Zavrieť

Porady

ach vianoce sa blížia :)

ahojte

Už aj na Vás prišla nákupná horúčka?? Lebo mňa už kruto zasiahla.. tak preto sa Vás pýtam a zároveň PROSÍM čo darovať môjmu miláčikovi na Vianoce?? (niečo originálne a zároveň cenovo prijateľnéé,veď nechcem zbankrotovať )

Alebo čo by ste si želali pod stromček??Čo darujete Vy svojmu miláčikovi?? Poradte nejaké nápady..dajme si navzájom nejaké tipy nech potešííme svoje drahé polovičky

ĎAKUJEM ZA NÁPADY..VEĽMI SA POTEŠÍM KAŽDÉMU NÁPADU A KAŽDEJ RADE
Usporiadat
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Medialne prostriedky mi masiruju mozog reklamou ohladom Vianoc od septembra. Takze Vianoce ma uz nevzrusuju, caro sa nejako vytraca, je to iba o peniazoch. Ale ak chces, skus ziveho kona, mozno ho to potesi
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Hm, čo tak namiesto hmotných "statkov" darovať na Vianoce svojim blízkym najmä svoju vlastnú dobrú náladu, svoju prítomnosť bez "nerváčenia" nad tým, čo všetko sa nepodarilo pri celoročnej naháňačke za peniazmi ... ?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Adrenalínové darčeky. Čo povieš na takúto ponuku?
A ešte pre fajčiarov - elektronické cigarety
Naposledy upravil Marína : 01.12.07 at 15:22
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

endrju Pozri príspevok
Hm, čo tak namiesto hmotných "statkov" darovať na Vianoce svojim blízkym najmä svoju vlastnú dobrú náladu, svoju prítomnosť bez "nerváčenia" nad tým, čo všetko sa nepodarilo pri celoročnej naháňačke za peniazmi ... ?
Taký darček by ma fakt naštval. Veď to mám doma celý rok, ešte aj na Vianoce? Zišla by sa nová kalkulačka, nejaké tie šanóny, od detí nové zvýrazňovače a farebné lepiace bloky, možností je veľa.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

abel Pozri príspevok
Taký darček by ma fakt naštval. Veď to mám doma celý rok, ešte aj na Vianoce? Zišla by sa nová kalkulačka, nejaké tie šanóny, od detí nové zvýrazňovače a farebné lepiace bloky, možností je veľa.

Elenka, napíš list Ježiškovi, v mnohonásobnej kópii ním otapetuj bytík, hádam si ho domáci všimnú
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

endrju Pozri príspevok
Hm, čo tak namiesto hmotných "statkov" darovať na Vianoce svojim blízkym najmä svoju vlastnú dobrú náladu, svoju prítomnosť bez "nerváčenia" nad tým, čo všetko sa nepodarilo pri celoročnej naháňačke za peniazmi ... ?
Presne tak, a ak už chcete si niečo darovať - čo tak darovať si navzájom zážitky - zabezpečiť si niekoľkodňovú dovolenku, alebo víkendový pobyt.

Darčeky nemusia mať len hmotnú podobu.
0 0
Alena Kašičková Alena Kašičková
najag Pozri príspevok
Medialne prostriedky mi masiruju mozog reklamou ohladom Vianoc od septembra. Takze Vianoce ma uz nevzrusuju, caro sa nejako vytraca, je to iba o peniazoch. Ale ak chces, skus ziveho kona, mozno ho to potesi
Čaro vianoc si robíme my sami. Je to v nás od detstva, neviem ako ty, ale ja som mala prekrásne Vianoce - nemyslím darčeky ich veľkú hodnotu,vtedy nebolo veľa peňazí, a chcem, aby takéto spomienky zostali aj v mojích deťoch, ktoré ich zas odovzdajú svojim. Nevadí mi reklama Vianoc, to patrí k tomu, vždy sa teším, aj keď je pred nimi najväčší zhon, práce, nervov či všetko stihnem, ale mám to rada, lebo to robím pre tých, ktorých mám rada a tým myslím aj seba. Stojí mi to za to, keď sa zídeme celá rodina spolu a spolu vianočné dni prežijeme, vtedy najviac cítim aj tých, ktorí už nie sú s nami.
Žijem s radosťou, bolesťami, láskou, stratami, teda plusmi aj mínusmi čo život prináša, a mozog si ničím nedám masírovať, ani komunisti to nezvládli, tak sa nedaj ani Ty.
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

"Žijem s radosťou, bolesťami, láskou, stratami, teda plusmi aj mínusmi čo život prináša, a mozog si ničím nedám masírovať, ani komunisti to nezvládli, tak sa nedaj ani Ty." Alena...

Vtedy to nebolo o agresivnej reklame, vtedy sa masirovali mozgy inym sposobom a o inom.Pretoze vsak existuje detailne prepracovana psychologia reklamy, tak ak by to nefungovalo, tak by sa nevynakladali tak obrovske peniaze na reklamu.Nase podvedomie je reklamou masirovane, ci chceme, ci nechceme. Pretoze inak by sme museli zit izolovane.Ja som tiez vyrastal v tej dobe a komunisti mi nijako nebranili v mojej viere, chodil som slobodne do kostola, vyznaval som, co som chcel.Tu je to vsak o etike a mravnosti, kategorie, ktore byznis nepozna.Pretoze z kazdeho nabozenskeho sviatku chce vytlct iba peniaze a nic viac.Bez toho, aby zaujimala podstata toho, co sa sväti.Takze je to iba o materialnosti a nie duchovnosti, ktorou by mala zit aj spolocnost.
Naposledy upravil najag : 02.12.07 at 13:01
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
PAPUČE !

...a úsmev, a optimizmus a smiech, dajme si smiech - ľudia sa akosi prestali smiať, tak si spravme VESELÉ VIANOCE!
Možno sa to dobre hovorí, je však kúsok pravdy na tom, že čo si nevytvoríme sami nik nám do lona nehodí, tak si spravme náladu a pohodu, nenechajme sa strhnúť naháňačkami a nervami ...
Všetkým prajem nech niekde vyhrabú tú správnu atmosféru - ... zapálená sviečka, pesnička, vôňa koláčikov a pesimizmus nech je fuč!
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Aj som sa cudoval, ze nikto nezalozil temu "co na vianoce pod stromcek" ale teraz som objavil tuto. Zatial vas to asi netrapi, kedze tu vela ludi neprispieva.

Nastastie manzelka pi prezradila, co potrebuje, takze to mam trocha lahsie. Mna oblozili vsetkymi tymi katalogmi a letakmi, ze ci si akoze zelam pod stromcek, tak som si vybral pavucinomet. Takze teraz tajne dufam, ze sa mi sen splni - nikdy v zivote som este nemal pavucinomet...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

MIsomiso, to vieš, že mi to nedalo a vygúglila som si, či by sa to nezišlo aj mne. A dokonca je teraz v akcii, potom sa budeme chodiť spolu hrať, súhlasíš? Teda, pokiaľ si aj ty poslúchal, lebo ja áno
http://www.zlacnene.sk/detail/spider...inomet-deluxe/
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

V tej to súvislosti ma napadlo: Môj synátor má doma plyšovú hračku - modrého Azuritka. Áno, tú modrú okatú plyšovú guľu s rukami a nohami z reklamy. /Neskôr ho nahradil modrý plyšový zajac/ Má ho už 7 rokov a má ho veľmi rád a tento rok zahlásil, žeby chcel ešte jedného. Najradšej zeleného. Ak doma niekto z Vás prekladá guľatého plyšového Azuritka, dajte mi prosím vedieť . Zabezpečím mu náhradné ubytovanie s trvalým pobytom.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

abel Pozri príspevok
MIsomiso, to vieš, že mi to nedalo a vygúglila som si, či by sa to nezišlo aj mne. A dokonca je teraz v akcii, potom sa budeme chodiť spolu hrať, súhlasíš? Teda, pokiaľ si aj ty poslúchal, lebo ja áno
http://www.zlacnene.sk/detail/spider...inomet-deluxe/
To sa da aj cez internet kupit? To je super. Uz sa velmi tesim pod stromcek.

Ja som si samozrejme pre vsetky pripady (pavucinomet moze byt pred sviatkami vypredany) objednal aj super notebook priamo od vyrobcu, aby som sa mal s cim cez sviatky hrat. Ale ten pavucinomet - to je stale moj sen...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

misomiso Pozri príspevok
To sa da aj cez internet kupit? To je super. Uz sa velmi tesim pod stromcek.

Ja som si samozrejme pre vsetky pripady (pavucinomet moze byt pred sviatkami vypredany) objednal aj super notebook priamo od vyrobcu, aby som sa mal s cim cez sviatky hrat. Ale ten pavucinomet - to je stale moj sen...
A čo s ním budeš robiť?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

To je uzasna vec. Podla toho, co pisu sa z toho daju strielat pavuciny. Samozrejme musis mat dost nahradnych naplni.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

misomiso Pozri príspevok
To je uzasna vec. Podla toho, co pisu sa z toho daju strielat pavuciny. Samozrejme musis mat dost nahradnych naplni.

...teda ja o tom pavučinomete doma ani neprehovorím, že čosi také existuje, keď dospelák po takom čomsi tak preukrutne túži...čo také dozrievajúce deti..., kde to budem zháňať
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

misomiso Pozri príspevok
To je uzasna vec. Podla toho, co pisu sa z toho daju strielat pavuciny. Samozrejme musis mat dost nahradnych naplni.
...zájdem na povalu, tam je náhradných náplní habadej
0 0
alenad alenad

alenad je offline (nepripojený) alenad

misomiso Pozri príspevok
To je uzasna vec. Podla toho, co pisu sa z toho daju strielat pavuciny. Samozrejme musis mat dost nahradnych naplni.
Skvelé!!! Doma mám tiež takého (nie syna, ale manžela ). Vláčikovú dráhu by chcel. Ako malí chlapci. Je to milé.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Dobrý večer všetkým. Vedel by mi niekto poradiť kde by som kúpila domáci výčap? Chcem manželovi na Vianoce urobiť radosť, ale nemôžem ho zohnať. Ďakujem
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

http://www.obchodny-dom.sk/eta-0637-...a-cerny/51278/, možno pomôže toto
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať