Zavrieť

Porady

vysavač s vreckom alebo bez vreckové

Ahojte chceme s priateľom kúpiť jeho rodičom vysavač, lebo ich už je v hroznom stave. Prosím poraďte mi aký je lepší, lebo sme chceli kúpiť ten bezvreckový, ale počuli sme, že tie keď sa povysávaja jedna, dve miestnosti už ťažko ťahaju a treba ich vyčistiť. A aký typ vysavača je dobrý do tých 2tis. Sk. Dakujem
Usporiadat
Renkafb Renkafb

Renkafb je offline (nepripojený) Renkafb

Bionda Pozri príspevok
Na margo tých schodov , my sme to vyriešili centrálnym vysavačom a tým pádom sme vyriešili vírenie prachu, hluk a tiež prenášanie ťažkého a objemného vysavača a hocikedy pichneme do zásuvky hadicu a vysávame. Raz za mesiac - závisí od plnosti a objemu zbernej nádoby, ho vysypeme do kuky. Vrele odporúčam a cena sa veľmi už nelíši, najmä ak už chete investovať do dobrého vysávača a bývate v dome a máte viac poschodí.
BIONDA, prosim ta, aku mate znacku centralneho vysavaca ? Ja sa prave rozhodujem medzi Rehau-vacuclean a Electroluxom Beam. Rehau ma dialkove ovladanie, cize elektrika nevchadza do rukovate a Elektrolux ma ovladanie zabudovane v rukovati. Aky system mate doma vy ? Dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať