Zavrieť

Porady

ING konto vs. mBanking

Máte skúsenosti s týmito produktmi? Neviem totiž pre ktorý sa mám rozhodnúť.
Usporiadat
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Ja som len zvedavá,čo budete robiť, keď sa náhodou dosstane m-bank do problémov...je príliš krátko na trhu,všetko bezplatné, vynikajúci úrok...až podozrivo výhodné...no to,kde má centrálu, hovorí za všetko...
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

syrik Pozri príspevok
Ja som len zvedavá,čo budete robiť, keď sa náhodou dosstane m-bank do problémov...je príliš krátko na trhu,všetko bezplatné, vynikajúci úrok...až podozrivo výhodné...no to,kde má centrálu, hovorí za všetko...
No ja 2,3% p.a. za vynikajúci úrok nepovažujem. Takmer každý termínovaný vklad má cez 3% p.a. a AXA konto má stále 2,86% p.a. (bez viazanosti).
0 0
kvalitar kvalitar

kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

syrik co myslis tym kde maju centralu??? si mzslis ye su horsi od nas?
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Na Slovensku už nie banka s tuzemským vlastníkom (okrem J&T).
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Braňo Pozri príspevok
Na Slovensku už nie banka s tuzemským vlastníkom (okrem J&T).
rozdiel je ale v tom, ci v pripade problemov banky mas narok cerpania z FOV nasej krajiny, alebo musis ist do Polska, nehovoriac o tom, , ci poznas aj vsetky zakonne polske postupy

http://www.fovsr.sk/sk/o-fonde-ochrany-vkladov/

Účastníci systému ochrany vkladov v SR podľa zákona o ochrane vkladov sú

Citibank Europe plc, pobočka zahraničnej banky *
Československá obchodná banka, a.s.
ČSOB stavebná sporiteľňa, a.s.
Dexia banka Slovensko a.s.
ISTROBANKA, a.s.
Komerční banka Bratislava, a.s.
OTP Banka Slovensko, a.s.
Poštová banka, a.s.
Privatbanka, a.s.
Prvá stavebná sporiteľňa, a.s.
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tatra banka, a.s.
UniCredit Bank Slovakia a.s.
VOLKSBANK Slovensko, a.s.
Všeobecná úverová banka, a.s.
Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

V sucastnosti podliehaju polskej legislative a su chranene do vysky 50tis. eur (100%) pocas roka 2009.
0 0
pánkoj pánkoj

pánkoj je offline (nepripojený) pánkoj

jokoas Pozri príspevok
mam ING konto. Idem menit na mBank. Preco? kvoli variabilite, platbe cez POS bez poplatkov, neobmedzenych bank. prevodoch (bezplatnych) atd... ING konto bolo premna zaujimave a cakal som ze budu aj nadalej konkurovat mBanke,....ale uz dlhsiu dobu ziadna zmena. Pocitam, ze takymto stylom sa na slov. trhu dlho neuzivia...ale to je len moj nazor ...sledoval som ako sa bude darit mBanke od zaciatku a velmi som jej neveril, ale vyzera to tak, ze si uz nasla na nasom trhu svoju klientelu, a stale sa zvacsuje, takze nemam dovod ostavat v ING...
Počul som ešte o AXA-konte. Môžte niekto porovnať s tými dvoma? Ďakujem
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Pozri si moje predchádzajúce príspevky. Aj napriek kríze je tam 2,75 % p.a. bez viazanosti. Výber funguje formou pokynu cez internet do 5 pracovných dní na hocijaký účet. Funguje bez poplatkov.
0 0
Daniel Kunštek Daniel Kunštek

Daniel Kunštek je offline (nepripojený) Daniel Kunštek

ak máš ING konto, tak môžeš využiť bezplatný internet banking aj na nákup a predaj podielových jednotiek podielových fondov ING. Kde môžeš viac zarobiť (ale aj prerobiť) Samozrejme ak máš s nimi uzatvorenú zmluvu o obstarávaní úpisu(nákupu) a spätného odkupu (predaja) cenných papierov a zmluvu o správe cenných papierov - uzatvorenie zmluvy je bezplatné - platíš iba poplatok pri nákupe - jeho výška je v cenníku na stránke ING
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať