Zavrieť

Porady

korigovanie vlastnej temy

Pisem hlavne Richardovi, ale mozno by bolo vhodne aj vyjadrenie vas ostatnych poradakov:

Richard neuvazoval si este nad tym, aby si kazdy mohol korigovat vlastnu temu? Myslim tym, vymazat z nej nevhodne, nepodstatne, mimo temu, urazky, narazky...a ine nevhodne prispevky alebo aj celu zrusit ak je uz neunosna. Neviem ako stihate usledovat vsetky temy, ale ten kto ju zalozi ju pravdepodobne sleduje najaktivnejsie a moze v nej upratovat priebezne. Pripadne toto pravo umoznit až po urcitych "zasluhach" (počtu prispevkov, počtu súhlasov, počtu bodov ...atd, ).... a mozno ani nie lebo casto sa stava aj u novacikov, ze im temy mrnikuju stari poradaci. Takto by mal volbu kazdy "zakladatel" ci temu necha cisto k podstate otazky alebo ponecha aj odlahcujuce prispevky tzv..
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Richard Pozri príspevok
Nie ste mimo témy ? Táto téma je o návrhu moderovať tému jej zakladateľom nie o vylúčení člena.
V tomto mi asi tiež nie je celkkom jasné, prosím o osvetlenie.
Mne ako zakladateľke témy napriklad nevadí že sú tu príspevky mimo témy, aj keď si myslím že aj tie mimotémové príspevky súvisia nepriamo s témou, nakoľko jej zalozenie vzišlo vlastne aj v súvislosti s tým čo sa rieši v mimotémových príspevkoch.
Treba to teda chápať tak, že od momentu keď založím tému, tak za jej naplňanie sa musí prísne riadiť etiketou, aj keď mne ako zakladateľke neprekáža aj mierny mrník?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Tanče, čo je to týriť, potýriť? Priznám sa, že už som dlho na svete, ale s takým slovom som sa ešte nestretla. No veď, človek sa učí celý život, pravda?
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
znamená - znepokojovať, trápiť
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Barbara Pozri príspevok
znamená - znepokojovať, trápiť
ďakujem, Barbara. Už som o niečo múdrejšia.
0 0
Hepi Hepi

Hepi je offline (nepripojený) Hepi

obyčajná vydatá žena
Teda poviem Vám, som v šoku. Prečítala som si celú tému a obdivujem Tanče, že dokáže presedieť dopoludnie a písať vlastne o ničom. Fakt obdivuhodné. Myslím, že so mnou nebude súhlasiť veľa poraďákov, ale najlepšie to vystihol p. Mihál príspevkom č. 70. Nezapájam sa často do diskusií, ale teda táto ma naozaj šokovala, že o čom sa dá dva, pomaly tri dni diskutovať. No ale proti gustu žiaden dišputát.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Téme je vyriešená, takže uzatváram
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať