Zavrieť

Porady

ceny plastových okien,kvalita

Dobrý deň prajem,kúpili sme starší rodinný dom,na ktorom chceme meniť okná,poraďte mi prosím načo si dávať pozor pri výbere,čo to znamená 5-komorové atď,som v tom úplný laik.Počula som,že jedno okno môže stáť 25000,bývam v Nitrianskom kraji,neviete mi poradiť nejakú fajn firmu,aj cenovo prístupnú?ďakujem
Usporiadat
LLilly1 LLilly1

LLilly1 je offline (nepripojený) LLilly1

My sme si dali robit plastové okná a dvere na cely byt, i dom a bola to firma z okolia Nitry, mali naozaj fantasticku cenu a su i ochotny. Predsa si nebudem davat robit od Komárna okna teraz mozno spravia dobre ale co ked bude reklamacia, usadili sa mi okna lebo boli velke stacilo iba zavolat dohodli sme sa kedy mozu prijst a uz tu boli, a spravili to. Proste nasi znamy i rodina len vylucne od nich bereme okna lebo maju i kvalitne a cenovo vyhodne ponuky. Vsak skus im poslat rozmery, neboj za cenovu ponuku nepýtaju nič, ba ked chces tak ti i poštou pošlu. Ich mailova adresa je: europlastplus zavinac gmail bodka com
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Podla mojich skusenosti vypracuje cenovu ponuku kazda solidna firma. Ja som ich nechal urobit asi 14 cenovych ponuk cez internet, mal som ich vsetky v priebehu par dni. Je treba si ale uvedomit, od coho sa odvija cena okna. Od kvality skla, od kvality otvaracich mechanizmov, od kvalitych ramikov, od kvality profilov.....takze okna mozu byt naozaj lacne, ale ako vysledok lacnych komponentov, ktore boli pouzite. Su skusenosti, ze jedno si vo firme objednate, ale druhe dostanete, pretoze do okna uz nikto nevidi. Takze namiesto 5 komoroveho profilu moze byt aj troj, namiesto prestupoveho cinitela skla 1,1 moze byt 1,4......Aj ked niektori ponukali az 50 % zlavy, v skutocnosti sa cenove ponuky vzajomne lisili velmi malo.Co rozhoduje o zlave , to si kazdy chytrejsi domysli, preto treba jednat priamo s vyrobcom okien a nie cez garazove firmicky, ktore dnes su, zajtra uz neexistuju. V cene je zahrnuta aj zaruka, ja ju mam 10 rokov, je to rozdiel oproti ostatnym zarukam. A nie je dolezita iba kvalita okna, dolezita je kvalita montaze, dolezita je kvalita technologickeho postupu pri montazi. Mne pozakryvali vsetko este raz svojim materialom, ked odchadzali, tak povysavali vsetko svojim vysavacom, vsetko odviezli a po nich ostal iba spokojny pocit. Okna su velka investicia dost, treba si ju zvazit a premysliet. Dnes velke firmy montuju na oboch koncoch republiky, takze casto je dobry sedliacky rozum a nic ine.
0 0
leonq leonq

leonq je offline (nepripojený) leonq

najag: prosim posli mi cez SS kontakt na firmu, ktoru spominas, hladam spolahliveho dodavatela s dobrou pracou, za kvalitu si rad priplatim! dakujem
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Tak isto sme si dali spraviť kalkuláciu cez internet,nikomu sme nič neplatili. Treba si dať vypracovať viac ponúk,a rozhodnúť sa ktorá bude najviac výhodná.
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

najag Pozri príspevok
Podla mojich skusenosti vypracuje cenovu ponuku kazda solidna firma. Ja som ich nechal urobit asi 14 cenovych ponuk cez internet, mal som ich vsetky v priebehu par dni. Je treba si ale uvedomit, od coho sa odvija cena okna. Od kvality skla, od kvality otvaracich mechanizmov, od kvalitych ramikov, od kvality profilov.....takze okna mozu byt naozaj lacne, ale ako vysledok lacnych komponentov, ktore boli pouzite. Su skusenosti, ze jedno si vo firme objednate, ale druhe dostanete, pretoze do okna uz nikto nevidi. Takze namiesto 5 komoroveho profilu moze byt aj troj, namiesto prestupoveho cinitela skla 1,1 moze byt 1,4......Aj ked niektori ponukali az 50 % zlavy, v skutocnosti sa cenove ponuky vzajomne lisili velmi malo.Co rozhoduje o zlave , to si kazdy chytrejsi domysli, preto treba jednat priamo s vyrobcom okien a nie cez garazove firmicky, ktore dnes su, zajtra uz neexistuju. V cene je zahrnuta aj zaruka, ja ju mam 10 rokov, je to rozdiel oproti ostatnym zarukam. A nie je dolezita iba kvalita okna, dolezita je kvalita montaze, dolezita je kvalita technologickeho postupu pri montazi. Mne pozakryvali vsetko este raz svojim materialom, ked odchadzali, tak povysavali vsetko svojim vysavacom, vsetko odviezli a po nich ostal iba spokojny pocit. Okna su velka investicia dost, treba si ju zvazit a premysliet. Dnes velke firmy montuju na oboch koncoch republiky, takze casto je dobry sedliacky rozum a nic ine.
POšli mi prosím kontakt na tú spoľahlivú firmu. Napíš aké máš plastové okná, profily sklá,kovanie atď. Ďakujem.
Naposledy upravil branislavp : 21.09.08 at 22:59
0 0
gray gray

gray je offline (nepripojený) gray

najag Pozri príspevok
A nie je dolezita iba kvalita okna, dolezita je kvalita montaze, dolezita je kvalita technologickeho postupu pri montazi. Mne pozakryvali vsetko este raz svojim materialom, ked odchadzali, tak povysavali vsetko svojim vysavacom, vsetko odviezli a po nich ostal iba spokojny pocit. Okna su velka investicia dost, treba si ju zvazit a premysliet. Dnes velke firmy montuju na oboch koncoch republiky, takze casto je dobry sedliacky rozum a nic ine.
@najag: ak si este spokojny s firmou ktoru spominas, prosim posli cez SS kontakt. Dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať