Zavrieť

Porady

korigovanie vlastnej temy

Pisem hlavne Richardovi, ale mozno by bolo vhodne aj vyjadrenie vas ostatnych poradakov:

Richard neuvazoval si este nad tym, aby si kazdy mohol korigovat vlastnu temu? Myslim tym, vymazat z nej nevhodne, nepodstatne, mimo temu, urazky, narazky...a ine nevhodne prispevky alebo aj celu zrusit ak je uz neunosna. Neviem ako stihate usledovat vsetky temy, ale ten kto ju zalozi ju pravdepodobne sleduje najaktivnejsie a moze v nej upratovat priebezne. Pripadne toto pravo umoznit až po urcitych "zasluhach" (počtu prispevkov, počtu súhlasov, počtu bodov ...atd, ).... a mozno ani nie lebo casto sa stava aj u novacikov, ze im temy mrnikuju stari poradaci. Takto by mal volbu kazdy "zakladatel" ci temu necha cisto k podstate otazky alebo ponecha aj odlahcujuce prispevky tzv..
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
To čo som napísal platí pre každého.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
smith Pozri príspevok
To čo som napísal platí pre každého.
Iste ale este predtym je dobre pochopit kontext.
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

kitky Pozri príspevok
No ked ti ide o slusnost tak prispevok na ktory ja reagujem sa ti zda byt koser? ...
Ja som parafrazovala Tance, to si mohol vsimnut ako prve.
Nezdá. Ale ak si chcela parafrázovať, hádam by bolo vhodnejšie použiť ako "mernú jednotku" napr. svoj nick...
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
andrej_rv Pozri príspevok
Nezdá. Ale ak si chcela parafrázovať, hádam by bolo vhodnejšie použiť ako "mernú jednotku" napr. svoj nick...
bola by som ho pouzila, keby Tance upozornila na moje stiplave poznamky nie na ayyine.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

kitky Pozri príspevok
bola by som ho pouzila, keby Tance upozornila na moje stiplave poznamky nie na ayyine.
Nikto s ňou však nesúhlasil a nereagoval na to ...

P.s. Niekedy je menej viac...
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
evina Pozri príspevok
Nikto s ňou však nesúhlasil a nereagoval na to ...

P.s. Niekedy je menej viac...
na mna vsak ano? ze ano? ... a takto by sme sa mohli dohadovat do nemoty.
a to nechceme. ani ja.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

trochu meskam, ale pôvodny moj prispevok som upravila, date ma znova na svetlo?
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Tanče Pozri príspevok
trochu meskam, ale pôvodny moj prispevok som upravila, date ma znova na svetlo?
Tance svojim prispevkom aj ked ti povodny zamer nepresiel si perfektne znovuspropagovala " svetlo a tmu " a uz len kvoli tomu by si na svetle mala byt.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tanče Pozri príspevok
hmm, uz ma ostatni presvedcili....

ale pribudlo dalsie pekne cisielko do zbierky Joziho Mihaleje: 18.3.
takze dnes tu boli:
evina 18.6.
ja 16.8.
richard 13.8.
jozi 18.3.

Paráda
Tanče, čo pijete? Neulejete?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Citát:


ale pribudlo dalsie pekne cisielko do zbierky Joziho Mihaleje: 18.3.
takze dnes tu boli:
evina 18.6.
ja 16.8.
richard 13.8.
jozi 18.3.

Paráda
Tanče, čo pijete? Neulejete?


Slabé pijú 13,8 - 18,6 %
Keby tak naliali slivovicu kopaničiarsku 52%

(inak 13.8. - pekný dátum - moja mami má narodky)
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tanče Pozri príspevok
a co tak vyskusat to len na jednej temicke?

Richard ....otvori temu, (a to by teraz bola stipľavina) - idealna testovacia tema... a uvidime kolko nazorov by autorka ponechala kolko zrusila, kolko roboty by mal Richard, ako by sme sa chovali ostatne stado....
Kitky Pozri príspevok
Tance ty si na kapla.
Ja ale navrhujem ine, odstupnovat jednotlive priestupky na porade takto:

Jeden ayya upozornenie
Dva ayya zlta karta
Tri ayya cervena karta
Styri ayya vylucenie na dobu urcitu
Pat ayya vylucenie dozivotne

Co na to hovoris?
ayya Pozri príspevok
Richard
(pre novacikov: to je nas admin) prosim ta, rada by som ta poziadala o nieco ...tri veci, dve priamo suvisia s touto temou a jedna tak trosku nepriamo ...

1. premyslala som o tom prvom bodiku, udelenom podla tejto novej zasady v etikete, ... velmi by som ta prosila, aby si zvazil, ci by sa predsa nemal zrusit, aj ked si ho "obdarovana" priamo sama vyziadala ... a sice z toho dovodu, ze by to vlastne bolo retroaktivne pridelenie ... a myslim (velmi pokorne a pokojne), ze na porade by nemala byt (a zvlast v takejto represivnej veci) zavedena retroaktivita, zvaz to este raz, prosim ... diky moc ...

2. rada by som vedela, akym sposobom sa v buducnosti pripadni "obodovani" o tom dozvedia? bude sa im to zobrazovat niekde v "sukromnej" casti? alebo sa im to oznami ss-kou? alebo akym sposobom je planovane tie "cierne bodky" oznamovat? ... myslim, ze uz aj jeden-dva pridelene a na ociach viditelne bodiky, by mohli posobit ako mierne a sustavne varovanie ... a potom pripadne silnejsi postih by nemal byt "prekvapenim"

3. a ked sa bude robit koncorocny poriadok na porade, budu k dispozicii aj nejake statistiky k nahliadnutiu v nejakej teme? ja som taky zvedavy clovek, rada by som nieco take na porade videla, nemam na mysli uplne podrobnosti, ktore by mohli byt kvalifikovane ako obchodne tajomstvo, ale rada si klikam na pocet tem a pocet prispevkov a prave prihlasenych clenov aj hosti ... a tieto tri veci celkom moju zvedavost neuspokojuju, veru ... aha... este je k dispozicii pocet vsetkych clenov a ich prispevkov a bodov ... ale to je maaaaalo, dalo by sa nieco take ako napr.

- pocet prispevkov (pristupov) podla jednotlivych mesiacov ...
- hodiny (pocas dna) kedy je porada najviac a kedy najmenej vytazena
- aky je rozdiel medzi pracovnymi dnami a nepracovnymi ... a take podobne zaujimave vecicky ... hoci aj graficky,
ak by to bolo mozne ...

to by ma teda potesilo, to je fakt ... tak diky zatial za trpezlivost pri citani tohoto prispevku, ... a keby sme sa "nevideli" do buduceho roka, tak prajem vesely zajtrajsok a vsetko dobre do noveho roka

ayya
kukučka Pozri príspevok
chcela som napísať to isté, čo Ayya, ale zobrala som si vodu do úst a počítala do desať a predsa ma to neprešlo...
a ešte by som bola zvedavá, či to pokarhanie je časovo obmedzené, lebo keby nie, tak by to voči tej, za ktorú sa prihovárame, bolo dosť nefér, teda podľa mňa
...ja viem Etiketa platila aj predtým...
kitky Pozri príspevok
baby ja som fakt dojata. Cely zivot idem sama za seba a nie som zvyknuta na taketo nieco.toto mi vazne nerobte. neviem co s tym.
ayya Pozri príspevok
ech nejas! este nie je nic vybavene, musime pockat na Richarda, ako on rozhodne, on tu ma posledne slovo ...
a ze pravom, to uznavam samozrejme
kitky Pozri príspevok
Ayya pocuj, sama som sa verejne bonzla a Richard nemohol urobit nic ine.Mam zltu kartu do Troch kralov.A to je velavyznamne.
ktosi tu nedávno písal, že ujo google má dlhú pamäť, ktože to len bol?
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Uz to asi nevysvetlim ale ja som obhajovala Ayyu.

Ale napisala som to tak " sofistikovane" ze to potrebovalo asi dalsi vyklad.

Tym som len chcela dat najavo ludom ktori to pochopili, ze ked si Tance mysli , ze Ayya sem vnasa len same stiplaviny a akurat ona je ta , ktora by tu narobila poriadok s temami tak preco z nej na sposob "vyhodenia" z porady neurobit rovno mieru na stupen previnenia.
Zasa to asi pisem nezrozumitelne ale inak to neviem. Nepaci sa mi, ze ma Ayya pod svojim menom napisane " vylucena", nepaci sa mi pachtenie za bodikmi, nepaci sa mi svetlo a tma, pretoze to nema zmysel, pokial citujete.
stale to tam je.
Atd.
Ale respektujem.A chapem, ze taka velka komunita potrebuje svoju bibliu.

Tak som sa aspon takym " odlahcenym sposobom " vyjadrila k Ayyinemu vyhadzovu na porade.
Ani teraz neviem ci som to dostatocne vysvetlila. Mozno sa najde nejaky prekladatel a prelozi to tak, aby to bolo zrozumitelnejsie.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tak prepáč, ospravedlňujem sa, no ani ja som tvoj príspevok nepochopila ako obhajobu, skôr naopak a preto som pridala ten môj "citovací" príspevok. Nie si prvá, kto nebol pochopený správne a tu aspoň vidíš, že mazanie príspevkov nič nerieši, nabudúce radšej miesto mazania pridaj vysvetlenie.
Ayya sa previnila? tým, že považovala položenú otázku za vtip a vtipom reagovala. To čo nasledovalo potom, no škoda reči.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
kukučka Pozri príspevok
tak prepáč, ospravedlňujem sa, no ani ja som tvoj príspevok nepochopila ako obhajobu, skôr naopak a preto som pridala ten môj "citovací" príspevok. Nie si prvá, kto nebol pochopený správne a tu aspoň vidíš, že mazanie príspevkov nič nerieši, nabudúce radšej miesto mazania pridaj vysvetlenie.
Ayya sa previnila? tým, že považovala položenú otázku za vtip a vtipom reagovala. To čo nasledovalo potom, no škoda reči.
Som rada, ze si to pochopila, ved cely cas som to v tejto teme aj vysvetlovala. To co ma napisane ayya pod menom je pre mna absolutne neprijatelne a nedostojne pre ludi v tomto veku. Vylucena.
Ked vykopnem nejakeho drzeho spratka z pokecu je to ok. Ale nie cloveka, ktory ma svoju hodnotu, ktory obohacuje okolie svojim pohladom na veci.
Kazdy clovek, ktory sa citi byt urazeny ma dve moznosti. Zamysliet sa nad tym, co ho to vlastne urazilo a ci nahodou nie je na tom aj nieco pravdy , alebo zostat urazeny a neposunut sa dalej.
Ked sa budeme len hladkat po hlavickach, nikde nas to neposunie.
Na to su potrebne strety, aby sme sa vyvijali. Vsetci a navzajom.
Ked uznam ze som pochybila, poviem to. Nemam s tym najmensi problem. Ked sami paci niecia odpoved, dam bod, hoci ten clovek mi nemusi " sediet".
Kolko ludi tu by si radsej dalo ruky odtat, ako by mali na mna co len zareagovat.
Neriesim to. Mna zaujimaju, len a len nazory a ludia, ktori ma niekde posuvaju.
A to je jedno ci je to prave " bezdomovec" alebo clovek s niekolkymi titulmi.

To ze som na Tance nereagovala tvrdo je len preto, lebo si myslim ze ona je dobra dusicka, a to co napisala, nebolo myslene tak ako to napisane bolo alebo v konecnom dosledku vyznelo.
Ale aj napriek tomu, som na to zareagovala, pretoze mi to okrem ineho poskytlo premostenie na to, co som tym vlastne chcela povedat.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kitky Pozri príspevok
Som rada, ze si to pochopila, ved cely cas som to v tejto teme aj vysvetlovala. To co ma napisane ayya pod menom je pre mna absolutne neprijatelne a nedostojne pre ludi v tomto veku. Vylucena.
Ked vykopnem nejakeho drzeho spratka z pokecu je to ok. Ale nie cloveka, ktory ma svoju hodnotu, ktory obohacuje okolie svojim pohladom na veci.
Kazdy clovek, ktory sa citi byt urazeny ma dve moznosti. Zamysliet sa nad tym, co ho to vlastne urazilo a ci nahodou nie je na tom aj nieco pravdy , alebo zostat urazeny a neposunut sa dalej.
Ked sa budeme len hladkat po hlavickach, nikde nas to neposunie.
Na to su potrebne strety, aby sme sa vyvijali. Vsetci a navzajom.
Ked uznam ze som pochybila, poviem to. Nemam s tym najmensi problem. Ked sami paci niecia odpoved, dam bod, hoci ten clovek mi nemusi " sediet".
Kolko ludi tu by si radsej dalo ruky odtat, ako by mali na mna co len zareagovat.
Neriesim to. Mna zaujimaju, len a len nazory a ludia, ktori ma niekde posuvaju.
A to je jedno ci je to prave " bezdomovec" alebo clovek s niekolkymi titulmi.

To ze som na Tance nereagovala tvrdo je len preto, lebo si myslim ze ona je dobra dusicka, a to co napisala, nebolo myslene tak ako to napisane bolo alebo v konecnom dosledku vyznelo.
Ale aj napriek tomu, som na to zareagovala, pretoze mi to okrem ineho poskytlo premostenie na to, co som tym vlastne chcela povedat.


Vystihla si to presne. Súhlasím.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Tanče Pozri príspevok
Pisem hlavne Richardovi, ale mozno by bolo vhodne aj vyjadrenie vas ostatnych poradakov:

Richard neuvazoval si este nad tym, aby si kazdy mohol korigovat vlastnu temu?
Skôr by mali viacerí zauvažovať aby trávili viac času vonku a nie pri pc a Porade, už im začína dobre ......
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
kukučka Pozri príspevok
tak prepáč, ospravedlňujem sa, no ani ja som tvoj príspevok nepochopila ako obhajobu, skôr naopak a preto som pridala ten môj "citovací" príspevok. Nie si prvá, kto nebol pochopený správne a tu aspoň vidíš, že mazanie príspevkov nič nerieši, nabudúce radšej miesto mazania pridaj vysvetlenie.
Ayya sa previnila? tým, že považovala položenú otázku za vtip a vtipom reagovala. To čo nasledovalo potom, no škoda reči.
ayya sa možno previnila tým, že trošku vyčnievala z radu. Niektorí sa vtedy o ňu mohli oprieť, niektorým možno zavadzala.
P.S. Vysvetlenie od kitky bolo príjemné, a verím, že bude pre každého príjemný tento deň.
Naposledy upravil Danila : 18.01.08 at 07:43
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Nie ste mimo témy ? Táto téma je o návrhu moderovať tému jej zakladateľom nie o vylúčení člena.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Jozef Mihál Pozri príspevok
Tanče, čo pijete? Neulejete?
Milý Jozef, ja bohužial (alebo našťastie) nepijem ale zato by sme si mohli potykať
Keďže si tu väščšinou všetci tykáme ale k "bossovi" máme rešpekt... ale ja ako takmer rovesníčka si dovoľujem navrhnút tykanie.

Tak suhlasíš? Ja si pripiť môžem aj čajíkom.
Naposledy upravil Tanče : 18.01.08 at 11:28
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

kitky Pozri príspevok
Tance svojim prispevkom aj ked ti povodny zamer nepresiel si perfektne znovuspropagovala " svetlo a tmu " a uz len kvoli tomu by si na svetle mala byt.
To som teda rada, že aspoň efekt tlačitiek svetlo a tma sa v tejto "zamrníkovanej" téme dostal trochu viac na svetlo. Takže sa mi na moje potešenie potvrdilo heslo, ktoré mam v podpise.

Aj keď stále mi celkom nie je jasné ako tie tlačítka zaberajú, keď napr. niekto dá príspevku 4 krát do tmy tak sa ten príspevok stratí z očí všetkým, alebo si to môžem len ja individuálne nastaviť, aby mi ho nezobrazovalo???

Tiež som bola prekvapená resp. "počudovaná" že v horúcej téme napr. niektoré príspevky zmizli, neviem či ich vymazali ich pisatelia (alebo kto ich ešte môže mazať?), ale v ďalších citáciách sa objavovali....

Kitky a ešte trochu mimo temy: za tú dobru dušičku ti ďakujem Aj taká maličkosť poteší. Nerada robím napätie a týrim nezhody, ale niekedy sa aj mne v spontánnosti neúmyselne a nevedome niekoho potýriť, alebo vypustiť nevhodný blud. Aj keď je to zasa o tom, či druhá strana pripustí, že to bolo nevinné alebo to vníma nekompromisne ako nevhodné, neslušné alebo provokujúce. Ale keďže mám rada pohodudžes a hlavne v nervoch, tak v takých prípadoch ustupujem, v prípade Porady- mažem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať