Zavrieť

Porady

dobry spravca v Prievidzi a okoli

Prosim, poradte. Ideme zalozit svb a na uctovnictvo a veci okolo toho sa nik neciti, cize chceme najst nejakeho dobreho spravcu. Vsimla som si tu par prievidzanov, neviete mi niekoho poradit?
Vdaka za kazdu odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buonapacta je offline (nepripojený) buonapacta

    buonapacta
    Ahoj,

    neviem akého správcu ste mali doteraz, ale ak chcete bezpečnosť a kvalitu, skoro každý správca sa prezentuje ako super. Len skúsenosť a referencie od známych Ti dajú možno akú takú garanciu získania naozaj dobrého správcu. Nechcem tu posudzovať a hodnotiť správcovské spoločnosti, ale súkromne cez SS Ti poslem kontakt na jedného dobrého správcu z okolia PD....

    Tanče je offline (nepripojený) Tanče

    Tanče
    buonapacta Pozri príspevok
    Ahoj,

    neviem akého správcu ste mali doteraz, ale ak chcete bezpečnosť a kvalitu, skoro každý správca sa prezentuje ako super. Len skúsenosť a referencie od známych Ti dajú možno akú takú garanciu získania naozaj dobrého správcu. Nechcem tu posudzovať a hodnotiť správcovské spoločnosti, ale súkromne cez SS Ti poslem kontakt na jedného dobrého správcu z okolia PD....

    myslím, že môžeš posudzovať aj hodnotiť, máme tu aj takúto tému:

    Produkty - odporúčania, skúsenosti

    GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

    GABRIELA
    To nie je iba o ochote a o tom byť milý. Pre porovnanie:
    SVB revízia plynu - 46 bytová jednotka , spoločné priestory aj jednotlivé byty- cena cez súkromíka cca 9.000,- ( neviem to teraz presne)
    BYTOS - podobá revízia, počet bytov tiež, bytovky vzdialené čo by kameňom dohodil - cena cca 20.000,- . Revízia pred dvoma rokmi. Nikdy viac som to neporovnávala.

    Viem to len preto lebo sme takmer vedľajšie bytovky.

    Pekný deň

    Madam Kurie je offline (nepripojený) Madam Kurie

    Predseda SVB Madam Kurie
    GABRIELA Pozri príspevok
    To nie je iba o ochote a o tom byť milý. Pre porovnanie:
    SVB revízia plynu - 46 bytová jednotka , spoločné priestory aj jednotlivé byty- cena cez súkromíka cca 9.000,- ( neviem to teraz presne)
    BYTOS - podobá revízia, počet bytov tiež, bytovky vzdialené čo by kameňom dohodil - cena cca 20.000,- . Revízia pred dvoma rokmi. Nikdy viac som to neporovnávala.

    Viem to len preto lebo sme takmer vedľajšie bytovky.

    Pekný deň
    Predsa na každú činnosť si môžete zohnať inú firmu. Nie je to podmienka , keď správcu robí Bytos - musí on vyberať firmu. Tiež nám robí Bytos správcu a som spokojný. V prípade akýchkoľvek zámerov ma môžete kontaktovať súkr. správou a spoločne si poradíme. Trebárs i na Susedko.sk
    JK

    lubicahr je offline (nepripojený) lubicahr

    lubicahr
    Ten Bytos nie je až taká dobrá firma. Nie si ich zamestnanec, keď ho tak preferuješ? A o tej ochote by sa dalo diskutovať.

    lubicahr je offline (nepripojený) lubicahr

    lubicahr
    Najlepšie je robiť si správu SVB samé, získavať cenové ponuky a vyhodnocovať si ich a dať si robiť dodávateľsky len účtovníctvo. V podstate by to aj tak malo byť, keď právne SVB vznikne. Vtedy si aj najlepšie vyberiete firmy na jednotlivé služby, lebo sa Vás to konkrétne týka.

    ToSiTe je offline (nepripojený) ToSiTe

    ToSiTe
    Nase SVB funguje 2,5 roka. S BYTOS-om ako spravcom zacal pracovat este moj predchodca. Ja sa nemozem stazovat, ku mne ako ku Predsedovi SVB su velmi ustretovi. Ked je cas na nejaku reviziu poslu avizo a cenovu ponuku od nich. Ak si najdes niekoho ineho, nebrania nikomu... to je na rozhodnuti SVB - porovnat si cenove ponuky a vybrat tu, ktora najlepsie vyhovuje.

    gabikao je offline (nepripojený) gabikao

    gabikao
    Tak uz sme zalozeni, ale vsetko sme si zatial nechali robit v Benete (Novaky). Kedze sa v dome nenasiel nik, kto by sa na to dal. Mozno sa casom odtrhneme, ale zatial mal predseda dost vybavovaciek aj bez toho - chceme robit strechu cez sfrb.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.