Zavrieť

Porady

interierový dizajn

Dobrý deň, chcem poprosiť o radu, chcem začať podnikať v oblasti interierového dizajnu a popri tom chcem vyrábať bytové dokorácie (obrázky rámiky, rône aranžmány, podnosy, svietniky,...), ktoré by som chcela predávať aj samostatne. Je potrebné na výrobu týchto dekorácií nejaké špeciálne povolenie alebo niečo? Je potrebná registračná pokladňa?
Vopred veľmi pekne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    calawen je offline (nepripojený) calawen

    calawen
    No, nie som si istá či budem mať pravdu, ale pokiaľ myslíte koncesiu tak to tuším netreba, stačí iba živnostenský list (pokiaľ chcete podnikať ako fyzická osoba). A čo sa registračnej pokladne týka, myslím, že pokiaľ budete fungovať na faktúry (všetky príjmy z týchto výrobkov budete fakturovať zákazníkom), tak Vám ju netreba, ale radšej by som ešte počkala na názor niekoho ďalšieho z porady.

    yarmilka je offline (nepripojený) yarmilka

    yarmilka
    dobrý deň,
    na výrobu nepotrebujete žiadne špeciálne povolenie. A registračku iba v prípade, že by ste mali prevádzku obchodu, myslim. Zaujal ma Váš príspevok , som interiérová dizajnérka a tiež by som rada vyrábala a predávala malé úžitkové predmety.Práve si to rozbieham .A som premýšlala nad spoluprácou alebo komunikáciou s niekým. S kým ,by som sa radila ako postupovat .. majte sa pekne

    scesnekova je offline (nepripojený) scesnekova

    scesnekova
    Dobrý deň, ďakujem za odpovede.
    Chcem sa ešte spýtať či by som
    Vás nemohla poprosiť ešte o nejaké rady ohladne začatia podnikania v tomto odbore. Ak áno mohli by sme si písať na osobný mail. Ďakujem veľmi pekne

    jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

    jozka56
    Aj moja neter chce zacat s bytovym dizajnnerstvom. Dolezite je podla mna predat napady, mat dobru klientelu a dobrych subdodavatelov/alebo spolupracovnikov/. VO faktury a predajna registracna pokladna. Pekny napad.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    scesnekova Pozri príspevok
    Dobrý deň, ďakujem za odpovede.
    Chcem sa ešte spýtať či by som
    Vás nemohla poprosiť ešte o nejaké rady ohladne začatia podnikania v tomto odbore. Ak áno mohli by sme si písať na osobný mail. Ďakujem veľmi pekne
    porada.sk je verejný portál, kde rady a pomoc fungujú na dobrovolnej báze, a verejne.

    scesnekova je offline (nepripojený) scesnekova

    scesnekova
    Ešte sa chcem spýtať, na predaj dekorácií ktoré som spomínala by som chcela
    e-shop s tým, že by som si sama chcela meniť tovar a robiť jednoduché zmeny. Viete mi niekto poradiť firmu s ktorou mátre dobré skúsenosti v Šali a okolí. Možete písať aj na scesnekova@salamon.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.