Zavrieť

Porady

ING konto vs. mBanking

Máte skúsenosti s týmito produktmi? Neviem totiž pre ktorý sa mám rozhodnúť.
Usporiadat
mikli mikli

mikli je offline (nepripojený) mikli

ING konto ti môžem vysvetliť podrobne, ale mBanking nepoznám. Som unit manager v ING, takže poznám všetky jeho výhody aj nevýhody. Záleží od teba, za akým účelom si chceš účet založiť.
0 0
horvatm horvatm

horvatm je offline (nepripojený) horvatm

Moze si ING sporiaci ucet zalozit aj firma?
0 0
mikli mikli

mikli je offline (nepripojený) mikli

nemôže, môže si ho len fyzická osoba od 18 rokov.
0 0
gabikagg gabikagg

gabikagg je offline (nepripojený) gabikagg

po skusenostiach s obidvomi odporucam jednoznacne mBank
0 0
cassone cassone

cassone je offline (nepripojený) cassone

Mam ucty aj v inej banke ale rozhodol som sa otvorit si ucet v MBank uz len preto lebo je to akysi novy vietor v nasich stojacich bankovych vodach a tiez ze to nic nestoji. Otvoril som si MKonto aj EMax. Cital som predtym vela negativnych reakcii na sluzby tejto banky ako nezvlada situaciu atd. atd. Aj napriek tomu som to skusil a mozem vyslovit len velku spokojnost. Po vyplneni formulara na internete bol kurier u mna do dvoch dni. Vsetko prebehlo korektne. Podpisal som zmluvu a do dalsich dvoch dni som mal ucet aktivovany. Do tyzdna som mal aj platobne karty.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

aký úrok ponúkajú na účte Mbank?
0 0
mamina h. mamina h.

mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

Kejtii Pozri príspevok
Máte skúsenosti s týmito produktmi? Neviem totiž pre ktorý sa mám rozhodnúť.
preco si neotvoris obidva? neplati sa za ziadny z nich, ktory sa ti lepsi osvedci, ten budes pouzivat, okrem toho sa hovori, ze je lepsie mat peniaze na viacerych miestach ako na jednom
0 0
obcanxy obcanxy

obcanxy je offline (nepripojený) obcanxy

Pri založení ING konta cez internet alebo telefonicky je potrebný účet s výhradným právom. Zašiel som na pobočku a vyplnil žiadosť o založenie ING konta. Mala by mi prísť poštou zmluva i s potrebnými údajmi, aby som si mohol vložiť peniaze. Za vyše dva týždne ešte neprišla ...
Mám silný pocit, že o moje peniaze veľmi nestoja.
0 0
ilom ilom

ilom je offline (nepripojený) ilom

Do mBank som vstúpil začiatkom marca a doteraz som nemal žiadný problém. Pre založenie účtov doporučujem kombináciu internet - mKiosk alebo Finančné centrum, je to rýchlejšie a spoľahlivejšie. Problémy ktoré sú popisované v mFóre v 90% vznikajú z toho, že klienti nedôsledne čítaju pokyny v návode,
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
drobeceva Pozri príspevok
aký úrok ponúkajú na účte Mbank?
3,70 p.a.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
A nepomohlo ti ani toto:
http://www.mbank.sk/onas/porovnaj_nas.html
0 0
veva125 veva125

veva125 je offline (nepripojený) veva125

mne viac vyhovuje mBank, da z nej sa platit na akykolvek ucet, po overeni SMS. Z ING sa da posielat iba na vopred nahlasene ucty (asi 3 alebbo 5), cize nie hocikam.
0 0
lejka lejka

lejka je offline (nepripojený) lejka

Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac
Ja mám aj ING konto,eMax a aj mKonto.V ING je úročenie štvrťročne a v MBank mesačne.Na účte eMax šetrím korunky,každý mesiac mi pripíšu 3,7% úrok,ten si prehodím na mKonto/cez internet/.Korunky tam mám do 5 minút.Vezmem bankovú kartu,idem vybrať do akéhokoľvek bankomatu,čo mám nablízku.A bez poplatkov.Šetrila som aj na ING konte,ale dlho trvalo kým som sa dostala k svojim peniazom.Musíte mať predvolený účet,na ktorý mi poslali peniaze.Tam si banka stiahla za príjem peňazí a keď som išla z tohto účtu alebo z bankomatu vyberať -stiahli mi ďaľšie poplatky.Čakám kedy mBanka otvorí účty aj pre podnikateľov.
0 0
mariro mariro

mariro je offline (nepripojený) mariro

Ja mam peniazky v mBank.Zatial som spokojna, zmluvy mi boli kurierom dorucene do 3 dni, a karta mi prisla myslim do dalsich 3 dni.Aktivacia bola okamzita,cez internet.Takze ja nemozem potvrdit famy o neflexibilite tejto banky.
Je na kazdom z nas, pre ktoru sa rozhodneme a dolezite je vediet co potrebujeme a co nam viac vyhovuje.
Pre mna je vyhodou bankomatova karta a mesacne urocenie.
0 0
Panta Panta

Panta je offline (nepripojený) Panta

Ja jednoznačne mBank
0 0
halluska halluska

halluska je offline (nepripojený) halluska

Ahoj. Ja pouzivam ING konto.
mBank znie lakavo, ale myslim, ze nebudem menit. Kartu pouzivam z bezneho uctu - UniCredit Bank.
Ak by som sa mala teraz rozhodnut kam vlozit, asi by som skusila mBank.
0 0
slecna slecna

slecna je offline (nepripojený) slecna

No co sa tyka penazi tak je treba byt na ne velmi opatrny.
A ked sa mam rozhodnut kam tak jednoznacne do takej spolocnosti ktora ua dlho posobi na slovenskom trhu.
Sice ma Mbank pekne uroky ale nieje tu tak dlho aby som vedela ze sa naozaj udrzi na trhu. Ved prisla na trh pred par mesiacmi a to je dost malo aby som tam davala svoje uspory.
Ing ma sice niektore nevyhody ako ste pisali ale aspon ich poznam.
0 0
slecna slecna

slecna je offline (nepripojený) slecna

mikli Pozri príspevok
nemôže, môže si ho len fyzická osoba od 18 rokov.
a co presne take robi Unit manager?
0 0
stovka stovka

stovka je offline (nepripojený) stovka

lejka Pozri príspevok
Ja mám aj ING konto,eMax a aj mKonto.V ING je úročenie štvrťročne a v MBank mesačne.Na účte eMax šetrím korunky,každý mesiac mi pripíšu 3,7% úrok,ten si prehodím na mKonto/cez internet/.Korunky tam mám do 5 minút.Vezmem bankovú kartu,idem vybrať do akéhokoľvek bankomatu,čo mám nablízku.A bez poplatkov.Šetrila som aj na ING konte,ale dlho trvalo kým som sa dostala k svojim peniazom.Musíte mať predvolený účet,na ktorý mi poslali peniaze.Tam si banka stiahla za príjem peňazí a keď som išla z tohto účtu alebo z bankomatu vyberať -stiahli mi ďaľšie poplatky.Čakám kedy mBanka otvorí účty aj pre podnikateľov.
Aj predvolený účet má svoje čaro - ktokoľvek cudzí sa ti prihlási na ING konto, môže vidieť stav účtu, ale peniaze neprevedie inde, len na tvoj ďalší účet.
0 0
jokoas jokoas

jokoas je offline (nepripojený) jokoas

mam ING konto. Idem menit na mBank. Preco? kvoli variabilite, platbe cez POS bez poplatkov, neobmedzenych bank. prevodoch (bezplatnych) atd... ING konto bolo premna zaujimave a cakal som ze budu aj nadalej konkurovat mBanke,....ale uz dlhsiu dobu ziadna zmena. Pocitam, ze takymto stylom sa na slov. trhu dlho neuzivia...ale to je len moj nazor ...sledoval som ako sa bude darit mBanke od zaciatku a velmi som jej neveril, ale vyzera to tak, ze si uz nasla na nasom trhu svoju klientelu, a stale sa zvacsuje, takze nemam dovod ostavat v ING...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať