Zavrieť

Porady

muzika, ktoru milujeme

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

je tomu okolo roka, co som sa od kamarata (vdaka stevo) dozvedela, ze existuje styl muziky "acoustic" ... a priznam sa, celkom som tej muzike prepadla ... mozno tiez niekoho potesi tak ako mna obcas sem hodim link na novu pesnicku ...

--------------------
tento dodatok pisem po par dnoch existencie tejto temy ... uz nie len acoustic, kdezeeee.... situacia sa radikalne zmenila ... takze kludne by sa to tu teraz mohlo volat: "muzika, ktoru milujeme"

--------------------
ale prosim, pocitajte pripadne s tym, ze stiahnute clipy zvysuju vas objem dat, ak teda nahodou nemate nelimitovane pripojenie na internet, zvazte sami, prosim, co ... alebo kolko z pridanych pesniciek si mozete bez obav (alebo bez vysokeho uctu) vypocut...


tu budeme postupne doplnovat zoznam pesniciek, ktore su v tejto teme, aby sa nam tie nase najoblubenejsie lahko vyhladavali
Naposledy upravil ayya : 10.01.08 at 21:56
Usporiadat
Téma je uzavretá.
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Toky, to je moja šálka kávy! A ten film tiež
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
cloe Pozri príspevok
Milovníčky hudby, viete o tom, že v Prahe bude Santana?
kedy?
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Kitky, ospravedlňujem sa za chybnú informáciu, takže bude v Bratislave

V rámci turné Live Your Light zahrá v Bratislave spolu s jeho skupinou legendárny gitarista Carlos Santana. Stane sa tak 26. júna na futbalovom štadióne v Petržalke.
Autor viac ako dvadsiatich piatich štúdiových albumov tu predstaví prierez svojou inštrumentálnou tvorbou. Okrem Bratislavy sa turné Live Your Light zastaví napríklad v Budapešti, Salzburgu, Varšave a štyroch mestách v Nemecku.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

cloe Pozri príspevok
Live Your Light zahrá v Bratislave spolu s jeho skupinou legendárny gitarista Carlos Santana. Stane sa tak 26. júna na futbalovom štadióne v Petržalke.
tu u nas? coby kamenom dohodil??? ty brdo !!!... uz aj idem zhanat listky, ... sa stavim, ze po marci bude uz neskoro...

mimochodom, iba taku poznamocku ... asi sa nam tu, co som zatial zaregistrovala, zduplovali tri pesnicky ... nejde o zivot, u vsetkych je aj tak malo !! iba dvakrat ich pocuvat... ale prisla som na system, ktorym si vypocute pesnicky (aj sama pre seba) znackujem velmi jednoducho ... a sucasne s tym aj splacam isty dlh, ktory pocitujem
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

na zaciatku som dakovala stevovi ... dnes mu dakujem zase: na jeho stranke mava pesnicku tyzdna ... som sa inspirovala, ale od tej - nim doporucovanej spevacky som dnes vybrala inu pesnicku... myslim, ze je nadherna ...




Eva Cassidy-Songbird
0 0
riga riga

riga je offline (nepripojený) riga


Nedvedovci - Ruze z papiru

paci sa mi od nich aj pesnicka Podvod, no nenasla som vhodne video...

Ked chcem pridat nejaku moju oblubenu pesnicku, zistim, ze uz tu je. Ako to, ze poznate vsetky moje oblubene??? Ale je to super. Niektore som nepocula aj 20 rokov a kedze pri niektorych nepoznam nazov ani interpreta, nevedela som si ich doteraz pohladat a tu som si ich konecne nasla. Vdaka vam...
Naposledy upravil riga : 14.01.08 at 08:22
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Roň slzy už nie sú pôvodné, tak som vybrala túto






Yvonne Přenosilová - Boty proti lásce
Naposledy upravil kukučka : 14.01.08 at 15:58
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

našla som originál v podaní Brendy Lee





Brenda Lee - I´m sorry
Naposledy upravil kukučka : 14.01.08 at 15:56
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

nieco sa mi podarilo v tom prispevku c. 2, dostanete sa tam ak kliknutim na odkaz v prvom prispevku...

... este to nie je dokonale, niektore veci sa tam opakuju... takze musim to vyselektovat a neviem ci zoradit ... podla abecedy, alebo podla datumu pridania? ... a neviem, ci mi to pojde...
zatial pekny vecer, kusok som sa posunula... teraz musim pakovat ... ale pridam hned aj nieco na pocuvanie, to neodolam

tento prispevok je urceny na zmazanie, iba som chcela informovat
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

tak pridavam jedneho zase mladeho sikovneho chlapca (kurnik, ale ich je!) este sme ho tu nemali, robi pohodovu muzicku, ved sa presvedcte



Jason Mraz - Life is wonderful
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

a ešte jedna

Richard Marx - Right Here Waiting

0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

keď sa traja stretnú ..........

Bryan Adams, Rod Stewart, Sting - All for love

0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Bon Jovi - Bed of Roses

0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Freddie mercury and Montserrat Caballé - Barcelona

Zabijam dve muchy jednou ranou. Mercury podla mojho skromneho nazoru /IMHO/ jeden z najlepsich hlasov tejto planety a grandiozna Caballe.
Vec , ktora mala odzniet na otvoreni olympijskych hier v Barcelone, bohuzial Mercury v tej dobe uz v nenavratne.

Naposledy upravil kitky : 14.01.08 at 20:16
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

kitky Pozri príspevok
Zabijam dve muchy jednou ranou. Mercury podla mojho skromneho nazoru /IMHO/ jeden z najlepsich hlasov tejto planety a grandiozna Caballe.
Vec , ktora mala odzniet na otvoreni olympijskych hier v Barcelone, bohuzial Mercury v tej dobe uz na ceste do nenavratna.
neodznela? nejak sa mi to mota... to bolo zo zaznamu? ... fakt uz neviem... olympiada tam tusim bola v 94...ci 96? kedy umrel freddy? idem kuknut, co povie ujo google...
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

kitky Pozri príspevok
on uz pri otvoreni nebol ... ale zisti kedy zomrel, potom to mazem
Zomrel 24. novembra 1991
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

kitky Pozri príspevok
on uz pri otvoreni nebol ... ale zisti kedy zomrel, potom to mazem
mas pravdu, Kitky, nic nemaz ... boze, ten cas tak strasne rychlo leti...
Freddy sa narodil 5.9.1976 1946 v zanzibare
a odisiel k panbozkovi 24.11.1991 z londyna ...

a OH v Barcelone boli v 1992

takze naozaj na ich otvoreni uz nemohol byt... no jo...
a tebe diky, ze si ma upozornila... myslela som si podla clipov, ze sa tych OH dozil ... skoda ...aj jeho a aj nasa
Naposledy upravil ayya : 15.01.08 at 13:10
1 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ale ... pridam aj tu druhu, co maju velmi uspesnu spolocne naspievanu:

Freddie Mercury + Montserrat Caballe - How Can I Go On

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať