Zavrieť

Porady

muzika, ktoru milujeme

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

je tomu okolo roka, co som sa od kamarata (vdaka stevo) dozvedela, ze existuje styl muziky "acoustic" ... a priznam sa, celkom som tej muzike prepadla ... mozno tiez niekoho potesi tak ako mna obcas sem hodim link na novu pesnicku ...

--------------------
tento dodatok pisem po par dnoch existencie tejto temy ... uz nie len acoustic, kdezeeee.... situacia sa radikalne zmenila ... takze kludne by sa to tu teraz mohlo volat: "muzika, ktoru milujeme"

--------------------
ale prosim, pocitajte pripadne s tym, ze stiahnute clipy zvysuju vas objem dat, ak teda nahodou nemate nelimitovane pripojenie na internet, zvazte sami, prosim, co ... alebo kolko z pridanych pesniciek si mozete bez obav (alebo bez vysokeho uctu) vypocut...


tu budeme postupne doplnovat zoznam pesniciek, ktore su v tejto teme, aby sa nam tie nase najoblubenejsie lahko vyhladavali
Naposledy upravil ayya : 10.01.08 at 21:56
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

ayya Pozri príspevok
pisem zvlast... najprv: si strasne sikovna... tesim sa a dakujem, ...
Ďakujem.
ayya Pozri príspevok
myslis, ze ked niekto vymaze prispevok, tak ten zoznam prestane fungovat? ... lebo okrem toho, ze ma i-adresa v sebe aj poradove cislo prispevku v teme ako takej, tak este sa mi zda, ze ma jedinecne poradove cislo prispevku na porade ... ak by "fungovalo" hlavne to jedinecne cislo, tak by sa kazdy prispevok mal dat vyhladat aj keby sa niektore predchadzajuce zmazali... imho
Ja som myslela na zoznam v Exceli(autor TOKY a riga). V ňom uvádzajú čísla príspevkov. Ak dobre viem, po vydeletovaní príspevku sa čísla automaticky posunú o -1. Idem to skúsiť.
Dodatok:Overené, posúva sa o -1.
ayya Pozri príspevok
a este: radsej by som vyhodila uplne prvy clip od katie melua a tam by som to doplnala, lebo keby som to dala do uvodneho prispevku, tak sa nam zakazdym bude ten prispevok "natahovat" na kazdej stranke a to sa mi zda zdrzujuce (vid napr. etiketa) ... keby som ho dala do druheho prispevku ... a do prveho iba link na ten zoznam, tak by to asi bolo "rychlejsie" ... zoznam by bol vzdy k dispozicii na "jeden klik" a nezdrzoval by pri natahovani kazdej dalsej stranky ... co myslis? ... povedz, kocena ...
diky moc...
Dobre si to vymyslela.
ayya Pozri príspevok
teraz idem chvilku pocuvat, smiem? tesim sa na to
Smieš.
Naposledy upravil Marína : 10.01.08 at 16:47
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

ide mi to trošku pomalšie, ale budem sa snažiť pridať na tempe. Problém mi robí, keď v jednom príspevku sú dve pesničky, to neviem ako mám spraviť
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Nakopíruješ ten istý link ako pri prvej.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

TOKY Pozri príspevok
ide mi to trošku pomalšie, ale budem sa snažiť pridať na tempe. Problém mi robí, keď v jednom príspevku sú dve pesničky, to neviem ako mám spraviť
Myslíš napr. tento príspevok? http://www.porada.sk/602918-post136.html
Ak smiem, dala by som to takto:
Katie Melua - Blowing In The Wind ( Bob Dylan)
Bob Dylan & Joan Baez - Blowing in the wind
Čo myslíš Toky?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
"Přijměte mou rúži kočky?"
Za to velké upratovanie. Máte môj obdiv a každá po takomto bodíku:
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
"Přijměte mou rúži kočky?"
Za to velké upratovanie. Máte môj obdiv a každá po takomto bodíku:
Aj môj obdiv , ale že by už jarné upratovanie ?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Melnick Pozri príspevok
"Přijměte mou rúži kočky?"
Za to velké upratovanie. Máte môj obdiv a každá po takomto bodíku:
Majka, s vďakou prijímame.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Zita5 Pozri príspevok
Aj môj obdiv , ale že by už jarné upratovanie ?
To je trošku inak, dnes nám účto smrdí.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

No kým som doplnila zoznam, zmenil sa názov témy. Skoro som nevedela, kde som no dobre idem robiť ďalej...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

TOKY Pozri príspevok
No kým som doplnila zoznam, zmenil sa názov témy. Skoro som nevedela, kde som no dobre idem robiť ďalej...
prave som richarda poprosila, aby to zmenil este raz na "muzika, ktoru milujeme" ... tak sa potom (ak bude ochotny mi vyhoviet) nestrat zase ... mam rada "neobycajnejsie" nazvy v oddychovych temach ... tak uvidime ... velmi dufam, ze sa to zase zmeni...


-------------
doplnujem: a je to! mam na mysli zmenu nazvu, ... super! tesim sa
Naposledy upravil ayya : 10.01.08 at 19:08
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

toto sa mozno niekomu bude zdat ako mimonak, ale ... nie je to mimonak, dufam, ze sa mi to podari pekne spojit

jeden moj oblubeny americky spisovatel: irwin shaw ... napisal vela uspesnych knih, urcite ste mnohi citali napr. chudak-bohac (bolo to aj sfilmovane ako serial s nickom nolte v jednej z hlavnych uloh, za co bol nominovany na dve ceny) ... a ten moj oblubeny spisovatel napisal aj inu knizku, ktora tiez bola sfilmovana a volala sa "dva tyzdne v cudzom meste" ... kde zase hral kirk douglas

v jednej scene sedel hlavny hrdina na zadnom sedadle v taxiku a isiel so svojou exmanzelkou, ktoru nevidel viac rokov (15?) ... do sixtinskej kaplnky, pozeral na nu po tolkych rokoch, nemohol si nevsimnut, ako za tie roky pribrala par kileciek a premyslal:

"zeny v jej veku (ze by 17-ky? ) maju v podstate dve moznosti: bud sa rozhodnu pre peknu tvar, alebo pre peknu postavu ... ona si vybrala peknu tvar a dobre urobila!" ... a teraz k muzike: vzdy si na to spomeniem, ked vidim spievat tuto spevacku:

nada urbankova jiri grossman - drahy muj
Naposledy upravil ayya : 10.01.08 at 19:08
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Marína Pozri príspevok
Nie je to zložité. Raz-dva sa to naučíš. Vytlač si to a choď krok za krokom. Pri tretej skladbe to už budeš vedieť naspamäť.
som si tento prispevok predtym neprecitala cely, ...teraz som opravila moj posledny ... robim to trosku inak, ak som tomu spravne rozumela, mozno sa to tiez bude hodit:

v jednom okne pisem prispevok, tam sa dostanem (niekedy po dlhsej dobe) k menu spevaka a nazvu pesnicky ... to napisem (alebo skopirujem) aby som to mala dvakrat ... prvy text (nazov a meno) necham tak, potom aj zostane ako text ...

teraz idem v druhom okne na clip na youtube, odtial link "vezmem do mysky" (klik pravym tlacitkom, volba kopirovat)

vratim sa do prveho okna, "omodrim" ten druhy text (nazov a meno) ... kliknem na zemegulu a vlozim link, ktory mam este stale "v mysi" z youtube ... potvrdim tlacitkom ok

-----------
no a teraz by som mala takto poopravovat asi vsetky moje prispevky, ech, ech ...
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

The Sweet-Fox on the Run

Naposledy upravil TOKY : 11.01.08 at 17:07
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Máš pravdu, veď aj ja to inokedy tak robím. Neviem, čo ma napadol taký komplikový spôsob.
Dievčatá, zdá sa, že ste to nechali na mne a na Toky.
Beriem si prísp. 201-230.
P.S.: Ocenila by som chvíľu popočúvať hudbu a ďalšie pesničky prikladať pozvoľna.

0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ayya, dnes si ma s tou Pawlowskou a mojim drahým nadobro dostala, dojala a skoro roz.....osmiala. Je tu báječne.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Priznávam sa, že som plakala, keď som prvýkrát počula túto pesničku, aj to, že som vtedy v sobotu nič nerobila, iba som sedela pred televízorom

Elton John-Candle in the wind

Naposledy upravil TOKY : 11.01.08 at 17:07
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Toky, pridávaš nám robotu.
Rekapitulácia:
1. v zozname 1-100 (Marína)
2. v rozpracovaní 101-200 (Toky)
3. v rozpracovaní 201-230 (Marína)
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Marína Pozri príspevok
Máš pravdu, veď aj ja to inokedy tak robím. Neviem, čo ma napadol taký komplikový spôsob.
Dievčatá, zdá sa, že ste to nechali na mne a na Toky.
Beriem si prísp. 201-230.
P.S.: Ocenila by som chvíľu popočúvať hudbu a ďalšie pesničky prikladať pozvoľna.

beriem si 231-300 ...zatial ....a mas pravdu, ... a velmi ocenujem tvoju ochotu ... diky moc ... ako sa ti paci novy nazov temy?


------------------
doplnujem ....kym som to napisala, pribudol dalsi prispevok ... tak viac ... 231 - 330 ...ok? a stale plati, ze zatial
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Danila Pozri príspevok
ayya, dnes si ma s tou Pawlowskou a mojim drahým nadobro dostala, dojala a skoro roz.....osmiala. Je tu báječne.
ech vidis, ten "komentar" k pesnicke "drahy muj" moze platit aj na Halinu ... a ten jej citat, to je moja pocta pre H.P.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Marína Pozri príspevok
Toky, pridávaš nám robotu.
Rekapitulácia:
1. v zozname 1-100 (Marína)
2. v rozpracovaní 101-200 (Toky)
3. v rozpracovaní 201-230 (Marína)
101-200 je hotové, niektoré pesničky sa tam opakovali (aj mojou vinou), takže som ich dala len 1x


a beriem 301-350
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať