Zavrieť

Porady

ach vianoce sa blížia :)

ahojte

Už aj na Vás prišla nákupná horúčka?? Lebo mňa už kruto zasiahla.. tak preto sa Vás pýtam a zároveň PROSÍM čo darovať môjmu miláčikovi na Vianoce?? (niečo originálne a zároveň cenovo prijateľnéé,veď nechcem zbankrotovať )

Alebo čo by ste si želali pod stromček??Čo darujete Vy svojmu miláčikovi?? Poradte nejaké nápady..dajme si navzájom nejaké tipy nech potešííme svoje drahé polovičky

ĎAKUJEM ZA NÁPADY..VEĽMI SA POTEŠÍM KAŽDÉMU NÁPADU A KAŽDEJ RADE
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Eulalia Pozri príspevok
Misomiso, my čakáme, či sa pochváliš s tým pavučinometom. Dostal si ho? Je už z Teba Spiderman?
Bohuzial, pavucinomet som si pod stromcekom nenasial. No co uz - zivot je vacsinou o kompromisoch...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

misomiso Pozri príspevok
Bohuzial, pavucinomet som si pod stromcekom nenasial. No co uz - zivot je vacsinou o kompromisoch...
Nedá sa nič robiť, musíš sa utešovať notebookom, ktorý si si sám kúpil. Ale kúp si aj nejaké hry do neho a môžeš sa hrať aj tak, nesmúť....
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Eulalia Pozri príspevok
Ale kúp si aj nejaké hry do neho a môžeš sa hrať aj tak, nesmúť....
Este to by mi tak chybalo . V zivote som nehral ziadnu hru na pocitaci.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

misomiso Pozri príspevok
Este to by mi tak chybalo . V zivote som nehral ziadnu hru na pocitaci.
Načo hru do počítača, veď vydovádzať sa môžeš aj na Porade.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
misomiso Pozri príspevok
Este to by mi tak chybalo . V zivote som nehral ziadnu hru na pocitaci.
Ani nevieš, o čo si prišiel. Ale raz by si to mohol skúsiť ! Počítač je najideálnejší partner na hranie... Je zdatný protihráč, je tichý, nekecá do hry, nepodvádza , a hlavne môžeš ho kedykoľvek zrušiť...
Ale keď Ťa nebavia klasické hry, môžeš si zahrať i Monopoly...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Stefan2005 Pozri príspevok
Ani nevieš, o čo si prišiel. Ale raz by si to mohol skúsiť ! Počítač je najideálnejší partner na hranie... Je zdatný protihráč, je tichý, nekecá do hry, nepodvádza , a hlavne môžeš ho kedykoľvek zrušiť...
Ale keď Ťa nebavia klasické hry, môžeš si zahrať i Monopoly...
Nie, to je pre mna uz prilis virtualne. Tu napriklad kecam tiez virtualne, ale predsa len s konkretnymi ludmi. Ale hrat zobrat si za partnera chip (pre akukolvek cinnost) odmietam.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misomiso Pozri príspevok
Este to by mi tak chybalo . V zivote som nehral ziadnu hru na pocitaci.
naozaj? to si asi jediný
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať