Zavrieť

Porady

pohovor

Ahojte poraďáci
neviem, či som tému dobre zaradila ak zle, tak sa vopred ospravedlňujem, prosila by som Vás o pomoc mám ísť na pohovor na Obvodný úrad, odbor financií. Pohovor má mať dve časti, kde sa vyžadujú znalosti z nejakých zákonov. Vedeli by ste mi v tomto pomôcť aké zákony tam mám ovládať, poprípade ak už niekto absolvoval takýto pohovor ako to prebieha a približne čo sa asi tak pýtajú?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    halali Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci
    neviem, či som tému dobre zaradila ak zle, tak sa vopred ospravedlňujem, prosila by som Vás o pomoc mám ísť na pohovor na Obvodný úrad, odbor financií. Pohovor má mať dve časti, kde sa vyžadujú znalosti z nejakých zákonov. Vedeli by ste mi v tomto pomôcť aké zákony tam mám ovládať, poprípade ak už niekto absolvoval takýto pohovor ako to prebieha a približne čo sa asi tak pýtajú?
    keď odbor financií, tak zákon o rozpočtových pravidlách, o účtovníctve a veľa ďaľších...financie to je široký pojem..ešte z.o Štátnej pokladnici atď.

    Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

    som žena ako každá iná :) Rubrika
    Keď som šla na výberové konanie na Úrad práce, soc. vecí a rodiny, tiež som nevedela aké zákony si treba naštudovať. Tak som tam zavolala a oni mi nadiktovali čísla zákonov, poprípade ak len nejaké paragrafy zo zákona, aj tie povedali. Tak skús zavolať na ten úrad nech ti povedia z čoho sa máš pripraviť. Mali by ti poradiť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.