Zavrieť

Porady

Punčové rezy, torty, zákusky ...

Prosííím, prosííím, podaďte mi nejaký dobrý recepis na punčový rez. Už som vyskúšala nejaké upiecť z časopisov, ale nebolo to ono.
Dopredu ďakujem .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    klaura Pozri príspevok
    Prosííím, prosííím, podaďte mi nejaký dobrý recepis na punčový rez. Už som vyskúšala nejaké upiecť z časopisov, ale nebolo to ono.
    Dopredu ďakujem .
    Vieš koľko ich tu je?! len by to chcelo trošku sa pohrať s hľadaním...

    pozri aj tu :
    http://www.porada.sk/t24586-puncove-...ry-recept.html

    Marta V je offline (nepripojený) Marta V

    Marta V
    Tieto dva recepty mám odskúšané a často ich robievam. Už som ich tu myslím aj dávala.

    suvla je offline (nepripojený) suvla

    suvla
    Marti,

    prosím Ťa, idem piecť ten tvor punčový rez, len sa chcem spýtať, každé a jedno cesto má byť zo 6-tich vajec alebo použiješ 6 vajec na tri cestá. Prosím ak my si mi mohla odpovedať

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    suvla Pozri príspevok
    Marti,

    prosím Ťa, idem piecť ten tvor punčový rez, len sa chcem spýtať, každé a jedno cesto má byť zo 6-tich vajec alebo použiješ 6 vajec na tri cestá. Prosím ak my si mi mohla odpovedať
    Ja síce nie som Marta, ale ak chceš na celý plech, tak musíš upiecť 3 pláty zo 6-tich vajec.

    PS: Ináč obidva priložené recepty sú super!!!

    betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

    betyna8
    Tieto mozno nie su celkom ako prave "puncaky",ale su mnamkove.Piekla som ich mamine,ked mala jubileum,aby mohla pohostit v praci.Na posedenie spapkali cely plech.

    suvla je offline (nepripojený) suvla

    suvla
    Ospravedľňujem sa za premenovanie. Ďakujem za odpoveď. Svokra bude mať 80. rokov. Tak jej chcem spraviť punčové rezy.
    Ěšte raz vďaka. Martina

    Marta V je offline (nepripojený) Marta V

    Marta V
    suvla Pozri príspevok
    Marti,

    prosím Ťa, idem piecť ten tvor punčový rez, len sa chcem spýtať, každé a jedno cesto má byť zo 6-tich vajec alebo použiješ 6 vajec na tri cestá. Prosím ak my si mi mohla odpovedať
    Každý plát bude zo 6 - tich vajec. Je to výborný a rýchly koláč. Nie je s ním veľa roboty.

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    suvla Pozri príspevok
    Ospravedľňujem sa za premenovanie. Ďakujem za odpoveď. Svokra bude mať 80. rokov. Tak jej chcem spraviť punčové rezy.
    Ěšte raz vďaka. Martina
    Martu si oslovila správne, ja som jej len kafrala do receptu

    suvla je offline (nepripojený) suvla

    suvla
    Robila som spomínané punčové rezy, síce len z polovičnej dávky, ale fakt boli vynikajúce, idem na veľkú noc upiecť už z celej dávky. Odporúčam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.