Zavrieť

Porady

Nálepky na stenu

Tak túto su veselé inšpirácie ako si skrášliť príbytok rýchlo a jednoducho.
(už len také nálepky zohnať)
Usporiadat
evika evika

evika je offline (nepripojený) evika

To si si kúpila cez ten minibazar, ako si postupovala ,ja som tam tieto
nevidela su pekné.
0 0
veronka.n veronka.n

veronka.n je offline (nepripojený) veronka.n

Ja som tu nováčik v prispievaní, doposiaľ som len čítala rady a ... ale už som sa rozhodla, že aj ja budem prispievať. Adresa je priložená ako obrázok, nakoľko ju nemôžem ja pridať a potom už môžeš listovať.
kde_hladat.jpg  
0 0
evika evika

evika je offline (nepripojený) evika

nejde mi to otvoriť
0 0
veronka.n veronka.n

veronka.n je offline (nepripojený) veronka.n

Otvor stránku mimibazar.sk, Potom si vľavo v stĺpci zvoľ napr. DNEŠNÉ FOTOGRAFIE, a zobrazí sa ti v hornej časti potom tabuľka, nájdi tam ID inzerenta a zadaj tam číslo 2631 a už by si mala byť tam Ozvi sa keby si mala ešte problém.
0 0
scesnekova scesnekova

scesnekova je offline (nepripojený) scesnekova

Jeden internetový obchod sa zaoberá aj nálepkami na stenu. Stačí si dať do vyhľadávača deko-raj
Vyrobia vám aj podľa vášho želania - farba, motýv (je možné použiť opakovanie motývu z vášho interieru -sedačka, obrus,... ) , v prípade potreby aj nalepia.
0 0
zmurka zmurka

zmurka je offline (nepripojený) zmurka

Ahojte ja tiez hladam nieco podobne, ale najlepky na kachlicky do kupelne. Na ozivenie tej kupelne. Nejaky opakujuci sa motiv, ktory sa bude lepit 1 ks na 1 kachlicku. Poznate nieco take? Poradte prosim.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
vyzerá to celkom zaujímavo, kde by som to vedela zohnať v Ba?dakujem
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Objavila som v Nitre, na Klokočine v obchode "KIK" nálepky v rozmere asi 60x30 cm, mali asi 4 vzory - za 3,- EURá.
Len škoda, že sa mi ani jedna nehodila.....
0 0
tiborpm tiborpm

tiborpm je offline (nepripojený) tiborpm

žena v domácnosti + účtovníčka ...viac
Tie nálepky sú fakt skvelé, ale keď sa to nalepí a náhodou to chcem prelepiť na iné miesto, nepoškodí to náter na stene? Mne sa tiež veľmi páči mať na stene niečo iné ako len samé obrazu a preto som sa pokúsila niečo vyčarovať v detskej izbe. Prikladám pár foto:
P1011657- u.JPG  
P1011658-u.jpg  
P1011659-u.jpg  
P1011660-u.JPG  
1/1
0 0
IvanaRO IvanaRO

IvanaRO je offline (nepripojený) IvanaRO

všetky sú prekrásne, ale myslím, že také veľké nálepky sa aj dosť ťažko lepia. Či nie?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

IvanaRO Pozri príspevok
všetky sú prekrásne, ale myslím, že také veľké nálepky sa aj dosť ťažko lepia. Či nie?
Ivanka všetky sú poskladané na časti a tak sa to lepí super...a ešte sa to dá aj niekoľkokrát prelepovať.
0 0
IvanaRO IvanaRO

IvanaRO je offline (nepripojený) IvanaRO

ale veď tie veľké ornamenty sú v jednom kuse tak neviem, a neviem si predstaviť dávať zo steny dole tie úzke pásiky abysa mi to nepomotalo
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

IvanaRO Pozri príspevok
ale veď tie veľké ornamenty sú v jednom kuse tak neviem, a neviem si predstaviť dávať zo steny dole tie úzke pásiky abysa mi to nepomotalo
Stav sa so mnou, že nie sú v jednom kuse...
Treba si nájsť správnu techniku a odlepiť kúsok zo šablony a postupne lepiť na stenu, ver, že to nie je vobec také zložité. skús a uvidíš.
0 0
IvanaRO IvanaRO

IvanaRO je offline (nepripojený) IvanaRO

informovala som sa jednej predávajúcej a tá mi povedala že tie väčšie ornamenty sú naozaj z jedného kusu. Tak preliepať sa to asi dať nebude
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

IvanaRO Pozri príspevok
informovala som sa jednej predávajúcej a tá mi povedala že tie väčšie ornamenty sú naozaj z jedného kusu. Tak preliepať sa to asi dať nebude
No len aby si nebola prekvapená, keď Ti to bude z tej steny padať dole - práve tie veľké kusy...
Kúpili sme veľké maky a lepili sme to na dve steny, kde každá bola natretá iným druhom farby. Zvláštne bolo, že na jednej stene to drží od prvého prilepenia a na druhej stene, kde pravdepodobne bolo úplne iné chemické zloženie farby makovica padala, a tak sme to museli podlepiť disperzným lepidlom...
Čiže darmo Ti tu budeme tvrdiť svoje, záleží od omietky /drsnosť/ a podkladovej farby, ako dekoračná nálepka na stene bude držať.
0 0
spilo spilo

spilo je offline (nepripojený) spilo

ak by ste mali záujem o akúkoľvek nálepku tak ma kontaktujte na pavolwinkler @ zoznam . sk ceny sú neporovnateľné oproti konkurencii kontakt
0 0
IvanaRO IvanaRO

IvanaRO je offline (nepripojený) IvanaRO

no ak to bolo z ikei tak sa nečudujem, ja som tam ešte dobrú, kvalitnú vec nekúpila ale našla som ešte niečo čo je trochu odlišné ako klasická nálepka. možno objednám. A potom dám vedieť čo to je za zázrak
0 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
berry Pozri príspevok
Tak a ešte pár



krasa, aj to babatino je nalepka?
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

pozdravujem,
- chcem sa pochvalit mojou dvojdnovou vikendovou pracou
- uz dlhsi cas som planovala miesto nalepiek na stenu (ktore sa mi pacia) namalovat vhodny motiv do novozariadenej obyvacej izby



0 0
jurig jurig

jurig je offline (nepripojený) jurig

Takže konečne som sa dostala k tomu, aby som Vám priložila fotky mojich nálepiek. Dostala som ich v tej podobe ako sú na prvých obrázkoch (časť nálepiek) a výsledný efekt je taký ako vidíte na poslednej fotke - super !!!
Veľká spokojnosť - bolo to objednávané cez internet - nevedela som čo môžem od toho očakávať, ale veľmi sa mi to páčilo, čo som videla tu na porade
DSCN7866.JPG  
DSCN7867.JPG  
105468.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať