Zavrieť

Porady

ročné zúčtovanie dane za 2007

prosím poradiť, kto mi urobí ročné zúčtovanie za rok 2007, ak som od 14.12. evidovaná na úrade práce a cez prac.agentúru chodím na príležitostné brigády- ja,alebo posledný zamestnávateľ
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

KatyZV Pozri príspevok
dobry den, nechcem zakladat novu temu k rocnemu zuct.dane, ale mam iny problem.
mam zamestnanca - ciastocneho invalida, ktorz aj pobera invalidnz dovhodok. Zamestnany je od zaciatku aprila, dovtedy bol evidovany na UP. Chcem sa opytat, ci si takyto zamestnanec moze uplatnit odpocitatelnu polozku v plnej vyske?
Môže.
0 0
zvs-enco zvs-enco

zvs-enco je offline (nepripojený) zvs-enco

Prosím poradiť: Naša zamestnankyňa behom roka 2007 iška do star. dochodku. Nastúpila ku inému zamestnávateľovi, tam na dohodu zarobila 50.000,- , aj odviedla daň. Budem jej robiť RZD.Budem niečo robiť na tú dohodu zarobeným príjmom? Ďakujem
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zvs-enco Pozri príspevok
Prosím poradiť: Naša zamestnankyňa behom roka 2007 iška do star. dochodku. Nastúpila ku inému zamestnávateľovi, tam na dohodu zarobila 50.000,- , aj odviedla daň. Budem jej robiť RZD.Budem niečo robiť na tú dohodu zarobeným príjmom? Ďakujem
Ak sa jej z odmeny zrážala preddavkovo daň, tak príjem zarátaš medzi príjem zo ZČ, a preddavky na daň odrátaš.
0 0
sara-ke sara-ke

sara-ke je offline (nepripojený) sara-ke

Aknazuz Pozri príspevok
Ja skúsim. Ak si v roku 2007 nebola SZČO a mala si len DIČ, zároveň príjem vrátane PP je do 95.616,-/2 t.j. 47.808,- , DP by si podávať nemusela, ale vzhľadom na DIČ doporučujem DÚ oznámiť výšku Tvojho príjmu za rok 2007 a že preto DP za rok 2007 nepodáš. Stačí aj listom.

dakujem velmi za odpoved, aj ja snahu...pekny vecer
0 0
fipina fipina

fipina je offline (nepripojený) fipina

fipina Pozri príspevok
Aj ja by som potrebovala pomôcť. Mám zamestnanca, ktorý v r. 2007 dostal nejakú dotáciu na obrábanie pôdy vo výške 13000,-. Vstupuje tento príjem do DP, alebo môže urobiť RZ?
Prosím, vie niekto poradiť?
0 0
SILVIA54 SILVIA54

SILVIA54 je offline (nepripojený) SILVIA54

Dobrý deň, dohodár chce aby som mu urobila ročné zúčtovanie na daň.U nás je od júla na dohodu,uplatňovala som mu nezdaniteľnú časť keďže mi podpísal vyhlásenie.Priniesol mi potvrdenie o príjmoch...za rok 2007 do júla od iného zamestnávateľa kde má príjem za 5 mesiacov menej ako 5.000,- Sk.Tiež mal podpísané vyhlásenie u nich v tom období.Keď mu budem robiť ročné zúčtovanie tak mu to mám pripočítať?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

SILVIA54 Pozri príspevok
Dobrý deň, dohodár chce aby som mu urobila ročné zúčtovanie na daň.U nás je od júla na dohodu,uplatňovala som mu nezdaniteľnú časť keďže mi podpísal vyhlásenie.Priniesol mi potvrdenie o príjmoch...za rok 2007 do júla od iného zamestnávateľa kde má príjem za 5 mesiacov menej ako 5.000,- Sk.Tiež mal podpísané vyhlásenie u nich v tom období.Keď mu budem robiť ročné zúčtovanie tak mu to mám pripočítať?
Áno.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
SILVIA54 Pozri príspevok
Dobrý deň, dohodár chce aby som mu urobila ročné zúčtovanie na daň.U nás je od júla na dohodu,uplatňovala som mu nezdaniteľnú časť keďže mi podpísal vyhlásenie.Priniesol mi potvrdenie o príjmoch...za rok 2007 do júla od iného zamestnávateľa kde má príjem za 5 mesiacov menej ako 5.000,- Sk.Tiež mal podpísané vyhlásenie u nich v tom období.Keď mu budem robiť ročné zúčtovanie tak mu to mám pripočítať?
Áno spočítať.
0 0
SILVIA54 SILVIA54

SILVIA54 je offline (nepripojený) SILVIA54

Ďakujem, už som z tých papierov celá popletená....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať