Zavrieť

Porady

CENY MURARSKYCH PRÁC.

DOBRY DEN PRAJEM.CHCEL BI SOM SA OPYTAT CI BI NIEKTO VEDEL PORADIT V AKYCH CENNOVYCH HLADINACH SA POHYBUJE CENA PRACE ZA METER KUBICKY PRI HRUBEJ STAVBE.
Usporiadat
robertkozich robertkozich

robertkozich je offline (nepripojený) robertkozich

ja mam cenovu ponuku z winerbergeru-800sk /m3 na lepidlo 44cm tehla
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

robertkozich Pozri príspevok
ja mam cenovu ponuku z winerbergeru-800sk /m3 na lepidlo 44cm tehla
?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
V škole sa to nič neučí a potom si pýta 30 EUR/m3 je to neprimeraná suma iným remeslám. Však mi za 3 dni vymurovali traja murári + 3 pomocníci prízemie 50m3 a zhrabli 1.500 Evri.
Však tolko ja ani za mesiac nezarobím a to som musel študovať VŠ:
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
pivko Pozri príspevok
V škole sa to nič neučí a potom si pýta 30 EUR/m3 je to neprimeraná suma iným remeslám. Však mi za 3 dni vymurovali traja murári + 3 pomocníci prízemie 50m3 a zhrabli 1.500 Evri.
Však tolko ja ani za mesiac nezarobím a to som musel študovať VŠ:
Na východe ešte ako tak.Ale tu už nemá kto manuálne robiť.A vidím to stále lepšie a lepšie pre tých ktorým sa chce robiť fyzicky namáhavú prácu.Kto nebol v Rakúsku a Nemecku na stavbách a nevidel domorodého murára pri "práci" nepochopí.
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

pivko VS neznamena vysoky zarobok, ked si to rozratas tak zarobili 10€/hod murari, 6€/pomocnici, ked platia odvody, pracuju 8-10mesiacov v roku a su to majstri tak OK, ked nie Tvoja chyba, Taz (220870) Tvojmu prispevku tiez nerozumiem, na zapade nechcu robit tazku manualnu pracu? uz si niekoho nasiel kto chce robit tazku manualnu pracu? cena za tovar/sluzbu vzdy zalezi od ponuky/dopytu, je volny trh, kazdy si slobodne moze vybrat, bez rozdielu vzdelania
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

nech murar berie vela penazi..ale nech to stoji za to. Vacsinou vela zoberu a stoji to za ....
0 0
robertkozich robertkozich

robertkozich je offline (nepripojený) robertkozich

Treba nad nimi stat, vy to platite-alebo,ja tak sme ich sefovia....horsie je ked sa v tom niekto nevyzna.ja mam teraz zlomenu ruku a idem stavat ..skoda..tiez musim zohnal dobrych murarov,ale z winerbergeru mam ponuku,tak uvidim ale asi radsej sam ....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
alltracboy Pozri príspevok
nech murar berie vela penazi..ale nech to stoji za to. Vacsinou vela zoberu a stoji to za ....
Lebo výučný list má len jeden z troch
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
pivko Pozri príspevok
Lebo výučný list má len jeden z troch
Oprava 1 z 10 a stále to rastie.Ale aj tak to nepovažujem za za hodnotu podľa ,ktorej by sa dala merať kvalita.Viem čo so mnou chodilo do triedy na učňovke,a nedokážem si predstaviť čo tam za "študentov" je teraz.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Dotaz - koľko je dobrá cena za m2 štukové omietky?len práca.
0 0
Fachmannn Fachmannn

Fachmannn je offline (nepripojený) Fachmannn

pivkoRe: CENY MURARSKYCH PRÁC.
V škole sa to nič neučí a potom si pýta 30 EUR/m3 je to neprimeraná suma iným remeslám. Však mi za 3 dni vymurovali traja murári + 3 pomocníci prízemie 50m3 a zhrabli 1.500 Evri.
Však tolko ja ani za mesiac nezarobím a to som musel študovať VŠ:
pivkoRe: CENY MURARSKYCH PRÁC.
V škole sa to nič neučí a potom si pýta 30 EUR/m3 je to neprimeraná suma iným remeslám. Však mi za 3 dni vymurovali traja murári + 3 pomocníci prízemie 50m3 a zhrabli 1.500 Evri.
Však tolko ja ani za mesiac nezarobím a to som musel študovať VŠ:
pivkoRe: CENY MURARSKYCH PRÁC.
V škole sa to nič neučí a potom si pýta 30 EUR/m3 je to neprimeraná suma iným remeslám. Však mi za 3 dni vymurovali traja murári + 3 pomocníci prízemie 50m3 a zhrabli 1.500 Evri.
Však tolko ja ani za mesiac nezarobím a to som musel študovať VŠ:

pivko takych ludi ako ty mam rad.Nevies aka to je zodpovednost,lebo to nerobis. Ked zavidis chod murovat aj ty a nesed na riti v kancli pri radiatore.To plati pre vsetkych co taraju taketo somariny.

Ked chcete usetrit a platit 120sk alebo 4e/hod tak necakajte rychlost a kvalitu.Dobry murar-fachman za toto nerobi.Zapyta slusnu taxu a robota musi vyzerat vsak si robi reklamu.Robim s tym,mam partiu a viem ako to chodi.Taxa 30e/m3 je akurat.Zalezi od rozmeru a materialu+/-5eur.Pivko cena na tvoje omietky je 4eura.Moje cislo 0911107071
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Fachmannn Pozri príspevok
pivkoRe: CENY MURARSKYCH PRÁC.
V škole sa to nič neučí a potom si pýta 30 EUR/m3 je to neprimeraná suma iným remeslám. Však mi za 3 dni vymurovali traja murári + 3 pomocníci prízemie 50m3 a zhrabli 1.500 Evri.
Však tolko ja ani za mesiac nezarobím a to som musel študovať VŠ:
pivkoRe: CENY MURARSKYCH PRÁC.
V škole sa to nič neučí a potom si pýta 30 EUR/m3 je to neprimeraná suma iným remeslám. Však mi za 3 dni vymurovali traja murári + 3 pomocníci prízemie 50m3 a zhrabli 1.500 Evri.
Však tolko ja ani za mesiac nezarobím a to som musel študovať VŠ:
pivkoRe: CENY MURARSKYCH PRÁC.
V škole sa to nič neučí a potom si pýta 30 EUR/m3 je to neprimeraná suma iným remeslám. Však mi za 3 dni vymurovali traja murári + 3 pomocníci prízemie 50m3 a zhrabli 1.500 Evri.
Však tolko ja ani za mesiac nezarobím a to som musel študovať VŠ:

pivko takych ludi ako ty mam rad.Nevies aka to je zodpovednost,lebo to nerobis. Ked zavidis chod murovat aj ty a nesed na riti v kancli pri radiatore.To plati pre vsetkych co taraju taketo somariny.

Ked chcete usetrit a platit 120sk alebo 4e/hod tak necakajte rychlost a kvalitu.Dobry murar-fachman za toto nerobi.Zapyta slusnu taxu a robota musi vyzerat vsak si robi reklamu.Robim s tym,mam partiu a viem ako to chodi.Taxa 30e/m3 je akurat.Zalezi od rozmeru a materialu+/-5eur.Pivko cena na tvoje omietky je 4eura.Moje cislo 0911107071
Ty si nejaký moc drahýmoji murári z Bardejova pýtaju 2,5 EUR len som si chcel overiť či to je lacno a je
A keby si sa bol lepšie učil a v škole dával pozor tak si nemusel teraz drieť jak koň.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
pivko Pozri príspevok
Ty si nejaký moc drahýmoji murári z Bardejova pýtaju 2,5 EUR len som si chcel overiť či to je lacno a je
A keby si sa bol lepšie učil a v škole dával pozor tak si nemusel teraz drieť jak koň.
dobra cena je cca od 2-3 evri ako kde na slovensku v ba 4
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

opytam sa skusenejsich na ceny

zacali sme oslovovat firmy na postavenie hrubej stavby (zaklady uz su hotove) a nevieme sa v tom zorientovat, ci je to malo, vela...

ide mi o cenu samotnej prace, material dodavame my...

som v tom este tak trochu laik... mame partiu, kt. pracu sme videli a chceli by sme im dat robit obvodove mury... cenu dali podla nas dobru za tuto cast prace, ale za vence, podstojkovanie a vsetky prace spojene s pripravou na betonovy strop (samozrejme ich pritomnost aj pri samotnom betonovani a vyrovnavani a ja neviem ake vsetky cinnosti zahrna ukoncenie prveho poschodia) sa nam zda, ze pytaju vela...

prve poschodie ma strop o rozmerov 10x17, horne 10x10... plocha strecha, takze 2x betonovy strop...

tepelnu a hydroizolaciu samotnej plochej strechy bude robit niekto iny (z rodiny)...

snad je to zrozumitelne napisane... vdaka za akukolvek info...
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

andrea aku mate ponuku, cenu? kolko za m3, pripadne za inu jednotku,. prosim cenu na porovnanie aj od ostatnych.

dakujem
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

14tis za hrubu stavbu... z toho je 800e (cca 60m3 tehal) len za obvodove mury... preto ma zaujima, ci je 13,2tis adekvatna cena za tie vence a stropy...

mame komplet stavebny system Heluz family 38, vratane ich prekladov (bolo nam povedane od stavbara, ze tym usetrime dost penazi, co sa mi ale nezda pri tej jeho cifre)

uz sme aj rozmyslali, ze si mury spravime svojpomocne, ale 800e je zase dobra cena, aby sme to dali robit dodavatelsky
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

800E je podla mna dobra cena, za obvodove mury, ked dobre rozumiem

zvysok sa mi zda vela, ked mas komplet system, ale ostatni napisu urcite aj vlastnu skusenost
0 0
stano3b stano3b

stano3b je offline (nepripojený) stano3b

V ZA si pytaju 23 az 27 eur za m3...jedna sa o obvodove mury (vraj je jedno ci je to tehla na maltu alebo porobeton) a za vnutor. priecky 5 az 6 eur za m2...
poradi mi niekto, co je adekvatna cena pre Zilinu?

popripade sa mi nejaky murar ponukne (RP)?
vdaka
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
stano3b Pozri príspevok
V ZA si pytaju 23 az 27 eur za m3...jedna sa o obvodove mury (vraj je jedno ci je to tehla na maltu alebo porobeton) a za vnutor. priecky 5 az 6 eur za m2...
poradi mi niekto, co je adekvatna cena pre Zilinu?

popripade sa mi nejaky murar ponukne (RP)?
vdaka
Ak vedia naozaj murovať tak berdobrá cena.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať