podobné ako v Martine,kde mi nemal kto ani ústa ovlažiť, odmietali mi dať niečo od bolesti atď. ,preto prosím tých ktorí mate osobné skúsenosti s OUSA,ozvite sa mi prosím.Napíšte sem,alebo súkromnú správu,či na mail: kolienko1910@gmail.com
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať