Zavrieť

Porady

Nálepky na stenu

Tak túto su veselé inšpirácie ako si skrášliť príbytok rýchlo a jednoducho.
(už len také nálepky zohnať)
Usporiadat
andamante andamante

andamante je offline (nepripojený) andamante

ahojky, mozte mi, prosim, preposlat kontakt ohladom nalepiek na stenu?
dakujeem
a.
0 0
meter meter

meter je offline (nepripojený) meter

skúste pozrieť aj stranku peknastena , tiež ponúkajú veľa zaujímavých nálepiek a motívov
0 0
xxx1341 xxx1341

xxx1341 je offline (nepripojený) xxx1341

ahoj

alube.sk ty vam spravia nalepku z hocijakeho obrazku a hocijake velkosti mali by tam mat aj mail

s pozdravom
0 0
RadkaM RadkaM

RadkaM je offline (nepripojený) RadkaM

Chcela by som sa spýtať na aký podklad lepíte nálepky na stenu. Máme totiž klasické "grabaté" omietky, nie hladkú stierku. Neviem, či by nálepky na tom držali a ako by vyzerali, keď ich treba hladiť proti bublinkám. V obchode s nálepkami mi predavač tvrdil že žiadny problém, na nálepke je však napísané na hladké povrchy, tak neviem.
Aké máte prosím skúsenosti?
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
RadkaM Pozri príspevok
Chcela by som sa spýtať na aký podklad lepíte nálepky na stenu. Máme totiž klasické "grabaté" omietky, nie hladkú stierku. Neviem, či by nálepky na tom držali a ako by vyzerali, keď ich treba hladiť proti bublinkám. V obchode s nálepkami mi predavač tvrdil že žiadny problém, na nálepke je však napísané na hladké povrchy, tak neviem.
Aké máte prosím skúsenosti?
RadkaM, nebude Ti to držať. Možno tak 1,5 hodiny , ale postupne sa to začne odlepovať. Na takej omietke nevytlačíš vzduchové bubliny. Prišla som tak o nemalé euráče. Ale aspoň hodinu sme sa tešili z prekrásnej dekorácie.
1 0
borka80 borka80

borka80 je offline (nepripojený) borka80

ja mam tiez hrbolatu omietku (nie dokonale hladku) a mam nalepky na stene a drzia mi - dala som si najskor poslat vzorku zdarma z nalepkanastenu (.sk) a teraz som uz normalne nalepila nalepku a drzi - poradili mi ju este po nalepeni jemne prefenovat klasickym fenom. Zatial drzi perfektne.
0 0
esterka77 esterka77

esterka77 je offline (nepripojený) esterka77

ta nalepka stromceku spolu s modrym kresielkom...perfektne
0 0
homo sapiens homo sapiens

homo sapiens je offline (nepripojený) homo sapiens

Ja som si ich namalovala sama...ak ste trochu výtvarne zdatný je to jednoduché a hlavne lacné....
0 0
demova demova

demova je offline (nepripojený) demova

Ja som tiež uvažovala či dať na stenu nálepku, no poradili mi z jedneho e-hopu byvamemoderne (sk) ako postupovať aby sa nezačala odlepovať a zatiaľ som velmi spokojna, nálpeka drží a my sa tešíme krásnej dekorácii..
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
nálepky sú fajn, ale dcéra by chcela na horný okraj steny dať-nalepiť bordúru. Vraj sa už nevyrábajú...máte niekto najnovšie skúsenosti?
Bratislava a okolie, ďakujem
0 0
driemo driemo

driemo je offline (nepripojený) driemo

ciao....na www.brdekor.sk najdete krasne nalepky..... a ine pekne veci....
2 0
borka80 borka80

borka80 je offline (nepripojený) borka80

Minulý týždeň som si objednala nálepky z www.nalepkanastenu.sk a dnes mi prišli, teším sa idem lepiť :-) Pokúsim sa čo najskôr potom doložiť real. fotku :-)
1 0
máňa 51 máňa 51

máňa 51 je offline (nepripojený) máňa 51

presikovneruky.sk majú vinylové, fakt pekné, detské aj iné dobré motívy, to sú tie nálepky čo sa dajú aj dobre odlepiť a prelepiť na iné miesto :-)
0 0
Obo Obo

Obo je offline (nepripojený) Obo

Dobrý deň,

bordúry na okraj steny sa neprestali vyrábať. Na našom eshope www.dimex.sk ich máme takmer 300. Rozďelujú sa podľa kvality. Lepia sa lepidlom na tapety priamo na stenu.
Bordúry sú modný hit. Nelepia sa len pod strop, predeľujú miestnosti ako vodorovne tak aj vertikalne. Je v tom naozaj kúzlo ako jednoducho si vytvorite svoj svet a svoju stenu.

Pekné fotky na inšpiráciu nájdete v hornom menu "fotky interierov"

Prijemne pozeranie.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať