Zavrieť

Porady

Veľkonočné dekorácie - čas sa urputne blíži

Ešte som videla tému vianočné dekorácie, ale veď v marci už budeme mať Veľkú noc. Ak chceme mať zelené - vyrašené obilie, nárcisky alebo nejaké obrúsky vyšívané, je najvyšší čas s tým začať. Čo Vy na to ... šikulky(šikuláci)
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

aha ako pekne využité prázdne fľaše od kávy.... servítkovou metodou
6 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

... toto bolo minulý rok




4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

snáď nebudem ale toto sa mi páči, sevítková metóda na obyč. plechovici...
http://www.nasobchodik.sk/node/1232
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.dobrarada.sk/?id_menu=18560
3 0
81janka 81janka

81janka je offline (nepripojený) 81janka

večný študent
brčko Pozri príspevok
Videla som pred rokom dobrý nápad, no zatial som ho nezrealizovala.
Bola to velkonočná ozdoba na zavesenie - také hniezdo zo špagátu. V nom bolo bud kuriatko alebo vtáčik, nejaké períčko, kvetinka, farebné liko (podla vkusu a možností). Hniezdo sa urobí takto: nafúknete detský balonik, obmotáte ho hustejšie hocijako cikcakovo povrazom, dobre naškrobíte a necháte zaschnúť. Potom balonik prasknete a vystrihnete gulatý vchod do hniezda, dáte šnúročku na zavesenie a ozdobíte!

Tak dúfam, že to tento rok zrealizujem. Dobré bude zapojiť do toho aj deti, tie majú fantáziu!
Tak ja v prvom rade veľmi pekne ďakujem za inšpiráciu, oslovilo ma to okamžite, len čo som si tento príspevok prečítala. A s deťmi sme sa na tohtoročnej výzdobe vyšantili, naše prevedenie prikladám v prílohe. A k tomu ešte čosi...
hniezdo.jpg  
dvere.jpg  
žitko.jpg  
rýchlo.jpg  
obývačka.jpg  

1/1
3 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

jozka56 Pozri príspevok
Pekne sviatkyPríloha 18338 j
pekná dekorácia, ďakujem

bodík pridať ešte nemôžem = užitočné
2 0
brčko brčko

brčko je offline (nepripojený) brčko

Videla som pred rokom dobrý nápad, no zatial som ho nezrealizovala.
Bola to velkonočná ozdoba na zavesenie - také hniezdo zo špagátu. V nom bolo bud kuriatko alebo vtáčik, nejaké períčko, kvetinka, farebné liko (podla vkusu a možností). Hniezdo sa urobí takto: nafúknete detský balonik, obmotáte ho hustejšie hocijako cikcakovo povrazom, dobre naškrobíte a necháte zaschnúť. Potom balonik prasknete a vystrihnete gulatý vchod do hniezda, dáte šnúročku na zavesenie a ozdobíte!

Tak dúfam, že to tento rok zrealizujem. Dobré bude zapojiť do toho aj deti, tie majú fantáziu!
Naposledy upravil brčko : 18.02.08 at 08:55
1 0
single single

single je offline (nepripojený) single

Milé žienky,
tiež pridám k tejto téme svoje výtvory.Sú to vajíčka olepené vyšívacou priadzou.Začiatkom roka som mala nohu v sadre,tak som sa venovala práci,pri ktorej treba dosť dlho sedieť. Ale myslím si,že ten výsledok je celkom fajn.Tak sa skúste "obrniť trpezlivosťou" a inšpirujte sa.
IMGP2158.JPG  
IMGP2154.JPG  
IMGP2145.JPG  
IMGP2159.JPG  
IMGP2149.JPG  

IMGP2151.JPG  
IMGP2156.JPG  
IMGP2150.JPG  
1/1
1 0
mazanova mazanova

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

na chalupe, hoci je už po sviatkoch, z ostrihaných stromčekov a viniča...
veľkonočná výzdoba 12.jpg  
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

budem ......ale dám to sem....
http://lesk.cas.sk/clanok/79381/zauj...-crepniky.html
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Ešte som videla tému vianočné dekorácie, ale veď v marci už budeme mať Veľkú noc. Ak chceme mať zelené - vyrašené obilie, nárcisky alebo nejaké obrúsky vyšívané, je najvyšší čas s tým začať. Čo Vy na to ... šikulky(šikuláci)
Katka, to je dobrý nápad, lebo tentokrát je Veľká noc vééééééééľmi zavčasu, priamo v daňovej sezóne a viacerí asi až na Veľký piatok zistíme (ja určite), že zase nemám ani okná umyté, nieto ešte pripravené nejaké ozdôbky.
Ty máš teraz posun v čase, tak ťa tu budeme vídavať zrejme až v noci (poznám to a som zvedavá, ako dlho ti bude trvať preorientovanie), tak nám po nociach môžeš nejaké dobré nápady podstrčiť.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

VladoaKatka Pozri príspevok
Ešte som videla tému vianočné dekorácie, ale veď v marci už budeme mať Veľkú noc. Ak chceme mať zelené - vyrašené obilie, nárcisky alebo nejaké obrúsky vyšívané, je najvyšší čas s tým začať. Čo Vy na to ... šikulky(šikuláci)
No nám šikulkám sa bude zeleniť z DP
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Rozalka Pozri príspevok
Katka, to je dobrý nápad, lebo tentokrát je Veľká noc vééééééééľmi zavčasu, priamo v daňovej sezóne a viacerí asi až na Veľký piatok zistíme (ja určite), že zase nemám ani okná umyté, nieto ešte pripravené nejaké ozdôbky.
Ty máš teraz posun v čase, tak ťa tu budeme vídavať zrejme až v noci (poznám to a som zvedavá, ako dlho ti bude trvať preorientovanie), tak nám po nociach môžeš nejaké dobré nápady podstrčiť.
Práve preto, že je veľmi zavčasu a tých pár minút na zasiatie nejakej trávičky do kochlíčka, alebo pri varení-pečení vajíčko môžete vyfúknuť a potom nenáročne ozdobiť,napr. fixkami, prilepiť mašličky, drobné kvietky, atď...Je vééééélmi skoro a ešte k tomu v tej naaaaajnevhodnejšej dobe...no už čo, ale sú to sviatky jari...viete,že keď už mám vianočné dekorácie poschovávané a je takto teplo vonku aj mám pocit, že ide jar.
Čo sa týka toho preorientovania sa - asi som to už zvládla, zajtra ma už čaká kopec príjemnejších aj menej príjemných povinností, takže ...už som doma a idem podľa nášho letného času. Nemávam s tým žiadne problémy, zatiaľ som väčší ako 7 hod. posun nemala. Ja som nezmar
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

evina Pozri príspevok
No nám šikulkám sa bude zeleniť z DP
a aj vyšívať si do nich môžeme
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Rozalka Pozri príspevok
nemám ani okná umyté

Neboj Rozalka, umyjeme, keď budú špinavé a bude sa nám aj chcieť a bude aj kúštik teplo a bude náhodou aj čas , vedved sviatky sú o inom ako o čistých oblokoch
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Toto som dnes objavila na internete a veľmi sa mi to páči. Ak je niekto šikovný a vie uháčkovať takéto čiapočky tak to môže byť zaujímavá veľkonočná dekorácia, čo poviete...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

hmm. takže tento rok veľkú noc zas nemám...
0 0
semagi semagi

semagi je offline (nepripojený) semagi

Posielam Vám niečo z mojej dielne
vn01.jpg  
vn04.jpg  
vn05.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať